bejs
komentarze
Wpis który komentujesz:

Dzisiaj przed szkołą miałem duży stres , ale z ocen jakie dzisiaj dostałem to widze , że nie trzeba było się stresować . No i mamy weekend , krótki odpocszynek od ksiązek , sprawdzianów i kartkówek . Ale to tylko weekend .
Jest taki typ co uważa sie za niepowiem kogo , a tak naprawde to jest cienki bolek . Tacy ludzie niszcza swiat i go przepelniaja . Kolega chory , ja to już przeszlem i mam nadzieje , że jak narzie mnie to nie czeka . Jak to napisałem Cortezowi w komentarzu , będe pisał dłuższe wpisy , tylko najpierw trzeba obmyśleć co tu napisać , co z siebie wyżucić .
No i mamy wiosne , dzisiaj akurat pogoda niezabardzo dopisuje , rano padało , a teraz jest zachmurzone , słońwe weś wyjdź !
Coś też ostatnio lubie robić jakieś grafiki , przeważnie na moją przyszłą stronę , którą mam zamiar sobie zrobić , jest z tym troche roboty ale damy rade ! Najpierw :
- Jakiś porządny hosting
- Jakaś porządna grafika
- I jakiś porządny ziom co mi zrobi html'a :)

gramiziom : Track 01 : Praktik - Biznes
Track 02 : Praktik - Kilka lat póżniej
5

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
lalaalalal niggga | 2005.04.16 17:01:42
przeszedłem a nie przeszłem :P Kurde powoli robie sie nlogowym nauczycielem shit shit shit ;) Ale cóż ty i tak masz tylko 15 a tu bledy robią starsi ;) 5

kaha | 2005.04.16 00:19:15

a ja już wakacje bym miała! gdyby nie ta matura.. =/