Temat: Karetka za karę
   lee - 2007.01.28 13:46 - odpowiedz
 Dbajcie o zdrowie bo jak nie to:

http://www.nczas.com/?a=show_article&id=3532

W czasie ich działalności lekarkę Renatę W. z pogotowia zapytał o sanitariuszy N.i B. jeden z jej kolegów, mówiąc do niej: "Jak to, nie słyszałaś? Przecież oni w dyżurce licytują się, który więcej osób zabił". Za kilka lat nakręcą w USA na tej kanwie emocjonujący film o największych seryjnych mordercach, wszak skazany w tym samym procesie na pięć lat lekarz Paweł W. mawiał, iż bycie medykiem to "najlepsza licencja na zabijanie". A śmierć po pavulonie nie była lekka. "Pojawiało się drżenie kończyn górnych i dolnych. Niepokój, próby poderwania się z noszy. Pacjenci próbowali krzyczeć… ten krzyk o pomoc był w praktyce wyciem" - wspominał Andrzej N., w tym momencie razem z innymi zazwyczaj wychodzący z karetki na papierosa w oczekiwaniu, aż konający człowiek zamieni się w tzw. skórę. To jednak trwało, bo "kilka minut po podaniu pavulonu ustawał oddech, ciało wiotczało, ale serce stawało dopiero po 15 minutach, a czasem znacznie później".
   scorpiona - 2007.01.28 22:07 - odpowiedz
 ja sie zastanawiam czy z Toba wszystko ok.Przestalam czytac Twoj nlog,komentowac tez przestalam,bo w koncu kazdy pisze co chce.Ale czy Ty naprawde jestes ten tego...ok?moze Ty w dziecinstwie byles bity...ja wiem...Mam wrazenie,ze napawasz sie ludzkim cierpieniem.Nie moja sprawa,ale jak takie cos wychodzi na forum,to juz mam prawo.Kazdy wpis jest niezadowoleniem z zycia.Twojego zycia.Szukasz jakiegos dziwnego podekscytowania,zainteresowania wlasna osoba.Moze to wlasnie Twoj sposob na zycie,na zainteresowanie soba...ja wiem...Oczywiscie,moze mi sie nie podobac.I nie podoba mi sie.Dziwny jestes.Tyle.
   lee - 2007.01.29 00:29 - odpowiedz
 scorpiono zastanów się najpier o co Ci chodzi?
Po co te osobiste wycieczki w topicu na zupełnie inny temat? Albo się wypowiadasz na temat albo zamilcz, albo jeśli moja osoba tak Cię interesuje przyślij mi dręczące Cię pytania i uwagi prywatnie na adres lkkomi@buziaczek.pl

