celulosa
komentarze
Wpis który komentujesz:

generalnie zapominam o tym blogu.moze poprostu nie czuje już potrzeby netowego ekshibicjonizmu,ale co tam przecież taki od czasu do czasu ślinotok mnie nachodzi, mama mówi że wybucham entuzjazjem, to podobno taka faza po psychoterapii że nagle jest wszystko fajnie i ok kocham życie a potem spadek głową w dół i wyrżnięcie brodą o beton tak że sie przegryza język a to boli i zostaje blizna i kawałek języczka który mozna powiesić na ścianie.
ale fajnie pieprzę dookoła głupoty, dziecinnieje chyba alemam na to wjebane co inni mówia.ale chyba tak nie do końca bo Brygida siostra ma młodszaprzy konsumpcji miodowych płatków z biedronki oświadczyła zę się zrobiłam wulgarna i jakaś dziwna. ciekawe czy to przez psychoterapie też. generalnie werbalnie wypowiadam się dość marnie.
jak narazie po 2/3 wakacji osiągnęłam jedyny zamierzony cel otóż drodzy państwo skóra ma odcień europejskiego hebanu a z balsamem podkreślającym to wogóle sunny glow jestem boska brazylijka i wogóle wielkie pozdro dla hiszpańskiego Słońca, wielkie stara pozd i joł za wyjebaną dawkę endomorfin i D3
aha i uczciwość cholibka nie popłaca, jak szukam pracy i pyta się taki skubany restourator czy panienka studiuje?a ja na to jasne koleś a dziennie?no pewnie kochanieńku i tu kończy się zazwyczaj pogaduszka bowiem zaoczniaków jedynie szukają. a więc od jutra jestem fejk studentka zaoczna ale Ciii!!!
*
przeczytałą tą notkę jescze raz i dochodzę do wniosku iz niebezpiecznie uwidaczniają się moje grafomańskie tendecje ale spoko maroko :)

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)