Info Profil Linki Kontakt
http://zbirkos.nlog.org to mój internetowy pamiętnik, prowadzę go już dość długo bo od 15.IX.2000 roku.
W moim nlogu znajdziesz moje prywatne zapiski, a także troszkę informacji o mojej osobie. Na nlogu pisze o wszystkim o czym chce pisać, jeśli uważam jakieś wydarzenie za zbyt prywatne to po prostu go tu nie opisuje, proste prawda? Tak jak już wspomniałem jest to mój pamiętnik więc nie znajdziesz tutaj żadnych komentarzy, ksiąg gości, etc.
Co prawda jeżeli podoba Ci się to o czym tutaj pisze, ciekawi Cię, gdy chcesz napisać mi coś miłego, to zerknij na informacje zamieszczone w Kontakcie, jeśli natomiast nie interesuje Cię w ogóle to co mam do przekazania, ...
dalej

Info Profil Linki Kontakt
wstecz

... uważasz, że to o czym tu pisze jest nudne, głupie, kompletnie dla Ciebie nie zrozumiałe, to po prostu nie zaglądaj tutaj, jest przecież tyle innych ciekawych miejsc w sieci.
Jeśli znalazłeś/aś się tu przez przypadek i po przeczytaniu powyższych informacji nadal masz chęć by tu pozostać to gorąco zapraszam Cię do lektury, jeśli jesteś tu stałym gościem to tym bardziej cieszy mnie fakt, że odwiedzasz to miejsce.

Kopiowanie, drukowanie, powielanie, rozpowszechnianie, wpisów bez podania źródła pochodzenia oraz bez mojej zgody zabronione.