jawor // odwiedzony 43893 razy // [gas_werk szablon nlog7 v01f beta] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (4294967208 sztuk)
16:40 / 08.04.2013
link
komentarz (0)

Cześć Kendrick

Cześć Basia, ty będziesz tańczyć, ja stać przy barze, to znaczy jakoś 7 metrów od niego, ale luz, 85% mniej cebulactwa niż dwa i pół roku temu, a wtedy było cebulactwo połączone z brakiem wrażeń tłumionych wódką żołądkową gorzką (rudą), chociaż przez to cebulactwo było sporo ciekawych wspomnień, jak chociażby to dwa i pół roku temu, co zresztą było później wyolbrzymiane przez KCTG, tak samo jak wieczór panieński. Ale props dla KCTG za te przeżycia wspólne, za to mimo wszystko antyprops (z dzisiejszym umysłem) dla Łoltera za to, że nie umi w ryj dać nie umi. I oczywiście nie chodzi o za mnie w gwarze, tylko mi za gwarem.

Teraz już tego chamskiego cebulactwa nie ma, coś dobrego, coś złego, grunt to umieć się odnaleźć w nowych czasach, bo czasy ciągle się zmieniają, a wiedzieć rzeczy oczywiste wcale nie jest łatwo, sprawdź to, fenomen taki, prawie jak hashtag hihi. You wanted an encore but there's no encore today. The moment is now, can't get it back from the grave, ale no nie zabierajmy splendoru Kendrickowi przy tej okazji, bo zdecydowanie wygrywa weekend.

Poza tym obejrzałem Żółty Szalik już prawie tyle razy co Rounders, zdecydowanie #2 pod tym względem. I obejrzę jeszcze dziś sobie raz.