Jeśli zaś chodzi o temat tu poruszony to jest on bulwersujący i budzący we mnie grozę. Jednocześnie dziwi mnie znieczulica i tumiwisizm innych. Nie wiem jak można przechodzic obok takich potworności które miały miejsce w Łodzi obojętnie. Nie wiem jak można udawać że one nie istnieją?!! Łowcy skórek z Łodzi obciążaja sumienia nas wszystkich. Uważam że zdarzenie to dowodzi że społeczeństwo nasze jest ciężko chore i coś z tym trzeba prędko zrobić. Zdarzyło mi się kilka razy już podróżować karetką i kiedy pomyślę że jakby to się przytrafiło mi w Łodzi...
Ciarki idą mi po plecach.
A może w Łodzi tylko to wyszło na jaw? Może wszędzie tak się dzieje? Może mojego ukochanego dziadka nie zabrała z tego świata wola Boga tylko pazerność jakiegoś zdemoralizowanego skurwysyna i ZUSu?
   v - 2007.01.29 14:49 - odpowiedz
 ......@buziaczek.pl hahahaha :D
   tralalala - 2007.01.29 15:24 - odpowiedz
 heheh tez na to zwrocilam uwage:D
   wrocilam - 2007.01.29 21:15 - odpowiedz
 Faktycznie rzuca się w oczy :D
   scorpiona - 2007.01.29 21:28 - odpowiedz
 buziaczku...A wiec(w zwiazku z tym,ze zdania nie zaczyna sie od a wiec,ale ja zawsze bylam inna;)...Ty masz przekichane zycie widze.Meczy Cie.Znajdujesz tylko tematy dreczace ludzkosc.Takie rzeczy zawsze byly,sa i beda.Nie tylko u nas,ale w niemczech,usa i wszedzie.I zawsze byly.Tylko nie mowilo sie o nich.Zawsze znalazl sie ksiadz pedofil,lekarz zabijajacy dla kasy, nauczyciel bijacy dzieci.Tylko sie o tym nie mowilo.Teraz po prostu od czasu do czasu trzeba wyciagac cos na kogos.Jakies brudy.Jak nie na kler(zeby udupic,bo pchaja sie za bardzo do wladzy),to na nauczycieli(bo strajkuja i chca kasy,wiec trzeba ich ukrócic),to na lekarzy!Powiedz mi czemu nie ma tematu np dziennikarzy,ze sa stronniczy?czemu hydraulikow,czy stolarzy ,ze biora kase za cos co ja sama zrobilabym lepiej?!i nie czepiaj sie ze porownuje zabijanie ludzi do zapchanej rury,bo tak nie jest!Tylko,ze lekarz nie przepycha dziur,wiec trudno,zeby to spieprzyl(a raczej umial)!Chodzi mi o caloksztal...o idee...Czemu np nie piszesz o tym,ze zycie jest piekne?o tym nikt nie pisze.Kazdy sie uzala,ze jest mu zle,jakie to zycie ma do dupy..a czemu nie o tym,ze wlasnie spadl snieg i za oknem jest po prostu zajebiscie!nie chce trywializowac problemu.Bo tak nie jest.Czemu w tv ciagle mowia,jak beznadziejnie jest w kraju.Ze jak snieg-to od razu ludzie sie zabijaja na drogach(a moze tak transmija ze szczyrku,jak zajebiscie sie jezdzi na nartach),jak lekarz-ze kogos zabil(z moze by tak pokazac,ile ratuja ludzi codziennie?!),jak ksiadz to od razu pedofil,albo ma dziecko z gosposia(a moze tak ilu ludziom pomogl i ile spowiedz komus dala dobrego,moze kogos uratowala?),jak nauczyciel,ze sie zneca i dal po raczkach niegrzecznemu chlopcu linijka(a moze tak ilu wychowal i ile razy powstrzymal przed zrobieniem czegos dobrego?:)pomysl...masz problem ze mna i chcesz go wyjasnic:scorpiona@wp.pl
   lee - 2007.01.30 12:23 - odpowiedz
