darq
komentarze
Wpis który komentujesz:

Praktyka swoje, teoria swoje. Człowiek może próbować być lepszym, poprawiać to co dookoła niego ale prawie wszyscy inni będą woleli swoją nędzę i głupotę. Mozna zacząć od siebie. Budować lepszy świat, lepszą jakośc życia a i tak tzw. publika uzna że jesteś \"jakiś pojebany\" co nie? Wielkomiejski wandalizm i prowincjonalne barbarzyństwo są jednym chujem szyte, a otępienie i absencja są jak jakąś ekstatyczną alternatywą dla rozumu. Ciągle tylko słyszę \"źle, chujnia, źle, chujnia\" Jak jakaś zasłona dymna dla czegoś co się nazywa zmianą na lepsze.
Nie mniej jednak nie można rezygnować z postępu. Stada uczłowieczonych baranów konsumujące wszystko na potęgę będą kiedyś czerpać beneficja z dzieł rąk i umysłów ludzi choć krztynę lepszych od siebie. Razem ze swoimi owcami będą płodzić kolejne barany których wełna jednak bedzie taka sama jakościowo.
Tak czy siak lepsi muszą być zawsze lepsi, co nie?

Z racji tego że premir Donald, wybrany przez naród, zapowiedział że nie zalegalizuje marihuany, wszyscy znani mi drugdealerzy schowali sie pod ziemię i nie ma co palić. Smutne co? Donald, dziobia mordo już nigdy nie oddam na ciebie głosu. Pozwalam Ci spierdać z urzędu. Czas na innego premiera.

Zbieram się żeby usunąć Facekurwabooka. Ale ciężko mi idzie. Może mi sie w końcu uda co?

Cheers!


Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
nefertari | 2011.04.18 15:25:02

tzw. makdonaldyzacja

darq | 2011.04.18 12:30:55

HELL YEAH!

thevisualiza | 2011.04.16 12:56:32

co zapierdalasz w rurkach w koszulce swojego działu niedystyngowany pędzlu pierdolony? zaraz wsadzę Ci te notatki w dupę permanentny chuju karmazynowy. i na kolana flecie, bo Daro i Zawa idą do marcpolu po kolejny flakon pod moutain dew :D

darq | 2011.04.15 19:05:51

,,,i mało tego: robimy tam porządek! :D

thevisualiza | 2011.04.15 19:03:59

innymi słowy - powrót na pierdolnie? że wracamy, szponcimy i trzęsiemy tym jebnikiem :D