darq
komentarze
Wpis który komentujesz:

Ubiegły miesiąc był jednym z najlepszych w ciągu kilku lat jeśli nie najlepszym. To był cudowny splot eventów porównywalny do koniunkcji wszystkich planet z Judaszem naczele, przelotyem prezydenckiego tupolewa nad domem, światowymi wyborami geja tysiąclecia, i opierdoleniem porcji lazanii z Garfieldem, Szatanem i konkursem cumshotów w rezydencji Playboya.

Wspaniały festiwal pełen hardkorowych cudzoziemskich niewiast w czerni gdzie na samym końcu dali prawdziy pokaz mistrzowie gatunku zwanego trash metalem. O mój boże Swaroże!

Dwa dni później pojechałem na spęd pogan w Nowej Wsi zwany Nocą Kupały. Zbiorowisko ludzi z całej Rzeczypospolitej pod chramem i posągiem Świętowida. Opoje z Bydgoszczy, pijanice z Warszawy, geekowie z Pomorza, i rozpustnicy z Opola. Było kilka wyjątków ale ogólnie to miód był i pilim go pospołu z pogany! Ni skakałem nad ofiarnym ogniskiem bo jak wiadomo biali nie potrafią skakać. A ja jestem dumny i biały więc pierdoliłem opalanie sobie tyłka. Za to jak wrzucaliśmy wianki do wody to rozochocony piwem, miodem i cyckami Urszuli po wyciągnięciu wianka mojej dziewczyny zacząłem wyciągać wszystkie inne wianki w myśl genialnej zasady \"wszystkie dupy moje\". Tak też zacząłem wyciągać inne wianki puszczone przez Ole, Urszulę, Klementyne, Anię, drugą anie az błysneły flesze i poczułem sie jak gwiazda wieczoru. Aż w końcu usłyszałem urzekający głos mojej dziewczyny: \"kurwa, wyłaż stamtąd\" I wyszedłem. Jak sie okazało, buty w których wpierdoliłem sie do bezimiennej rzeczi zafarbowały mi stopy, dłonie i spodnie. Na dwa dni uchodziłem między ludźmi jako \"krwistonogi\". Powrót z ekipa był przeuroczy. Stacja WKD, butelka Krupniku, śpiewy w pociągu. Aż sie z tego wszystkiego wypierdoliłem na bagaże na oczach wszystkich. Takoż z cała ekipą dojebałem sie w przydrożnym ogródku piwnym w centrum Stolicy. Tyle tylko że dziewczyna się na mnie obraziła nie wiem za co.
Było najlepiej. Za rok bedzie reload i full consumption :]
Woj Kupała i Sława!

Zabakałbych... ma ktoś blanty?
Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
darq | 2010.07.02 13:43:34

Ja z hultrajami na noże, na bagnety!

thevisualiza | 2010.07.01 14:59:18

hultraje - ludzie stonki ziemniaczane przebierający się za kręgle ;D

thevisualiza | 2010.07.01 03:20:45

ziomeczku, jak darcie mordy to tylko z ekipą hultrajów ;D