ohyda
komentarze
Wpis który komentujesz:

Tak, chodzi o mysz. Taką komputerową, nie żywą, którą czasami przynoszą do domu moje koty jako dar dla mnie.
Chodzi mi o mysz komputerową, oparta o technologie BT (BlueTooth). Myszy bezprzewodowych mam kilka, są to myszy radiowe. I zawsze musi być odbiornik fal wsadzony w port USB. Tablet posiada tylko jedno wyjście microUSB zajęte przez taki właśnie odbiornik poprzez kabel OTA. Nie mogę wtedy używać innego urządzenia poprzez to łącze. Dlatego wpadłem na pomysł zakupu myszy BT.
Takie myszy znalazłem na allegro. Ale póki co postanowiłem sobie taką zakupić w zwykłym sklepie z akcesoriami komputerowymi. I tu pudło: w zadnym sklepie nie posiadali takowej. Pozostał zatem zakup na allegro. Znalazłem mysz BT firmy HP, zakupiłem i szybko ja otrzymałem. Czasami się dziwię, jak szybko transakcje na allegro przebiegają. Dziś ją otrzymałem i postanowiłem podłączyć do tabletu colorovo z Windowsem 10. Po krótkim czasie oczekiwania tablet wykrył mysz i dość szybko się z nią sparował. Bingo! Zadziałało.
No to teraz kolej na laptopa, tez od HP. I tu mała niespodzianka: lapek myszy nie wykrył. I żadne inne urządzenie typu tablet (z Androidem) czy tez komórka (z Androidem) myszy po BT nie wykryły. Chociaż po kablu OTA wykrywają mysz po USB. Totalna porażka.
Mysz miała być przeznaczona dla tabletu z windowsem, więc jest tylko dla niego. Koniec, kropka.

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)