Info Profil Linki Kontakt
Imię: Michał
Nick: Zbirkos
Data urodzenia: 16.XII.1981
Miasto: Gliwice
Na co dzień: Student - PolŚl Gliwice
Wzrost: ~170 cm
Waga: ~56 kg :P
Oczy: Niebieskie
Włosy: Blond
Znak zodiaku: Sagittarious - Sniper :)

Hobby: Webdesign, muzyka, filmy/kino, internet, psychologia, polityka, kobiety, zwierzęta, akwarystyka

Jedzenie: potrawy orientalne, kurczak, ryż, pizza
dalej

Info Profil Linki Kontakt
wstecz

Piwo: Warka Strong, Budweiser, Żywiec, Grolsh, Heineken.

Muzyka: rock, pop (RHCP, Nirvana, U2, Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Metallica, etc.)

Sport: Karate Kyokushin, Aikido Aikikai, rower, narty, pływanie, chodze po górach (nie wiem czy to można zaliczyć do sportu, ale niech już będzie)

Moje zwierzątka: rybki akwariowe i pies Zbir
dalej

Info Profil Linki Kontakt
wstecz

Co lubie: pełnię księżyca w ciepłe wieczory, a gdy jeszcze wieje taki wiaterek to już jest super. Lubię spędzać czas z osobami które lubię, ze znajomymi. Lubię spacery z psem, lubię kiedy na uczelni wszystko układa się tak jakbym sobie tego życzył. Lubię siedzieć do późnych godzin przed komputerem, wtedy w domu panuje taka cisza i spokój i wtedy mogę się zrelaksować. Ogólnie rzecz biorąc lubię noc. Lubię gdy na koncie i w portfelu jest troszkę pieniążków, , służyć pomocą zawsze kiedy tylko mogę komuś pomóc. Lubię sprawiać komuś radość.Lubię gdy na koncie i w portfelu jest troszkę pieniążków. Lubię śnić o czymś miłym.
dalej

Info Profil Linki Kontakt
wstecz

Nie lubię: łatwych kobiet, które każdy może mieć, w każdym miejscu i o każdej porze. Nie lubię papierosów, nie lubię kiedy musze wcześnie wstawać, nie lubię wychodzić z domu kiedy za oknem leje jak z cebra. Nie lubię gdy na koncie i w portfelu brak kasy :)

Moje marzenia: Chciałbym znaleźć po ukończeniu studiów pracę, która by mnie zainteresowała i umożliwiła wykorzystanie nabytej w czasie studiów wiedzy. Chciałbym założyć w przyszłości szczęśliwą rodzinę, chciałbym mieszkać poza granicami Polski.
dalej

Info Profil Linki Kontakt
wstecz

Ludzie: cenie sobie ludzi szczerych, ludzi którym mogę zaufać i z którymi mogę porozmawiać na jakieś ciekawe tematy. Lubię ludzi którzy szanują siebie oraz innych. Uważam, że każdy człowiek powinien podążać własną drogą by dojść do obranego celu. Lubię pomagać bliskim mi osobą zawsze kiedy mam możliwość. Nie lubię ludzi zakłamanych, którzy nadużywają mojego zaufania, ludzi agresywnych, wulgarnych, despotycznych, chcących sobie wszystko i wszystkich podporządkować. Nie lubię ludzi którzy nie mają szacunku do siebie.