 Gdybym chciał uruchomić topic o moim przkichanym życiu to bym go uruchomił. Jeżeli Ciebie to interesuje to sobie go uruchom. Natomiast ten topic jest dla tych co chcą się wypowiedzieć w sprawie patoligii polskiego ratownictwa medycznego jakie zostały ujawnione przy okazji sprawy łodzkich łowców skórek. Jego przyczyn i poszukiwania rozwiązań umożliwiających naprawę.
O pieknie zachodzącego słońca można dyskutować gdzie indziej podobnie jak o tym że spadł śnieg. W karetce gdzie podają pawulon nie da się zachwycić pozytywnymi aspektami tego świata.
Zwłaszcza jak zostało ci 10 minut do całkowitego zwiotczenia mieśnia sercowego i śmierci a twój pan i władca \"ratownik\" wyszedł własnie na papierosa i słyszysz jak uzgadnia przez komórę cene za twoją skórę z przedsiębiorcą pogrzebowym.
   tralalala - 2007.01.30 12:36 - odpowiedz
 no jakos malo kto sie garnie do dyskusji na ten temat..... tylko sie modlic zeby nie zachorowac i dbac o siebie...
   v - 2007.01.30 13:53 - odpowiedz
 Osobiście preferuje znacznie radośniejsze tematy do konwersacji. Mało Wam tego typu gówna w mediach?
   tralalala - 2007.01.30 14:11 - odpowiedz
 mnie wystarczajaco:)
   lee - 2007.01.30 14:35 - odpowiedz
 Udawaniem że problemu nie ma jeszcze nie rozwiązano żadnego problemu. Też staram się dbać o zdrowie i modlę się żeby nikt z mojej rodziny nie dostał się do karetki w której kwitnie biznes łowców skór. Tym niemniej to chyba za mało?
Pierwszym etapem rozwiązania problemu byłoby chyba wymyślenie/wprowadzenie jakiegoś mechanizmu żeby pracownicy pogotowia mieli interes raczej w walce o życie pacjenta a nie w uśmiercaniu go?
   scorpiona - 2007.01.30 18:21 - odpowiedz
 uwazam,ze wyczerpalam temat.Ja jednak wole myslec o sloncu i ptaszkach:)lee polecam to samo;)A w zwiazku z tym,ze mam szczescie(albo pecha) zaliczac sie do jednej z trzech grup spolecznych,ktore wymienilam(lee masz prawo do popisu,do ktorej;),nie bede martwila sie rzeczami,ktore nie sa ode mnie zalezne.Bo ja charakteru ludzkiego nie zmienie.Swoj owszem,moge sie starac.Moich przyszlych dzieci ksztaltowac tak aby nie robily takich rzeczy.Ale nie zmienie swiata,ani ludzkosci.Moze taki lowca skor,gdyby urodzil sie muzulmaninem,bylby terrorsyta.Charakter.Nie kazdy pielegniarz czy lekarz zabija dla kasy.Nie kazdy ksiadz to pedofil.Nie kazdy nauczyciel zneca sie nad dziecmi.A moze wlasnie odwrotnie.Wiekszosc jest dobra.CHARAKTER.W duzej mierze.Baw sie sam dalej lee.
   lee - 2007.01.30 14:40 - odpowiedz
 Jakoś świadomość że żyjemy w systemie w którym służbie zdrowia i ZUSowi opłaca się mordować chorych i rabować ofiary wypadków z ich oszczędności a nawet organów, skutecznie uniemożliwia mi radowanie się lżejszymi tematami do konwersacji.
   adrenaline - 2007.01.30 15:05 - odpowiedz
 Dziwne że jeszcze nie ma tutaj El Spawierdliwwo El Televatorro.
   televator - 2007.01.30 16:56 - odpowiedz
 Cóż, najwidoczniej nie każde wystąpienie pierwszego głupka nloga będę zaszczycał swoją pisemną obecnością, ale skoro przybyła także pierwsza dama...

