erofan // odwiedzony 4483 razy // [xtc_warp szablon nlog7 v01f beta] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (6 sztuk)
15:57 / 29.06.2015
link
komentarz (0)
Wibratory dla średnio-zaawansowanych

Pierwsza wizyta w sklepie z artykułami erotycznymi bywa wielkim przeżyciem, szczególnie kiedy naprawdę nigdy nie mieliśmy do czynienia z takimi gadżetami. Z półki spoglądają na nas smartballs i nie wiemy, co z tym robić. Przerażenie w oczach. Łapiemy najprostszy wibrator i uciekamy. Jest fajny, ale to nie to. Trzeba wrócić do sklepu i znaleźć coś fajniejszego. Tym razem przynajmniej już nie będzie takiej paniki. Co tym razem dla siebie znajdziemy? Na pewno będzie problem urodzaju, ponieważ wibratory to bardzo rozbudowana gałąź przemysłu erotycznego. Spróbować można od Stronic Drei, które maja bardzo klasyczny kształt, ale za to wyposażono je w możliwość specjalnego pulsowania, co jest bardzo ciekawym efektem. Alternatywą dla nich są znacznie bardziej wyszukane pod względem kształtu urządzenia fun factory Calla G4. Czasami trzeba się chwilę zastanowić, dlaczego mają taki kształt i dlaczego zastosowano taki dziwny uchwyt, ale kiedy już rozgryzie się ich tajemnicę działania, otworzy się świat naprawdę interesujących możliwości.
16:17 / 07.02.2014
link
komentarz (0)
Decydując się na bieliznę erotyczną, bez względu na to, czy ma ona być wykorzystana jako prezent dla bliskiej osoby, czy sposób na zaskoczenie partnera, wiele osób stara się korzystać z oferty przedstawianej przez zaufanych producentów. Wyróżnić można wiele sklepów zajmujących się oferowaniem idealnie dopasowanych zestawów czy poszczególnych elementów. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się bielizna Obsessive, która charakteryzuje się bardzo dużą różnorodnością. Można wśród niej znaleźć nie tylko modne i uwodzicielskie biustonosze czy majteczki, lecz również komplety czy bieliznę typowo erotyczną, idealnie nadającą się podczas spędzania romantycznych momentów z ukochanym. Charakteryzuje się ona solidnym wykonaniem ze starannością poświęcaną wręcz idealnemu dopasowaniu każdemu z jej elementów. Właśnie z tego względu rzadko która osoba posiada problemy z dopasowaniem możliwości, jakie daje bielizna Obsessive, do własnych preferencji. Jej oferta jest niezwykle zróżnicowana, dzięki czemu zawsze można wybrać coś, co jeszcze bardziej uwydatni największe atuty ciała, zwiększając pewność siebie oraz poczucie atrakcyjności zainteresowanej osoby.
16:17 / 07.02.2014
link
komentarz (0)
Kupując wszelkiego rodzaju artykuły erotyczne, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na ich zastosowanie. Chociaż z pozoru może wydawać się, że posiadamy na ich temat odpowiednią wiedzę, problem pojawia się z reguły podczas bliższego kontaktu z nimi. Szczególnie zauważa się to, jeżeli chodzi o wibrator. Wyróżnić można wiele jego rodzajów, różniących się od pozostałych przede wszystkim ze względu na materiał, z którego zostały one wykonane, ich wielkość czy styl. Nie jest tak do końca ważne, jak on wygląda oraz jaki posiada charakter – zastosowanie, jakim charakteryzuje się jakikolwiek wibrator, jest w każdym przypadku takie samo. Służy przede wszystkim zapewnienia maksymalnych doznań podczas kontaktów seksualnych.
Wibrator można znaleźć w obecnie w ofercie praktycznie każdego sklepu z artykułami erotycznymi. Sprzedają go zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. To właśnie te drugie cieszą się od wielu lat coraz większą popularnością. Jednym z głównych powodów jest prywatność, jaką potrafią zaoferować one swoim klientom. Jakikolwiek zamawiany artykuł erotyczny dociera do nich dyskretnie zapakowany i, co najważniejsze, gwarantuje ogromne możliwości.
