marze_o_tym_by
komentarze
Wpis który komentujesz:

Ciekawe, jak wielu mężczyzn wprowadza w życie swoje teorie pt : \\\" jak ją kochać\\\". Oto kilka męskich recept i przyznam, że jestem pod wrażeniem.

1.
\\\" JAK KOCHAĆ? - pytanie klucz. Nie jeden sobie je zadaje. Jak kochać? Kochaj z całych sił, jakby następny dzień miał nie istnieć, ... ciesz się jej obecnością, dbaj o nią i troszcz się, ... szanuj, jak swoją matkę, ... ufaj jej, jak przyjacielowi,... pożądaj jej, jak kochanki, ... traktuj ją, tak jak sam byś chciał być traktowany... opiekuj się nią... rozpieszczaj..., weź ją na kawę..., przytulaj... głaskaj... podniecaj... spraw, aby rozkwitła..., aby czuła się spełniona..., doceniaj ją..., zauważaj jej starania..., odłóż pilota i jej pomóż..., chwal ją..., bądź szczery..., rozmawiaj..., ...a czasami ją wulgarnie weź i zrób jej dobrze, tak żeby poczuła żądzę... Jeżeli tego nie potrafisz, to odpuść, bo to znaczy, że Ci nie zależy i jej nie kochasz.\\\"

2.teoria mr.G
\\\"Jak ją kochać?\\\" Ostatnio dostaję wiele takich pytań. A więc - rozmawiaj z nią, podziel się z nią tajemnicą. Daj jej swoją bluzę. Całuj ją powoli. Przytul. Trzymaj ją mocno w ramionach. Śmiej się z nią. Zapraszaj ją wszędzie. Akceptuj jej przyjaciół. Uśmiechaj się z nią. Rób z nią zdjęcia. Pozwól jej siadać na swoich kolanach. Kiedy powie, że to ona kocha cię bardziej, nie zgódź się z tym. Całuj ją niespodziewanie. Przytulaj ją od tyłu w talii. Mów jej, że jest piękna. Mów, co do niej czujesz. Otwieraj przed nią drzwi. Mów jej, że jest dla ciebie wszystkim. Jeśli wydaje ci się, że coś jest nie tak, po prostu ją przytul. Rób tak, aby czuła się kochana. Pocałuj ją przy innych dziewczynach. Nie okłamuj jej. Zabieraj ją wszędzie, gdzie tylko chce. Gdy jesteście sami, przytul ją i zacznij całować. Całuj ją w policzek. Całuj ją w szyję. Patrz jej głęboko w oczy i mów, że ją kochasz. Połóż się z nią pod gwiazdami i pozwól jej położyć głowę na twojej klatce piersiowej, dzięki czemu będziesz mógł ją przytulić. Podczas spaceru trzymaj ją za rękę. Obejmuj ją tak długo jak to możliwe. Ocieraj jej łzy, kiedy płacze. Powiedz jej, że ją kochasz i pocałuj ją. Dotykaj jej pleców. Trzymaj ją za ręką w miejscach publicznych. Rozmawiaj z nią o wszystkim. Odgarniaj jej włosy z twarzy i całuj ją delikatnie. Nieoczekiwanie podejdź i przytul ją. Całuj ją w deszczu. Tańcz z nią przy wolnej muzyce. Kochaj ją tak mocno jak tylko potrafisz. \\\"

Itd itd ...i kilka innych tego typu perełek.
Lecz wyłania się głos, który drży na samą myśl wprowadzenia takiego podejścia w życie :


\\\"i gdy spełniasz te wszystkie pieprzone warunki, usłyszysz słowa że wszystko co robisz jest zbyt dobre, że nie powinieneś taki być, że tak się nie powinno robić... i czar pryska, ona znika. Pozostaje pustka w duszy i sercu, mnóstwo wolnego czasu, mnóstwo niespełnionych marzeń, planów. Zostajesz z tym sam, sam jak palec w tym pędzącym przed siebie życiu. Czasem nie potrafisz sobie z tym poradzić i odreagowujesz to w różne sposoby. Czasem jest to chęć zrobienia tysiąca kilometrów samochodem za noc. ba ! To najmniej błache. Najgorzej gdy po niej pozostaje Ci nałóg lub w niego popadasz. Zaczynasz się staczać pijąc alkohol strumieniami, paląc papierosy paczkami, lub łapiąc się za inne gówna. Czasem szczęście z drugą osobą jest najbardziej zajebistą rzeczą na świecie. Potrafi dać tak wiele siły i energii, lecz utrata jej potrafi doprowadzić do upadku ....\\\"I tak wracamy do punktu wyjścia. Na drugiego człowieka nie ma recepty. Bez względu na to , jaki będziesz to różnie może się ta miłość potoczyc. Nie ma teorii miłości, miłość ma wiele twarzy, wiele odsłon. Nie każdy oczekuje tego samego. Po prosu każdy ma swoje powody.
I jak ktoś kiedyś powiedział: ze miłość to nie patrzenie sobie wciąż prosto w oczy, ale patrzenie w tym samym kierunku\\\" to dodam do tego trochę mało romantyczne stwierdzenie, takie asekuracyjne : Trzeba być czyimś dobrem po prostu. \\\"Z miłością jest trochę, jak z masłem - potrzeba czasami troszkę chłodu by utrzymać je dłużej w świeżości\\\" .


Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)