Wpis który komentujesz:

Buuu, mam dziurę w skarpetkach (dokładnie jednej ale para to para...) z Garfieldem...
Niestety na allegro ni ma tego :/
Chyba w realu trzeba się zaopatrzyć będzie :P

Oglądałem meczyk Realu z Mallorcą - emocje niezłe bo przed meczem 3 drużyny miały szanse na mistrza (Real, Bracelona i Sevilla) no i Real PRZEGRYWAŁ w pierwszej połowie 0:1 (a Barca stukała bramę za bramą...).
Kontuzja Nistelrooya i już nerwy puszczały gościom, bo głupio przegrać w ostatniej kolejce mistrzowstwo i to u siebie i... BACH! Brameczka, ale remis to dalej mistrzostwo Barcelony.
Trochę szczęścia w ataku i pecha obrońcy i wpada bramka na 2:1 dla Realu. Potem jeszcze tylko dobicie przeciwnika i Real Mistrzem!
No i tu różnica między Realem i Barceloną, a Wisłą i Legią, że mimo słabej gry wygrywają (mistrz i wicemistrz).

LOL - mam opis o meczu a tu mama zaggaduje: "czyzbysmy znowu cos przeperdolili?" :D
Choć może nie takie funny biorąc pod uwagę ostatnie mecze :P

Oglądałem cały bloczek Faktowo/Wiadomościowy i po raz pierwszy duuużo lepsze wrażenie po TVP miałem.
Ciekawy materiał o wirusowym zapaleniu wątroby, które ma bramkarz Lecha Waldemar Piątek - zdrówka!
No i wstrząsająca wiadomość od wschodnich sąsiadów - w Rosji zacznie obowiązywać zakaz picia piwa w miejscu publicznym!! Straszne. A myślałem że to raczej u nas zniosą, chlip... Pewnie to lobby knajpiane, bo u nas już połowa piwa wypijana w knajpach jest a tam to poniżej 10%... Nie dziwota jak w2 kanjpie duuużo droższe. Nie można jakiegoś miejsca do picia wyznaczyć?