Temat: SKP
   kjuik - 2008.09.18 20:30 - odpowiedz
 Zaczelo sie od zartu ale najwyrazniej trafilam na nisze... zakladamy Stowarzyszenie Kobiet Potrzebujacych

u mnie jest ogolny zarys, na forum ktore wlasnie powstalo lekkie rozszerzenie:) w kazdym badz razie.. jesli sami sobie nie pomozemy nikt nam nie pomoze;))


Sojusz Kobiet Potrzebujących został stworzony z myślą o Paniach i dla nich, ale okazało się , że i Panowie są chętni do pomocy:)

Idea polega na tym, by korzystać wzajemnie z wiedzy, doświadczenia i możliwości innych Członkiń (ew.Członków, ale wiecie jak brzmi;p ). Niezależnie od tego czy szukasz kogoś na bal wydziałowy, by zostawić dziecko, znaleźć przepis na kaczkę po prowansalsku, pożyczyć sukienkę na wesele czy znaleźć dobrego fryzjera pisz:) Miło by było oferować noclegi czy coś bardziej 'poważnego" jak porady prawne albo pomoc w innych sprawach:)


klikamy

   une_libellule - 2008.09.19 09:12 - odpowiedz
 na ogol od zartow sie zaczyna ,
a tymczasem jak widac powazna firma sie szykuje
ja jako dyrektor
tym bardziej zachecam wszystkich do dzialania :)
   mowmisiostro - 2008.09.19 12:49 - odpowiedz
 Ja widze ze kjuiczek rozkreca sie w temacie :)
   une_libellule - 2008.09.19 14:01 - odpowiedz
 zaangazowala sie o to ostro ;D
   kjuik - 2008.09.19 14:38 - odpowiedz
 moje drogie, od czegos trzeba zaczac;)) jesli wszyscy by polmagali chociaz jednej osobie to zylibysmy w raju, nieprawdacie?:))

reklamujcie nas, im wiecej osob tym wieksza szansa ze znajdziemy tego kogos dla nas:)
   sunset - 2008.09.20 15:37 - odpowiedz
 Chyba oczywistym jest fakt, że mam swój numer w rejestrze członków... ekhm... członkiń... ;)
   kjuik - 2008.09.20 22:08 - odpowiedz
 po znajomosci..;) wystarczy zarejestrowac sie i masz dostep do bazy;)
   fredag_hela_veckan - 2008.09.21 08:40 - odpowiedz
 Mogę technicznie pomóc jeśli trzeba. radiv (maupa) aster.pl
   kjuik - 2008.09.21 13:20 - odpowiedz
 dziekuje:) jak to milo, ze sa ludzie ktorym sie chce spolecznie cos zrobic:)
   une_libellule - 2008.09.24 20:20 - odpowiedz
 chce nie chce :D
co za roznica:D
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.06 08:32 - odpowiedz
 ciekawe jest to czy kobiety rzeczywiście tak sobie źle radza w życiu, że we wszystkim potrzebują pomocy, wspierania itd.????


no bo co, zaczeło sie od \"kółek wzajemnej adoracji\" na nlogu, ale to było dawno temu, gdzies w 2000 r. i też prawie same baby, teraz jakaś samopomoc koleżeńska.

no niby idea szczytna, bo wspiera związki międzyludzkie itp.
ale czemu kobiety sobie same rady dać nie potrafią, tylko wszędzie szukają pomocy, to nie wiem:D



HAHAHA
   kjuik - 2008.10.06 09:03 - odpowiedz
 juz takie niezaradne jestesmy, ze nie wstajemy z lozka bez instrukcji albo rady jak to zrobic;))
   sunset - 2008.10.11 20:27 - odpowiedz
 Wiesz... Jesteśmy mało zaradne, średnio inteligentne i daleko nam do Ciebie (btw chylę czoła i stukam nim o podłogę po trzykroć - taka oświecona osoba zwróciła na nas uwagę...).

