pozycjonowanie // odwiedzony 4381 razy // [xtc_warp szablon nlog7 v01f beta] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (4 sztuk)
17:32 / 01.07.2010
link
komentarz (0)
Rozliczenie kampanii

Reklama graficzna jest bardzo znaną formą marketingu internetowego. Za pomocą takiej formy reklamy możemy w łatwy sposób poprawić rozpoznawalność marki, zadbać o wizerunek firmy, no i rzecz oczywista promować ofertę w sieci. Bardzo dobrą metodą jest połączenie grafiki z hasłem reklamowym, dzięki czemu nasza reklama ma większą szansę na zapamiętanie. W dzisiejszych czasach mamy duży wachlarz możliwości i technik wykonania, więc graficzna reklama internetowa jest popularna i wszechobecna. Z reklamą graficzną stykamy się praktycznie na łamach każdego popularnego serwisu lub portalu internetowego. Przekłada się on niejednokrotnie na zwiększenie ruchu na stronie reklamodawcy, a co za tym idzie na zwiększanie dochodów firmowych. Obecnie ludzie żyją zwłaszcza internetem i telewizją, toteż ta metoda wydaje się sprawdzona oraz prawdopodobnie zostanie na witrynach sieci Google jeszcze długo. Reklama graficzna - w przeciwieństwie do tej pospolitej - ma znacznie większe szanse na zaciekawienie użytkownika i przykucia jego uwagi. Taka forma reklamy to znakomita alternatywa dla kampanii bannerowych, linków sponsorowanych lub pozycjonowania. Rozwiązanie owe dedykowane jest z reguły do osób pragnących wykreować swój niecodzienny wizerunek przy pomocy reklam graficznych i multimedialnych. Rozliczenie kampanii graficznej odbywa się na zasadzie liczby kliknięć w reklamę. Najczęściej koszt reklamy graficznej jest dużo mniejszy aniżeli inne formy e-reklamy.
17:53 / 30.06.2010
link
komentarz (0)
Rozliczenie kampanii graficznej

Reklama graficzna jest bardzo popularną odmianą marketingu internetowego. Przy pomocy takiej formy reklamy możemy w łatwy sposób poprawić rozpoznawalność marki, zadbać o wizerunek firmy, no i rzecz oczywista promować ofertę w internecie. Bardzo dobrym sposobem jest połączenie grafiki z tekstem reklamowym, dzięki czemu nasza reklama ma większą szansę na zapamiętanie. Istnieje szeroka paleta możliwości oraz technik wykonania, które powodują, iż graficzna reklama internetowa jest bardzo popularna oraz obecna w całej sieci. Reklamę graficzną odnajdziemy na każdym popularnym serwisie internetowym. Wpływa on niejednokrotnie na zwiększenie ruchu na witrynie reklamodawcy, a co za tym idzie na zwiększanie zysków firmowych. W XXI wieku ludzie żyją głównie internetem i telewizją, zatem ta metoda wydaje się miarodajna oraz najprawdopodobniej zostanie na stronach sieci Google jeszcze długo. Reklama graficzna - w przeciwieństwie do tej pospolitej - ma znacznie większe szanse na zaciekawienie użytkownika oraz przykucia jego uwagi. Taka forma reklamy to świetna alternatywa dla kampanii bannerowych, linków sponsorowanych albo pozycjonowania. To rozwiązanie adresowane jest zwłaszcza do tych osób, które pragną utworzyć swój wizerunek za pomocą grafiki i nowoczesnych multimediów. Na podstawie liczby kliknięć w reklamę odbywa się rozliczenie kampanii graficznej. Najczęściej koszt reklamy graficznej jest znacznie mniejszy niźli inne formy e-reklamy.
Polecamy zapoznać się z tanie pozycjonowanie stron
12:55 / 29.06.2010
link
komentarz (0)
Inne wyszukiwarki
Internetowe wyszukiwarki są szczególnymi narzędziami, które umożliwiają nam zminimalizowanie setek, tysięcy, a nawet milionów stron do niedużego zbioru, jakie możemy ogarnąć. Zadaniem wyszukiwarek jest sprawdzanie zawartości portali internetowych, by później zindeksować je w swoich bazach danych. Tym sposobem tworzone są olbrzymie spisy witryn, które możemy zobaczyć. Wystarczy wpisać ciekawiące nas frazy do danej wyszukiwarki, aby w odpowiedzi otrzymać linki do portali poruszających nasz wątek. Ranking witryn zależy głównie od mechanizmów wewnętrznych wyszukiwarek internetowych. Z zasady owe mechanizmy są pilnie strzeżone, jednakże te najbardziej popularne jak i ogólne znane mogą być każdemu z nas. Najbardziej znane mechanizmy wyszukiwarek nazywają się Spiders, Robots oraz Metacrawlers. Ich kluczowyn zadaniem jest indeksowanie witryn - sprawdzanie portali i zapisywanie informacji na ich temat w swych bazach danych. Dzisiejsze wyszukiwarki możemy podzielić na kilka odmian: kontrolowane przez autora strony (np. Google, Altavista), kontrolowane przez redaktora wyszukiwarki (np. Yahoo, LookSmart) oraz kontrolowane przez użytkowników (Direct Hit) Wyszukiwarką numer jeden jest bez wątpienia Google i nic nie wskazuje na jakiekolwiek zmiany w tym zakresie. Popularność swoją zawdzięcza ona mistycznemu mechanizmowi o nazwie Page Rank. Oprócz tego, jest to najbardziej wydajna przeglądarka indeksująca największą ilość portali.
12:29 / 29.06.2010
link
komentarz (0)
Google
Google jest jedną z najbardziej znanych wyszukiwarek internetowych na świecie. Zaczątki firmy sięgają 1998 roku, bowiem została ona założona właśnie wtedy. Na przestrzeni lat bardzo się rozwinęła. Jej koronnym produktem została wyszukiwarka Google, natomiast misją - skatalogowanie światowych zasobów informacji i uczynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi. Dziś pracuje dla Google bez mała 20 tysięcy pracowników w różnych krajach. Korporacja charakteryzuje się unikatowym klimatem pracy, nietuzinkowymi przywilejami dla pracowników, a także biznesowym mottem „don’t be evil.” Centrala Google położona jest w Kalifornii. Polskie filie z kolei posiadamy w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Istotnym elementem wyszukiwarki Google jest technologia Page Rank, która z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Owa technologia specjalizuje się w sprawdzaniu oraz ocenianiu serwisów internetowych pod względem ich przydatności. Można te działania przyrównać do badania popularności - im strona częściej się wyświetla na pytania użytkowników, tym wyżej pojawia się w rankingu. Page Rank odgrywa znaczną rolę w etapie pozycjonowania stron WWW, zatem powinniśmy przyjrzeć się mu dokładniej. Inne, świetnie znane nam produkty oraz usługi Google to: Poczta Gmail, Google Maps, Google Earth, Google Chrome, Desktop oraz Picasa. W 2007 roku korporacja dołączyła się do nieoficjalnego projektu Android - ponoć obejmuje on tak odległe zagadnienia jak sztuczna inteligencja.