darq // odwiedzony 46596 razy // [nlog/Up or down/by/zbirkos] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (230 sztuk)
01:27 / 01.07.2010
link
komentarz (3)
Ubiegły miesiąc był jednym z najlepszych w ciągu kilku lat jeśli nie najlepszym. To był cudowny splot eventów porównywalny do koniunkcji wszystkich planet z Judaszem naczele, przelotyem prezydenckiego tupolewa nad domem, światowymi wyborami geja tysiąclecia, i opierdoleniem porcji lazanii z Garfieldem, Szatanem i konkursem cumshotów w rezydencji Playboya.

Wspaniały festiwal pełen hardkorowych cudzoziemskich niewiast w czerni gdzie na samym końcu dali prawdziy pokaz mistrzowie gatunku zwanego trash metalem. O mój boże Swaroże!

Dwa dni później pojechałem na spęd pogan w Nowej Wsi zwany Nocą Kupały. Zbiorowisko ludzi z całej Rzeczypospolitej pod chramem i posągiem Świętowida. Opoje z Bydgoszczy, pijanice z Warszawy, geekowie z Pomorza, i rozpustnicy z Opola. Było kilka wyjątków ale ogólnie to miód był i pilim go pospołu z pogany! Ni skakałem nad ofiarnym ogniskiem bo jak wiadomo biali nie potrafią skakać. A ja jestem dumny i biały więc pierdoliłem opalanie sobie tyłka. Za to jak wrzucaliśmy wianki do wody to rozochocony piwem, miodem i cyckami Urszuli po wyciągnięciu wianka mojej dziewczyny zacząłem wyciągać wszystkie inne wianki w myśl genialnej zasady "wszystkie dupy moje". Tak też zacząłem wyciągać inne wianki puszczone przez Ole, Urszulę, Klementyne, Anię, drugą anie az błysneły flesze i poczułem sie jak gwiazda wieczoru. Aż w końcu usłyszałem urzekający głos mojej dziewczyny: "kurwa, wyłaż stamtąd" I wyszedłem. Jak sie okazało, buty w których wpierdoliłem sie do bezimiennej rzeczi zafarbowały mi stopy, dłonie i spodnie. Na dwa dni uchodziłem między ludźmi jako "krwistonogi". Powrót z ekipa był przeuroczy. Stacja WKD, butelka Krupniku, śpiewy w pociągu. Aż sie z tego wszystkiego wypierdoliłem na bagaże na oczach wszystkich. Takoż z cała ekipą dojebałem sie w przydrożnym ogródku piwnym w centrum Stolicy. Tyle tylko że dziewczyna się na mnie obraziła nie wiem za co.
Było najlepiej. Za rok bedzie reload i full consumption :]
Woj Kupała i Sława!

Zabakałbych... ma ktoś blanty?