su
komentarze
Wpis który komentujesz:

Trudno o jakikolwiek komentarz.. coraz częściej mam ochotę usiąść i stwierdzić, że jednak popełniłam błąd. wiem, są osoby, które nigdy, przenigdy nie powinny pracować w szkole, ale tak samo niektórzy nie powinni być lekarzami, prawnikami a nawt paniami na stoisku z mięsem. bo po prostu się nie nadają. ale nie można wszystkich jedną miarą.. płakać mi się chce jak słyszę, że pracuje trzy godziny dziennie i piję sobie kawkę. kawkę piję, owszem w domu o szóstej w pośpiechu, bo potem nei mam nawet czasu kanapki czasami zjeść i po 6, czy też 7 godzinach orientuję się, że od śniadania nic nie jadłąm. fakt, raz w tygodniu kończe wcześnie, bo o 11:15. ale od początku roku nie udało mi się wyjść o tej godzinie ze szkoły. nikt mi nie płaci za rozmowy wieczorne z kuratorem mojego ucznia, czy też z rodzicami, którzy sobie z dziećmi nie radzą.. nie wspomnę już o tych testach, sprawdzianach, kartach pracy. chcę , aby moje lekcje były ciekawe, wyszukuje różne apki, strony, robię grafnotki, itp to wszystko wieczorami w domu,a le i tak słyszę, że jestem nierobem i to nawet od strony znajomych..
jestem złą matką, bo zawsze obce dzieci na pierwszym miejscu.. nigdy nie byłam na jasełkach mojego syna.. bo wigilie klasowe.. nigdy nie byłam na zakończeniu. rozpoczęciu roku mojego syna... nawet na pasowaniu na ucznia nie byłam,...

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
malyble | 2019.04.30 09:45:16

:)

su | 2019.04.29 11:12:24

dziękuję :) skończyć się chyba skończył :)) czy wracam do normalności - wątpie - wracam bez energii do działania.. ale jeszcze raz dziękuję :))

malyble | 2019.04.26 00:10:05

Głowa do góry - wiem, że ciężko, ale jakoś trzeba odnaleźć w sobie tą energię do działania.
Kiedyś się ten strajk skończy i wróci do normalności. Z całego serca Ci życzę aby jak najszybciej to się stało.