iamwhatiam
komentarze
Wpis który komentujesz:

Nie wiem jak to jest ale ostatnio w moim bezbarwnym życiu nic sie nie udaje, chyba przestane sie modlic bo Ty i tak mnie nie słyszysz, a może za cicho albo za rzadko to robie. Nie wiem.

Tak bardzo Cie prosiłam o zdrowie dla mojej babci, a teraz może sie okazać, że ma raka (tfuuuu!!!). Mowilam Ci rezyguje, ze studiow w moim wymarzonym miescie, mowilam Ci rezygnuje z milosci do niego ale spraw zeby babcia byla zdrowa.
Czy to jest moze próba wiary? Nie wiem, moze i jest.
Ale kurcze chociaż moje jedno malutkie pragnienie mógłbyś spełnić, tylko jedno!

A teraz to wszystko wyglada tak, ze wyladowałam na uczelni na której na chiny nie chciałam studiowac, nie nie chce tam studiowac! Nie mam do kogo sie przytulic w takie dni jak ten smutny, szary dzien, a moja 79- letnia najukochańsza na świecie babcia musi miec wyciete kawalek jelita ale nie wiadomo jak ta operacja sie skonczy(...) a gdyby sie nie podjela to bedzie musiala miec sztuczny odbyt.

Tak wiec jest nie za ciekawie i do tego ta dołujaca pogoda.
Wiec jeśli mnie kochasz to zrób coś, coś pozytywnego w moim życiu!Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
iamwhatiam | 2008.08.31 23:40:03

siła się przyda i to bardzo, dziekuje:*:*:*

jittery | 2008.08.31 23:33:45

nie wiem co mogę napisać, pocieszyć się chyba nie da, ale rozumiem po części co przechodzisz bo mój dziadek miał to samo (u niego akurat operacja się udała)... w każdym bądź radzie tulę i śle trochę siły

adamo | 2008.08.31 09:58:06

Bóg jest mądrzejszy od nas. Ingeruje wtedy, kiedy chce (a kiedy czegoś chce, to znaczy, że jest to odpowiednie). Nasze prośby spełnia wtedy, gdy są zgodne z Jego wolą. Odwrócenie się od Boga w odpowiedzi na brak spełnienia prośby z jego strony jest złą opcją.
Czasem w wierze potrzeba dużo wytrwałości i cierpliwości. Nietrafione jest zrażanie się tym, że coś idzie nie po naszej myśli.
To wszystko są proste aksjomaty. Wystarczy jedynie wprowadzić je w życie, choć czasem może się to wydawać niełatwe.