bejs // odwiedzony 42315 razy // [nlog/Cena Twoich uczuć/by/zbirkos] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (111 sztuk)
20:20 / 17.06.2005
link
komentarz (1)
Ksiązki praktycznie w kąt bo z wszystkich przedmiotów są oceny wystawione . Pogoda też , raz pada raz nie a jak pada to już porządnie . Jak macie to bardzo bym prosił o linki z muzyką , posłuchał bym sobie coś fajnego . Szukam kogoś kto mógł by mi zrobić html'a do nowego skina na nloga , jeśli mógł/mogła byś mi zrobić to daj znać w komentarzach , będę wdzięczny . Buty and1 są poprostu prze , niektóre modele rozbrajają , chciał bym takie , może kiedyś :) . Dzisiaj SAUNA , pewnie sie będzie działo . Wczoraj , jak jeszcze telewizor był na chodzie , oglądałem finał wbw . Normalnie szok , prze poziom , tetris w walce z Pogo był the best , on i tak jest the best :) .
Z wielką radością informujemy o powstaniu pierwszej w Polsce federacji zrzeszającej artystów wolno-stylowych - PFSW.

PFSW [Polska Federacja Stylu Wolnego] jest organizacją zrzeszającą polskich artystów wolno-stylowych i ich reprezentacją w zakresie spraw twórczych. Działa na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej a siedzibą jego władz naczelnych jest miasto stołeczne Warszawa.

PFSW ma na celu upowszechnienie kreatywności oraz prowadzenie i promowanie wszelkich działań związanych z wolnym stylem. Wspieranie oraz propagowanie stylu wolnego oraz wspieranie osób i organizacji podejmujących takie działania to również zakres działań statutowych Federacji.

Rada założycielska:
Tomasz Biernacki [Korponaracja]
Kamil Jaczyński [Wielkie Joł]
Piotr Ostaszewski [Wielkie Joł]

Sędziowie PFSW:
Kamil Jaczyński "Jakuza" [Warszawa]
Marcin Węcławek "Flintstone" [Warszawa]
Maciej Kasprzyk "Lexus" [Warszawa]
Katarzyna Lesińska "Kada" [Poznań]
Rafał Dąbrowski [Lublin]
"Keb" [Gliwice]
(pochodzi ze strony : www.kada.tk)
Taki dłuższy wpis ( bo dałem info :P ) ale niema co pisac .
gramiziom : Various Artists - 03 - Say It Twice - Defari.mp3
5