Znowu Twój post nie wniósł absolutnie niczego do (durnego) tematu. Ssij i połykaj.

   lee - 2007.01.31 11:41 - odpowiedz
 \"Ssij i połykaj\" - no comment
Uważam że jak ktoś jest głupkiem to to widać od razu.
Uważam też, że znakomita większość użytkowników nloga potrafi sobie dać radę z rozróżnieniem madrych od głupków więc nie potrzebują suflerów ani tłumaczy.
   televator - 2007.01.31 14:02 - odpowiedz
 Niezwykła inteligencja, zaczynać komentarz od słów ,,bez komentarza\'\'.

Powiedz mi szczerze: co jeszcze w życiu robisz poza gadaniem i wyrywaniem, dużo młodszych od siebie zresztą, lasek w sieci? Albo nie, daruj sobie, przecież widać, że nic.

   lee - 2007.01.31 14:50 - odpowiedz
 Wybacz tel... ale taką już mam orientację seksualną że wolę laski.
Nawet te dużo starsze od Ciebie.
   televator - 2007.01.31 19:02 - odpowiedz
 Co jednak pozostaje do udowodnienia. Poza tym masz jeszcze pewnie kryzys wieku średniego, zapędy do małolat i kilka blogowych osobowości o różnej płci. Tylko czy chcesz o tym gadać tutaj? Może zamiast tego zajmij się czymś konstruktywnym?
   lee - 2007.02.01 11:12 - odpowiedz
 Jaki jest temat topicu każdy widzi.
O czym kto chce dyskutować chyba też każdy widzi.
Pisałem już skorpionie powtórzę tobie tel... Jeśli uważasz moje kryzysy za ciekawsze od twoich (bądź odwrotnie?) to otwórz sobie osobny topic na ten temat i pogadaj z zainteresowanymi. W tym topicu interesuje mnie co masz do powiedzenia w sprawie łowców skórek i czy masz jakiś pomysł jak zaradzić tego typu patologiom na przyszłość?
   televator - 2007.02.01 12:33 - odpowiedz
 Jakie są odpowiedzi w tym i innych Twoich, temu podobnych, tematach też każdy widzi, więc dlaczego się nie zwiniesz i sobie stąd nie pójdziesz?

Do tej pory nikogo nie interesowały ani Twoje kryzysy, ani to co masz do powiedzenia w tematach które poruszasz na forum. Poziom Twoich wypowiedzi jest żenujący dla każdego dorosłego człowieka, a śmieszny dla reszty, nie widzisz tego? (Uwaga, pytanie retoryczne.)

Jak mam zaradzić takim patologiom w przyszłości, skoro to są patologie wynikłe wśród ludzi z Twojego pokolenia i starszych? Sprawa jest dla sądownictwa, a później systemu penitencjarnego, nie dla mnie. Zresztą wrzuciłeś linka do artykułu, który stoi na poziomie dziennikarskim programu ,,uwaga\'\' (=gówno) czyli jechanie po wyświechtanej sensacji z nastrojem sztucznie pompowanym przy pomocy szokujących na pierwszy rzut oka stwierdzeń (już od samego wstępu) i jakichś pseudo cytatów.

Każdy kto, tak jak ja, przeczytał ten artykuł powinien poprosić Cię grzecznie o to, żebyś więcej nie wrzucał takiego chłamu dla mas tutaj, tylko onanizował się nad nim w gronie znajomych, skoro pewnie nawet Ty jakichś masz, bo ,,od są oni, od tego oni są\'\'. Dla mnie to jest pięć minut straconych bezpowrotnie, podczas których mogłem chociażby odprężyć się nad porcelanką. A jaka z tego dyskusja wynikła i jak na temat -- sam oceń (tak, żartuję, Twoja skala ocen ma niestety tylko jeden punkt pt. ,,jaki ja jestem zajebisty\'\').

   lee - 2007.02.01 14:44 - odpowiedz
 1. Mi jest na nlogu dobrze więc nie mam potrzeby rozmyślać o odchodzeniu, natomiast ty tel najwyraźniej się tu męczysz więc doroga wolna, realizuj swoje tęsknoty gdzie chcesz.
2. Skoro Cię moja osoba nie interesuje to dlaczego wciąż wyskakujesz z jakimiś domysłami na mój temat? Nie widzisz że sam sobie przeczysz? Naprawdę rób to w jakimś innym topicu bo już mi Ciebie żal.
3. Myślę że zwalenie winy za handel skórkami na starszych lub młodszych to intelektualna łatwizna. Niewiele ona odbiega od poglądu typu \"mam to w dupie\". Niestety prędzej czy później znajdziesz się w karetce a szanse, że dzięki temu staniesz się dawcą skórki lub innego narządu, ciągle rosną. Być może taki jest właśnie sens Twojego istnienia tylko w takim razie czym Ty się właściwie różnisz od trzody chlewnej? Wydoroślej w końcu :)
4. Gratuluję odwagi w porównaniu się ze Stanisławem Michalkiewiczem. Teraz na pewno każdy od razu dostrzeże różnicę pomiędzy poziomem twoich umiejętności literackich, wiedzą i kulturą osobistą, a autorem tego jak byłeś łaskaw się wyrazic \"chłamu dla mas\"
   televator - 2007.02.01 17:15 - odpowiedz
 1. Tobie jest wszędzie dobrze, bo świata poza czubkiem swojego nosa nie widzisz. Czy na który tam czubek patrzysz w danej chwili.
2. Domysłami? Drogi Leszku, pewnego dnia uporządkuję to wszystko co mi się zebrało odnośnie Twojej osoby do tej pory i gdzieś umieszczę, bo jesteś jeszcze zabawniejszy niż wtedy, jak pilnie chciałeś się czegoś ode mnie dowiedzieć, gdy to hehe o ile pamiętam hehe pisałeś książkę i robiłeś wywiad.
3. Nie zwalam winy, tylko próbuję wskazać, że zmiana w kontinuum czasoprzestrzennym jest ponad moje możliwości. Ale widzę, że interpretację mojej wypowiedzi znowu dopasowałeś do gotowych wniosków, więc daruję sobie rozwijanie tej myśli. Dzięki za radę, o Gadający Z Ludźmi Co Są Niczym Trzoda Chlewna, pajacu.
4. Tak, bo przecież Michalkiewicz jest nieomylny. Jak sam Papież! Tak, istotnie, są oni równo nieomylni, czyli jak to ludzie. Jeśli nie zgadzasz się z moją opinią nt. środków użytych w tym artykule i jechania po sensacji w tani sposób to spytaj kogoś bardziej kompetentnego o zdanie, kręci się tu kilku takich, ale pewnie próbują usilnie nie zwracać uwagi na Twoją osobę. A do tego czasu GFY, mistrzu.

