listakontaktow
komentarze
Wpis który komentujesz:

Przedstawiamy genialne, niezawodne i jedyne w swoim rodzaju urządzenie do pozbywania się niewygodnych małżonek - DYMANIT! Jesteś w kropce? Masz złą żonę, z którą nic Cię już nie łączy i o niebo lepszą od niej kochankę? Nic prostszego: wystarczy zamówić w naszym sklepie DYMANIT i problem życiowego błędu masz już za sobą! Jak to działa? To proste! Wystarczy, że DYMANIT znajdzie się w zasięgu wzroku Twojej żony, a na pewno mu sie nie oprze! Zapalnik uruchamia się automatycznie po kontakcie z kobiecymi płynami ustrojowymi, a Ty - w przypadku, gdy jesteś w pobliżu - masz dość czasu, by szybko się oddalić i uniknąć obrażeń!
DYMANIT możesz podarować żonie na gwiazdkę, urodziny lub nawet bez okazji! Możesz ukryć go w toaletce, łazience i sypialni! Możesz go nawet zabrać w podróż!
Ale to nie koniec! jeśli zamówisz DYMANIT w ciągu najbliższych piętnastu minut, otrzymasz od nas komplet baterii, dyskretne etui oraz DYMANIT ANAL zupełnie za darmo!
Gwarantujemy stuprocentową skuteczność naszych produktów albo zwrot pieniędzy.
Przy składaniu zamówienia, nie zapomnij podać rozmiaru i adresu zwrotnego!


p.s.nin rule:]

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
ill | 2004.08.21 12:06:18
oO

mieczyslaw_dyrektor | 2004.08.16 01:07:07

Ale angielskiej, hameryckiej, azjatyckiej czy afrykańskiej. Bo buty na ten przykład możesz kupować według polskiej, angielskiej, niemieckiej, hameryckiej i paru pewnie innych, i w każdej inny numerek oznacza to samo, co zupełnie inne numerki w pozostałych. Amen.

listakontaktow | 2004.08.15 17:50:18

oj, jątrzysz! w centymetrach.

mieczyslaw_dyrektor | 2004.08.14 23:40:52

No dobrze, ale rozmiary według jakiej rozmiarówki?