uszol
komentarze
Wpis który komentujesz:

zarowno wczoraj jak i dzisiaj przejebalismy,wczoraj nie byli to tacy bardzo dziadkowie ,kilka lat starsi jedynie a gale mieli taka,ze prawie wszystko im wchodzilo ,zwala,dzisiaj prawie sie spoznilem na lekcje ,a tam zamulik,taki tam sprawdzianik z maty,ukrop,ukrop ukrop,nie moge wytrzymac,tyle ludzi sie dzisiaj ze szkoly na przerwach wysypalo ze szkoda gadac,po lekcjach meczyk pierwszy w drugiej rundzie pucharu prezydenta,przejebalismy ,ale w jakich okolicznosciach,do 3 kwarty wygrywalismy chyba 12-15 punktami,potem przez pare minut doszlo do tego ze zaczelismy przegrywac kilkoma punktami,hmm siewka zrobil przez caly mecz jedna 30 sekundowa zmiane,jest po prostu jakis taaki dziwny ,n nie mowiac o tym,ze w ogole nie wyszedlem,po meczu kebabik,potem pozamulalismy lekko w parku z paszczakiem dynim i zenkiem ,wichura sie zerwala i zawitalismy w chalupach