Zatem upraszam się o szczyptę wyrozumiałości dla grupki głupiutkich kobitek, nie tak światłych i oświeconych jak Twoja szacowna osoba...
   air - 2008.10.12 00:08 - odpowiedz
 Coooz... dobrze powiedziane.... Od zawsze wiadomo, ze bez NAS, facetow ten swiat, po prostu nie mialby przyszlosci...:P
   sunset - 2008.10.14 17:45 - odpowiedz
 Niuch niuch... Wyczuwam kompleksy ;)
   air - 2008.10.14 21:36 - odpowiedz
 W jaki brutalny sposob zostalem zdemaskowany, hihihi(:
   sunset - 2008.10.26 19:04 - odpowiedz
 ;)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.15 10:25 - odpowiedz
 ciekawe jest mianowicie to, że wreszcie kobieta (jak przypuszczam) zdobyła się na tak celną charakterystykę własnej płci :))))


wybaczając (Tejże Damie) mało lotny sarkazm, jestem dumny, bo świadczy to o wspięciu się na kolejny szczebel ewolucji pań :D


z drugiej jednak strony, owo zgrupowanie/sekta/kółko (kółka to kobiety lubią od dawna, jak wiadomo zaczęło się od gospodyń wiejskich;) być może jest krokiem do rozumnie pojmowanego równouprawnienia, tyle, o!
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.20 11:03 - odpowiedz
 no!


i ci...........
   sunset - 2008.10.26 19:00 - odpowiedz
 Oj, zajrzałam przez przypadek. I dobrze, bo widzę, że za wszelką cenę spodziewałeś się odpowiedzi. :)
Ok. Piszę p o w o l i, bo widzę, że wolno czytasz. :)
Napiszę więc tak...

Primo - następnym razem będę pisać wyraźnie, żebyś załapał. Mianowicie, że dla mnie był to EOT.
Secundo - to nie sarkazm, drogi chłopcze, to rozbawienie szczere. Fakt, że masz takie a nie inne mniemanie o kobietach, wskazuje na to, że dorosłość jeszcze przed Tobą i że na swojej drodze spotykałeś dotąd jednostki płci żeńskiej o maksymalnym IQ 90. Przykro mi z tego powodu. Jedynie co mogę, to życzyć więcej szczęścia w przyszłości. :)
Tertio - zerknij, proszę, chociażby na odpowiedź Aira na mój docinek - on nie odebrał tego, jako złośliwość, a jako swoistą chęć przekomarzania się (i to mój post miał na celu). To jest to, co nazywam klasą i inteligencją. Ucz się. Wiele jeszcze przed Tobą. :)

Tyle ode mnie. I piszę tym razem wyraźnie: E O T.

Pozdrawiam. :)
   air - 2008.10.26 22:17 - odpowiedz
 Wlasnie WLASNIE.. Warte podkreslenia... brac przyklad z A I R A... (lasy na pochwaly;>) :*
Sesese <:
   aniol - 2008.10.27 17:39 - odpowiedz
 a ja się podpisuję pod sunset:)

air, :D
   aniol - 2008.10.30 10:19 - odpowiedz
 ide_przeskakujac_pagorki, może po prostu niewielu jest facetów którzy chcą pomóc?
może sami pomocy potrzebują?
wiesz, człowiek jest społeczną istotą, czyli że go do ludzi ciągnie
może akurat Ty jesteś wyjątkiem i wolisz być sam, żyć sam i jesteś samowystarczalny
ja nie
a pomocy też można różnej potrzebować, czasem obecność i zwyczajny uśmiech działają cuda
umiesz się uśmiechać?
no, to ja się do Ciebie uśmiecham:)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.30 15:39 - odpowiedz
 Drogi Aniele :) (fajnie brzmi)

Widzisz, ja bardzo dobrze Cię rozumiem i oczywiście też nie jestem tak samowystarczalny jakbym chciał.

