bejs // odwiedzony 42174 razy // [nlog/Cena Twoich uczuć/by/zbirkos] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (111 sztuk)
21:29 / 01.09.2005
link
komentarz (9)
Mamy skatepark :) .w sobote maja być zawody skateboardowe i koncert eskaubei ( jak donoszą lokalne wiadomości ;P ) , zastepca burmistrz ( chyba to on ) rozmawial z takimi gosciami i ma byc jakis rysunek , jakis kask czy costam , bedzie to malowal taki 'grafficiarz' z mojego miasta . Jak juz poskręcali juz ten skatepark to potem Ci co go skrecali to go wyprobowali , gosc na rolkach , pseudonim Długi z teamu techramps.com , poprostu wymiutl , jakies salta na rolkach i takie tam graby , poprostu mistrz . A gosc na desce robil praktycznie to samo ( 50-50 i zjedzał z kłotora ) , ale wygladal na fajnego goscia .
------
Co do pierwszego dnia szkoły to nawed nawed , zmieni nam sie nauczycielka od Angielskiego , niewiem jaka ta bedzie ale tamta to bylo za przeproszeniem jędza . Zmieni się też od geografi , ma przyjsc jakas nowa , młoda , szkoda , bo tamta byla starsza ale nic sie uczyc nie musiales , a raz jak byl sprawdzian to nawed podreczniki nam pozwolila otworzyc ale ciiii... :) , i niebedziemy miec juz na 7:30 ( chyba ) tylko na 8:00 jak w podstawowce :) , pół godziny dłużej spania :) .
------
GTA SA ( czyt. Grand theft auto san andreas ) to naprawde fajna gra , troszke zrypane jest z kamera bo trzeba nastawiac jak sie np jedzie autem zeby byla zaraz zanim ale jest spoko , dużo zamuje na dysku ale zato jest dużo miast , troche mi zacina ale co mozna chciec na tamik sprzecie ( czyt. prawie trzy letnim ) .
------
Ogólnie pół dnia przesiedziałem na skateparku , ale jak sie tak na powaznie zacznie szkoła to zabardzo na to czasu niebedzie .
------
elo.