lirykp // odwiedzony 395693 razy // [nlog/Only oil/by/zbirkos] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (1058 sztuk)
17:56 / 05.07.2009
komentarz (1)
Dzień sportu (4VII) przyniósł trochę dawki sportowej rozrywki.-beach volleyball, berbecue, tug-of-war. Stawa skokowy spisywał się dobrze i miałem satysfakcję z gry. Pierwszy mecz wygrany, drugi mecz przegrany po zaciętym pierwszym secie.
Ten tydzień (29 VI-5 VII)był pozytywny, dobra pogoda- oprócz piątku rano i okazjonalnego deszczu w niedzielę ok. 15-w pracy bez większych obciążeń, dobre punche, treningi, trochę dawki sportu.
*Słuchając na żywo angielskiej relacji z finału Wimbledonu 2009 poprzez Radio Wimbledon wiem, że Federer remisuje z Roddickiem 2:2 (5-7,7-6,7-6,3-6) i teraz walczy w piątym secie o 6 rekordowe zwycięstwo w Wimbledonie w swoim 7 finale z rzędu, oraz rekordowe 15 zwycięstwo w turnieju Wielkiego Szlema.
Trzymam za niego kciuki.. Mogłem postawić zakład w STS.