Dziękuję za uśmiech, a że to podobno zaraźliwe, to najładniej jak umiem się do Ciebie oduśmiechnę :)))
   aniol - 2008.11.04 17:44 - odpowiedz
 ech, dajcie już spokój...
jak to mój tata mówi dzieciakom: rączka na zgodę i bawić się ładnie razem:)
szkoda życia i czasu na kłótnie, można go lepiej wykorzystać;)

uśmiech ponad wszystko:)
   sunset - 2008.11.04 18:52 - odpowiedz
 Definicja zapożyczona z innego forum:
\"Troll (homo trollus)- ssak zaliczany do rodziny pasożytów z rzędu drapieżnych; polujący swobodnie w wirtualnej dżungli; charakteryzuje się haczykowatymi szponami przywartymi do klawiatury i gałami ocznymi wlepionymi w ekran. Żywi się ludzkim żalem i przykrością, które wywołuje przy pomocy agresywnego aparatu kąśliwo- złośliwego. Żeruje głównie w okolicach wątków personalnych, obrzucając inwektywami i obelgami upatrzone ofiary; wywołuje przy tym ferment, którym może zarażać zdrowe osobniki. W przypadku ujawnienia się trolla stosuje się metodę totalnej ignorancji; formy szczególnie drapieżne niszczy się w zarodku przy pomocy admina.\"

Zwracam się z apelem do obu rycerskich panów - Aira i mojego hm... alter ego: miło mi, że stanęliście u mojego boku i bronicie moich racji. Ale to co robicie, jest naruszeniem netykiety w równym stopniu, co trollowanie.

Prośba do Was, kochani Panowie, i do reszty użytkowników:
nie karmić trolla.
Tyle.
   air - 2008.11.05 10:15 - odpowiedz
 Ej ej... ale ja nic nie zrobilem... Ktos sie podszyl po prostu podstepnie pod moj nick...:DDDDDDDDDDDDDDD

A serio, wcoorwiaja mnie takie... teges... Co za tym idzie, czasem bezwiednie przelacza mi sie pstryczek (naznaczony trupem;p).... Organizm domaga sie krwi, szepcac do ucha \'teeep... zaraze....\' ;>
   sunset - 2008.11.05 17:42 - odpowiedz
 Ja! Ja się podszywam!
Codziennie uskuteczniam trasę Trójmiasto-UK tylko po to, żeby pisać te posty (niby Twojego autorstwa) i gadać sama ze sobą. Tak! Poprawia mi to nastrój.
Tyle że, cholera, trochę mi to daje po portfelu... Ale coś za coś.
:)))

A serio? Serio powiem tak: mnie to nie wk.rwia, mi takich ludzi szkoda. Chyba ciężko jest żyć z takim nagromadzeniem negatywnych emocji...
   air - 2008.11.05 23:16 - odpowiedz
 Jedna z moich teorii, slawnych w pewnych kregach glosi, ze to przez braki w dobrym jebanku;)
   air - 2008.11.05 23:16 - odpowiedz
 Te emocje nagromadzone znaczy sie!:DD
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.28 08:25 - odpowiedz
 P. Sunset (żeby i to było jasne:)

Nie trzeba pisać wyraźnie, żebym \"załapał\", trzeba się tylko wznieść na pewną niedostępną Tobie wyżynę i pisać językiem polskim, którym już coraz mniej osób potrafi sie posługiwać. I nie ważne, czy będziesz pisała trochejami, amfibrachami, będziesz używała hiperboli czy oksymoronów, ja wszystko zrozumiem.

No chyba, że sięgniemy po trgiczny język skrótów ang typu eot..
ileż w tym elokwencji hahahahaha i tych Twoich ukrytych sarkazmów:)))) brawo!!!

Po drugie
Nie wiesz i nawet nie możesz przypuszczać co ja myślę o kobietach i tym bardziej głupie wydaje sie wypowiadanie o tym, o czym w istocie sie nie ma pojęcia!
To, co tutaj piszę jest tylko odpowiedzią na ten wątek, temat, topic, który w istocie jest durny i drażniący.

Bo rozróżnienia na płci już przeżywaliśmy i kończyły z tym jakieś tam sufrażystki, zrobiło się lepiej, a tu znowu jakieś uwstecznienia, po co????

Skoro więc, same chcecie wskakiwać w pewien schemat, ważne by sobie zdać z niego sprawę.

No i na ostatnie, zgadzam się z Tobą, wiele jeszcze przede mną:) Cieszę się też, że jesteś na podobnym poziomie co Air i gratuluje!

