eskaubei
komentarze
Wpis który komentujesz:

No i Canada wygrała z USA 5:2, cieszy mnie to. Oczywiście wolałbym żeby tytuł obronili Czesi ale czuję poprostu jakąś natypatię do drużyny USA. Mecz był super. Było naprawde na co popatrzeć. Wogóle to sport jest razem z hip-hopem najzajebistszą rzeczą na świecie. Wytłumacze to na przykładzie hokeja. Przed olimpiadą wogóle się nim nie interesowałem, zobaczyłem jednak jeden mecz i spodobało mi się. Sport jest nieobliczalny. Wszystko może się zdarzyć. Obrońcy tytułu Czesi odpadli po dramatycznym meczu już w ćwierćfinale, jedni z faworytów, Szwedzi przegrali z nisko notowaną Białorusią. Łzy Szwedów i wielka radość Białorusinów. Kontrast podkreśla atmosferę. Rosja: USA, dodatkowa ranga spotkania, po 2 tercjach niby mecz łatwo wygrany a nagle w 3-ciej desperacki atak Rosjan. Finał, Amerykanie niesieni dopingiem hali, występujący u siebie, przegrywają walkę o złoto. Ja w sumie interesuje się głównie koszykówką ale NBA nie mogę oglądać wogóle. Zostaje mi euroliga i sporadycznie liga polska, ale na najwyższym światowym poziomie mogę oglądać prawie każdą dziedzinę sportu. Teraz śledzę na żywca wynik meczu Sonics : Raptors. Po połowie meczu Sonics niestety przegrywają 40:51 a Payton jeszcze praktycznie nic nie pokazał :-(

Natomiast w mtv Squad był wywiad z Dj Vadim`em. Powiedział wiele ciepłych słów o polskiej scenie hh. Powiedział że jest lepsza od niemieckiej pomimo mniejszych możliwości. Leciał jego jedyny teledysk i muszę powiedzieć że był bardzo oryginalny. Wogóle ten rusek robi naprawde konkretne rzeczy :-,0) Eldo nagrał numer na jego płytę, na której się jednak nie znajdzie bo z 54 nagranych kawałków, na płyte trafi tylko 20, numer z Eldo zostanie wypuszczony gdzie indzie. Nawiasem mówiąc posłuchałbym go bardzo chętnie.