inside
komentarze
Wpis który komentujesz:

Ballady Morderców.

System komentarzy nloga jest jednak rzeczą którą należałoby poprawić w przyszłej wersji. Ze zdziwieniem zobaczyłem, że pod jedną z notek mam aż 9 wpisów. Dziewięć? Pomyślałem sobie, no nie może być. Tak chyba nie było. Wiedziony ciekawością zajrzałem i niestety, nie wydawało mi się. Towarzystwo "Ja, co sobie może zarucham a potem i tak mam moją Aspirynkę" wraz z "Ja, młoda, piękna, mądra i kochająca chociaż mi plują w twarz" urządzili peleton. Cóż, powinienem się cieszyć, statystyki podbijają. A jednak jakimś smrodem pojechało. Niby moja wina, bo to ja tu pultam ale kurwa, trzeba mieć trochę godności, prawda? Już nawet mój kot się tego nauczył i nie wyjada resztek z kuchennego zlewu. A Ci masz, brazyliana na całego.
Nom, ale jak słusznie ktoś zauważył, rzeczy mniej bądź bardziej uwagi warte są. Kupa na wycieraczce, to owszem rzecz o której warto powiedzieć sąsiadom. Żeby się nad nią rozwodzić dwa akapity, już nie bardzo. Pozdrawiam oboje Państwa i życze dalszych sukcesów. Tobie, wspaniały Ty mój i boski biseksualny (bo przecież Ci bryknął kiedyś na Jamesie Bondzie, to już jest się biseksem, co nie?) chłopcze; i Tobie młodziutka, niewinna dziewczynko która kiedyś spłoniesz rumieńcem czytając swoje głupotki. Ty sukinsynu złam się w dupie za wyrachowaną swoją bezczelność i bezmyślność boś starszy i myśleć czasem powinieneś; Ty dziewczynko przejrzyj na oczy, twarz wytrzyj i nie mów że to deszcz, godności trochę do samej siebie, by inni Ci ją mogli okazać.
I to tyle z mojego rzygania. Chciałem wypieprzyć te wpisy ale to byłaby cenzura. W zamian, dostaliście ten monolog. Wy, Bogu ducha winni słuchacze, którym pewnie też (a przynajmniej chcę w to wierzyć) przewraca się w trzewiach od tego szajsu. Przepraszam, że na chwilę tez się w to łajno zatopiłem i wam podśmierduję. To tyle, bez muzyki, bo chujowa by musiała być, a tej (czyt. murzyńskiej) jest w bród.

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
kotecky | 2007.09.21 15:54:41

coz cud ze nlog nadal działa:) [wogole]