Niestety z pewną przykrością muszę dodać, że przed Tobą jeszcze więcej niż przede mną. O ile w ogóle będziesz mogła chociażby znaleźć się kiedykolwiek tutaj gdzie ja teraz jestem, w co wątpię:))))

Bo z tymi swoimi 90 IQ to ciężko, ale cuda się zdarzają, radosne jest to, że tak chętnie się do tego przyznajesz, to na pewno duży krok w przód ;)))))))))

hahaha







   domek_z_klockow_lego - 2008.10.30 20:33 - odpowiedz
 Heh widać Sun dotknęła czułego punktu Kolegi, skoro Kolega taki agresywny w słowach i bez dystansu do swojej osoby :-))

Jestem facetem i solidaryzuję się z własną płcią.
Ale jeśli liczysz, że Sun odpowie - zapomnij. Nie Twoja liga Kolego :-)
Jeśli Sun pisze EOT to oznacza ni mniej ni więcej: EOT. Ona tu nawet nie zajrzy, jak ją znam - próżny trud.

Moja opinia skromna - masz problem z kobietami, chłopie.

Bierz przykład z Anioła - więcej uśmiechu. I dystansu. :-)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.31 09:09 - odpowiedz
 A Ty pilnuj żeby Ci sie domek nie rozsypał hahahahaha...

bo Ci go kopnę :))))))))))

ps. chłopie co mnie jakaś Sun obchodzi, wątek mi sie spodobał:) a takich jak wy to ja zjadam na podwieczorki:)

i solidaryzuj sie z własną płcią, bardzo słusznie, homoseksualizm jest coraz modniejszy :P

chociaż ja i Cejrowski jesteśmy przeciw i parad wam robić nie damy!!!!
   domek_z_klockow_lego - 2008.10.31 11:31 - odpowiedz
 A co na to psychiatra?... :-)

Cóż, dla mnie też nie jesteś partnerem do dyskusji. Nie ten poziom. :-)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.10.31 15:37 - odpowiedz
 Powiem szczerze, bo psychiatra mi szczerze powiedział, że w Twoje istnienie nie wierzę, nie wierzę też, by ktoś tak zaciekle bronił nlogowiczki, która nota bene sama do tego doprowadziła, że jest tu na moim języku:))))


A więc mówię, Droga Sun ilekolwiek byś sobie nie założyła kont, to ja i tak wiem, że Ty to Ty, bo to po prostu sprawdziłem po numerze IP...

więc widzisz, te Twoje 90 IQ nie jest w stanie mierzyć sie ze mną.

no ale ostrzegałem:)))))

i jesteś po prostu śmieszna:))))))

A nieważne czy będziesz w następnym wcieleniu \"domkiemzkart\" czy \"puszystymiwłosami\" i tak nie przestaniesz mnie bawić :)))




No skoro sie nie umie dyskutować, to sie nie dyskutuje, a ja lubię wsadzać kij w mrowisko, bo przynajmniej coś wrze :))))


buhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha :)
   air - 2008.10.31 15:55 - odpowiedz
 Uwazaj, bo przy takiej slodkiej sklonnosci do wsadzania kija w mrowisko, ktos Ci kiedys moze wsadzic ten kij w d..pe..
   sunset - 2008.10.31 16:28 - odpowiedz
 Cytuję: \"w Twoje istnienie nie wierzę, nie wierzę też, by ktoś tak zaciekle bronił nlogowiczki, która nota bene sama do tego doprowadziła, że jest tu na moim języku:))))\"

Owszem, KTOŚ może nie. JA tak.

Nick (durnowaty, przyznaję ;-) został założony w celu czytania nlogów z ograniczonym dostępem, w tym nloga Sun.

