lissan_algaib
komentarze
Wpis który komentujesz:

Fragment Hodowli zwierzątek domowych – mężczyzna nadesłany „z okazji” przez uprzejmą znajomą :-,0) :

W przypadku mężczyzny nawet najlżejsze przeziębienie lub katar mogą być niebezpieczne i brzemienne w skutki. Nie dla niego oczywiście, tylko dla nas. Wystarczy stan podgorączkowy albo lekkie skaleczenie i mamy w domu rozhisteryzowaną, konającą ofiarę, która wymaga od nas wysoko wyspecjalizowanej opieki medycznej i psychoterapii, oraz zapewnień, że na pewno nie umrze.

No to ja idę trochę pohisteryzować i będę się stanowczo domagał drapania za uszkiem, głaskania po główce, iskania i masy zapewnień, że nie umrę... Jakaś ochotniczka??? :-,0)Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
lavinia | 2002.12.06 17:34:01

Yes, yes, yesssss!!!! Udalo mi sie. Czyli - moj kontakt z nlogiem poprawion. Biegusiam poodwiedzac wszystkie stare kąty zatem;-)))

lavinia | 2002.12.06 17:32:59

:-))) Czynie wpis i ciekawa'm, czy sie przyjmie:-)) Ho, ho, hoooooo..... Jest? A co do drapania za uszkiem, to........ qrcze, chyba nie o takie 'matczyne' Ci idzie, hę?? Bo - jesli tak - to ja moge;-)))) I - w ogole, to prosze mi tu zadnych chorobsk! Wystarczy, ze nlog choruje od czasu do czasu, o! :-)))

Katera | 2002.12.05 19:54:09
eee... jak nie umrzesz to zyc bedziesz... jak chcesz to Cie moge posmyrac... ale tylko dla poprawienia samopoczucia (sobie;))