KolageN & Krux blog  / odwiedzony w cholerę razy /n-log home   --< < KOLAGENOWA STRONA GŁÓWNA > >--   Dodaj do ulubionych

pokaż: wszystkie wypociny | ostatnie 20 | ostatni miech |

2007.09.09 14:10:33

2:2!!!!!
Polska remisuje z Portugalią!!!
Najpierw ekstaza - po obronie Częstochowy i paru (eee, dwóch?) akcjach Polaków strzał-bomba Błaszczykowskiego i dobitka Lewandowskiego i PROWADZIMYYY!!
Sędzia w pierwszej połowie wykartkował obronę lewą i prawą... Boruc też żółtko dostał (za grę na czas w 20 minucie - heh).
W drugiej połowie szybko sprowadzeni na ziemię i 2:1... dalej obrona Częstochowy... a było tak pięknie.
Już zaraz koniec... Krzynówek holuje piłkę... na lewą nogę... nie! NIE STRZELAJ!! i GOOOOOOOOOOOOLLLL!! :D
A Cristiano Ronaldo to nurek...
Teraz czekam na środowy meczyk z Finlandią.
No i na wtorkowy meczyk :D Ciekawe jak tam Vasheki po weselach się będą kiwać ;P

XLO reunion... 5 osób z klasy przyszło (w tym ja) - respekt :D
A tak czy siak została tylko garstka, "bo przy meczu za głośno i nie da się rozmawiać". A kto mi Szpakowskiego zagłuszał?
"Tylko dupek strzela w słupek" i jeszcze bardziej elokwentne komentarze ze stolika obok budowały atmosferę piłkarskiego święta ;P

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DAJLU (ćwierćwiecze też mnie czeka) - czekam na bibke :P

Magisterka się rodzi w bólach. Właśnie zauważyłem że zrobiłem xero książki a nie zapisałem tytułu... :P