Jestem mJej mężem. Stąd IP jednego z postów, tego zresztą też - Sherlocku :-)
Następnym razem, zanim kogoś obrazisz, pomyśl. Dobra rada.
   sunset - 2008.10.31 16:30 - odpowiedz
 (post celowo napisany spod nicka sunset i z jej IP, żebyś nie trudził się sprawdzaniem)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.11.06 08:35 - odpowiedz
 no to jestem już rozbawiony na dobre... i widzę, że bawić mnie chcecie dalej:)))

i nikt nawet nie zauważy, że niczym Sokrates przechodniów, próbuje zmusić Was do myślenia, lecz niestety po raz kolejny muszę podkreślić, że to niestety NIE TEN POZIOM
ale złośćcie się zżymajcie, jeśli to lubicie, a teraz kolejne kilka faktów:

1. Droga Sunset ja wiem, że 90 IQ ale i nimi ruszyć możesz i domyślić się, że żadnego waszego numeru IP ja mieć nie mogę, no bo skąd? (buhahahahaha) A to co napisałem to czysta dedukcja (o ile wiecie, co znaczy to trudne słowo:)

2. Kolejna sprawa to ten WASZ poziom dyskusji, sama podkreśliłaś, że WASZ czyli Twój i Aira, jest waszym wspólnym i nie będzie nigdy moim, i wiesz ja się cieszę, bo nigdy by mi do głowy nie przyszło wyzywać spokojnych ludzi słowami typu: \"braki w jebanku\" albo grozić uważaj bo \"Ci wsadzę kij w dupę\" no mówię, nie ten poziom. To zwykły rynsztok, jak braknie argumentu to zamiast się oczyszczająco pogombrowiczowsku zaśmiać hahahahahahahahahahahaha
to przechodzi się do wyzywania!!!! Brzydzę się tym!!!! (szczerze)m, a WASZ poziom jest żałosny!

3. Mój drogi Airze nie jestem homoseksualistą, żebyś mi groził tym co zapewne spotkało Ciebie nie raz buhahahaha, więc mnie na te Twoje igraszki nie wyciągniesz!!! A po drugie o takich jak ty nakręcili już film - polecam \"Jay i Cichy Bob kontratakują\" nazywając w nim ludzi o Twoim pokroju \"INTERNETOWYMI NAPINACZAMI\" więc powiem tylko, żebyś uważał, bo możesz skończyć jak ów internetowy napinacz jeśli trafisz na mniej roześmianego człowieka niż ja:))


wielkie hahahahahahahahaha dla WAS
i rzeczywiście wspierajcie się, bo bardzo do siebie pasujecie:)
   air - 2008.11.06 09:24 - odpowiedz
 A widzisz drogi kolunio, niepotrzebna ta frustracja. Slodka riposta z kijaszkiem byla napisana w kontekscie dokladnie takim samym jak Twoje ostatnie zdanie twojej wypowiedzi. Uzewnetrznieniem swojego obudzenia pokazujesz, brak dystansu do siebie i umiejetnosci balansowania humorem. I to nie grozby \'moj drogi\' - jesli kawalek byl dla Ciebie zbyt ciezki, przeczytaj drugi raz, pozbadz sie pejoratywnej woni i zrozum jedno co chcialem przekazal. Nie nawidze marnej masci prowodyrow..
Nie mieszaj tez mnie w swoje dysputy z Sunset, o cokolwiek. Pisze tylko w swoim imieniu i bynajmniej nie jest to reakcja na cokolwiek co bylo wyzej napisane, procz Twojej checi \'wsadzania kijaszka..;> w mrowisko..\' :*
   sunset - 2008.11.06 20:47 - odpowiedz
 Air, prosiłam: nie karmić trolla.
Bez pożywki zdechnie z głodu.
Trolle rak mają.

(Zaufaj mi: uf uf ;)) )
   sunset - 2008.11.06 20:48 - odpowiedz
 rak*tak - oczywiście

(acz literówka dająca do myślenia)
   ide_przeskakujac_pagorki - 2008.11.07 12:27 - odpowiedz
 hahahaha :)))))))))))))

a to \"Trole\" to chyba niestety bardziej do was pasuje, niż do mnie:)ja tu nikogo nie wyzywałem..
a to jedyne forum na jakie zaglądam, hm.. już 7 lat (ale ten czas pędzi...) i nigdy nie będę tolerował głupoty!

a tym bardziej infantylnych odzywek:)

Jako,że rozmowa stała się nudna i nikt nie jest w stanie dyskutować na temat równouprawnieniu, zakończę wierszem...:

\"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.\"

Cyt.za Julian Tuwim

buhahahahahahahhahahahahaha :)))))))))
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes