laflen // odwiedzony 23334 razy // [xtc_warp szablon nlog7 v01f beta] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (107 sztuk)
10:52 / 15.06.2015
link
Jej, mój emo blog żyje. Cieszę się, strasznie lubię przejrzeć starsze wpisy. Właściwie na przestrzeni lat nie zmieniłem się w ogóle. Wyjątkiem są ostatnie miesiące, nabrałem dystansu. Dalej jestem smutnym chłopcem, ale teraz potrafię się z tego śmiać.
Anglia się udała, w 2 miesiące spłaciłem 4000 zł długu i odłożyłem 5000zł na laptopa, chyba całkiem dobry wynik. Cieszę się o tyle, że startowałem z przegranej pozycji. Domownicy dzielili się na tych którzy mieli bekę i chcieli zobaczyć jak pracuję, oraz na tych którzy się bali że nie dam rady zapłacić czynszu. Do tego jeden chłopaczek w dresie który miał do mnie jakis problem. Ostatecznie przywiozłem najwięcej, a dres mnie dość polubił. Przywróciło mi to sporo wiary.
Potem studia z których zrezygnowałem. Cóż, zdałbym warunkowo semestr, może nawet rok. Zdałem sobie sprawę jednak, że wyrzuciliby mnie w przeciągu 2 lat, miałem problem z pierwszą analizą matematyczną, więc dużo cięższe przedmioty matematyczne by mnie zabiły.
Potem pół roku picia, uzależnienia się od kodeiny i staczania się.
No ale tak właściwie to wszystko jedno. Mam wrażenie że mam przed sobą jeden strzał, albo znajdę pracę i zacznę się ogarniać, albo przećpam i stoczę się do końca. Cóż, za 2 dni rozmowa o pracę jako informatyk, mam nadzieję, że uda mi się strzelić celnie.
Cóż, to co napisałem nie brzmi jakbym faktycznie uzyskał dystans ;p No ale szczęście, że nlożek wstał jest tak duże, że musiałem cokolwiek skrobnąć.
A i ostatni Pyrkon ssał. Fajnie, że tyle ludzi, że się rozrosło, życzę twórcą jak najlepiej przecież. No ale jeżeli zamiast spędzać czas na socialu wolę pochodzić na prelekcje i dowiedzieć się czegoś ciekawego, a nie mogłem się dopchać na kurwa żadną, to ciężko o inny wniosek.
I trzymajcie ładną piosenkę!
https://www.youtube.com/watch?v=fTqlOqXtNDo
Jej, strasznie chaotycznie piszę...to chyba ze szczęścia :P