2005.07.18 20:28:08 link

Dzisiaj naprawiałem rowerek, mialem nadzeje że w końcu sobie pojeźdze, ale mam tak scentrowanie koła że się nie ruszają. Zakleiłem dentke, była pezbita w 2 miejscach przes skakanie po schodach. Trzeba jeszcze wyprostować kierownice, naciągnąć hamulce i będzie można śmigać.

Jutro moje urodzinki, jak dostane cos kasy to inwestuje w rowerek :)

Pozdrawiam

/Listen: K.A.S.T.A. Squad - Sępy.mp3:: komentarz (3)

2005.07.17 20:12:07 link

Dom, dzielnica, dom, działka - grill, dom, komputer, sen. Trzeba sobie jakoś urozmaicić życie. Może znajde sobie dziewczyne :)

/Listen: WSZ & CNE - Jeszcze Raz.mp3

:: komentarz (5)

2005.07.16 16:41:45 link

Na początku chciałem podziękowac serdecznie Bejs'owi ja wspaniały skin jaki dla mnie zrobił.

To mój pierwszy nlog, więc może napisze coś o sobie dla tych którzy mnie nie znają.

Mam na imię Wojtek, jestem z wrocławia. Interesuje sie skateboardingiem, hip-hopem (Sam czasem troche składam, może w przyszłości coś tu wrzuce), grafitti (Sam też maluje). Mam 16 lat i teraz wybieram się do liceum. Wolny czas lubie spedzać przed komputerem (Grając w Ogame - strategoczna gra on-line), a jak jest ładna pogoda to na dworze grając w kosza albo siatke.

Już niedługo wyjeżdzam z miasta na wakacje. Ale będzie picia. Siostra, brat i mamuśka jadą do Grecji, a ja zostaje w Polsce i będe się lansował. No to tyle z mojej strony. Już niedługo nowa notka. A teraz zostawie wam pare linków do według mnie ciekawych stron:

Bejs
Ogame - Strategia On-line gorąco polecam
Portal hip-hop.pl
Stronka Bezeli
Mazi - ziomek z Brzmienia Miasta (Wrocławskiego Składu)
Sklep Andergrand (Fajne ciuszki)

/Listen: K.A.S.T.A. Squad - Peryferie.mp3

:: komentarz (3)

2005.07.16 11:36:21 link

Właśnie założyłem sobie nlog'a. Blogi mnie już znudziły, a stron www robić nie umiem. Teraz czekam tylko na skin od Bejs'a zaczynam jazde.

Pozdrawiam

:: komentarz (2)
dialog design xhtml by nuk