16:16 / 07.02.2014
link
komentarz (0)
Kupowanie artykułów erotycznych staje się coraz bardziej popularne. Chociaż każdego roku w każdym mieście powstaje przynajmniej kilka sklepów, które je oferują, zdecydowana większość zainteresowanych osób, preferuje zakupy przez Internet. Najważniejszym powodem, jak można domyślać się, jest prywatność. Decydując się na zakup takich akcesoriów, jak wibratory, bielizna erotyczna czy cokolwiek innego, można mieć pewność, że paczka zostanie zapakowana w sposób dyskretny i w ten sam sposób dostarczona do osoby kupującej.
Sklepy działające online oferują zróżnicowane wibratory, różniące się względem siebie pod względem wielkości, grubości czy chociażby materiału, z jakiego zostały one wykonane. Właśnie z tego względu można je dopasować do własnych potrzeb i preferencji, co w przypadku sklepów stacjonarnych, ze względu na ograniczoną liczbę produktów, mogłoby być dość skomplikowane. Zakup wibratorów przez Internet jest także coraz bardziej popularny ze względu na ich cenę. Można je kupić za cenę o przynajmniej kilka złotych niższą niż ta, jaką trzeba byłoby zapłacić w jakimkolwiek sklepie stacjonarnym oferującym wszelkiego rodzaju artykuły erotyczne.
16:15 / 07.02.2014
link
komentarz (0)
Chociaż mogłoby wydawać się, że powiększanie penisa jest zabiegiem długotrwałym lub wręcz niemożliwym, pogląd wielu osób zmienia się po wypróbowaniu zalet, jakie posiada pompka do penisa – jedno z coraz częściej wykorzystywanych, dość prostych, urządzeń, które można dostać w wielu sklepach z akcesoriami erotycznymi.
Aby prawidłowo wykorzystywać wszystkie funkcje pompki, należy odpowiednio założyć ją penisa. W ten sposób istnieje możliwość wytworzenia zdecydowanie wyższego ciśnienia, dzięki czemu do penisa napływa więcej krwi, gwarantujące jeszcze silniejsze jego ukrwienie, większą sztywność i, co za tym idzie, także większy rozmiar. Uważa się nawet, że dzięki możliwościom, jakie daje pompka do penisa, może on zostać powiększony nawet o kilka centymetrów. W tej sytuacji bardzo dużo zależy jednak od sposobu, w jaki zostało wykonane dane urządzeniem, indywidualnych możliwości ciała konkretnego mężczyzny oraz od wielu innych czynników, które najlepiej określa się poprzez dokładne zapoznanie się z sytuacjom konkretnej zainteresowanej osoby.
Pompka do penisa polecana jest przez wielu seksuologów jako jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów pozwalających na zwiększenie pewności siebie w życiu intymnym wielu mężczyzn.
15:59 / 07.02.2014
link
komentarz (0)
Kulki gejszy zostały stworzone przede wszystkim z myślą o kobietach, którym zależy na szybkim, intensywnym i skutecznym wzmocnieniu mięśni miednicy. Właśnie z tego względu cieszą się nieustannie wzrastającą popularnością. Warto jednak zaznaczyć, że tylko i wyłącznie regularne ich wykorzystywanie potrafi przynieść znakomite efekty. Jak odbywa się trening? Wyróżnić można kilka głównych sposobów, jednak najlepiej wkładać kulki gejszy do pochwy na co najmniej kilka odzin każdego dnia, nie zwracając na nie uwagi podczas wykonywania codziennych zadań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić je podczas spaceru, gotowania obiadu czy nawet siedzenia przed telewizorem, chociaż, jak można domyślać się, to właśnie aktywność fizyczna potrafi zagwarantować najlepsze efekty.
Już noszenie kulek gejszy przez kilka godzin dziennie pozwala na znakomite wzmocnienie mięśni Kegla, które gwarantują zdecydowanie większą satysfakcję ze stosunków z partnerem czy nawet bardziej komfortowy poród. Mięśnie, które ćwiczone są dzięki opisywanym kulkom, odgrywają zdecydowanie większą rolę niż wielu osobom mogłoby wydawać się – polecane są przede wszystkim przez ginekologów i położne.