|[cyna_skin]|nLog
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiaca | wszystkie

Bum.
Spotkałem licealną koleżankę, której ktoś wysłał linka z jakimś starym wpisem o niej. Było jej przykro, a ja nie chcę żeby komukolwiek było przykro.
Mój naczelny powiedział, że robię mniej błędów na blogu niż w tekstach.
Skoro oni dotarli, mogą dotrzeć moi teściowie, ojciec, a kiedyś mój syn.
Poza tym jestem zbyt zajęty już na to. Słyszę ostatnio że za mało czasu spędzam z dzieckiem, i widzi mnie ono głównie przy komputerze. Cóż...
Ono na tym skorzysta i ja na tym skorzystam.
Recenzje filmowe, książkowe i płytowe będę wrzucane na stronę Ślizgu. Skorzysta na tym.

Będzie więcej tematów do rozmowy ze znajomymi i więcej motywacji żeby się z nimi widzieć. Aczkolwiek wiecie jaki jestem, z przyjemnością się zobaczę, ale inicjatywa niemal nigdy nie wychodzi ode mnie. Nie to, że nie chcę... Po prostu o tym nie myślę. Relacje koleżeńskie skorzystają.
PiS skorzysta. Zdecydowanie;)
Hip-hop skorzysta. Może zamiast dyskusji czym się najebałem, gdzie rymowałem i tak dalej ktoś zacznie gadać np o leksykonie Andrzeja Cały i Radka Miszczaka, nie mówiąc już o Gift of Gabie, Masta Ace, Slick Ricku i Slugu.
Wszyscy skorzystacie. Przestańcie czytać blogi, zacznijcie książki.
Nie ma się co roztkliwiać. I tak wiem, że mnie kochacie. A jeśli nie kochacie, to wyłączyłem komentarze (ha-ha).
Powinienem być obecny - oczywiście na łamach Ślizgu, w tej chwili jest ze mną wywiad w Hiro, dostałem zaproszenie do loży prasowej MTV. O hip-hopie będzie można ze mną podyskutować na forum SLG, o innych kwestiach na tym samym forum w dziale offtopic. Fanki mogą pisać na maila;) Flint junior do obdejrzenia na emil.nlog.org
Do zobaczenia.
---------
2006.03.24 18:33:46
link