   tralalala - 2007.01.31 10:22 - odpowiedz
 nie no zgodze sie to dosc przykre i smutne ze tak sie dzieje...jesli masz jakis pomysl na to, masz mozliwosc zmiany ludzkiego postepowania to po co o tym gadasz...zrob cos...gadac to sobie mozemy.....a poza tym nie uwazam zebym miala wplyw na to wszystko....jednostki nikna w tlumie niestety....
   adrenaline - 2007.01.31 12:03 - odpowiedz
 ah te niespełnione fantazje erotyczne
   televator - 2007.01.31 14:01 - odpowiedz
 nie martw się, w końcu z tym sobie też poradzisz.
   tralalala - 2007.01.31 14:22 - odpowiedz
 hehehe wy tio musicie sie na zywo spotkac (no chyba ze sie znacie) hehe moze byscie sie w sobie zakochali?:D
   televator - 2007.01.31 19:03 - odpowiedz
 Wbrew pozorom nie pociągają mnie kobiety/dziewczyny o inteligencji roślin doniczkowych. Ani poniżej.

   lee - 2007.02.01 14:51 - odpowiedz
 Myślę że jednak nie powinienyś szukać kobiety wyraźnie przewyższającej Cię pod względem intelektualnym. To może być bolesne dla was obojga :)
Chyba że w w/w wypowiedzi chodziło Ci o to, że w temacie\" \"pociąganie a poziomu inteligencji roślin doniczkowych\" masz zastrzeszenie tylko do dziewczynek.
   televator - 2007.02.01 17:18 - odpowiedz
 Ja nie wiem czy to jest jakaś propozycja, ale czuję, że przemawiają przez Ciebie lata doświadczenia. Dzięki za radę, mistrzu. Będę miły i nie zapytam do czego Ciebie samego doprowadziła Twoja mądrość życiowa. A, nie, moment, nie zapytam bo już wiem. :)

   tralalala - 2007.02.01 15:00 - odpowiedz
 ja nie wiem co tam lubisz ale wydaje mi sie ze to wszystko co oboje robicie i do tego lee sie przyczepil jest bezproduktywne i bez sensu a przede wszystkim nieadekwatne do tematu tak zwanej dyskusji
   lee - 2007.01.31 12:10 - odpowiedz
 Widzisz uważam że handel skórkami i inne niemoralne rzeczy mogą się dziać w naszym społeczeństwie tylko dlatego że jako społeczeństwo tolerujemy je. Tolerując bierzemy na siebie cząstkę odpowiedzialności za rodzące się zło.
Może jest to mała cząstka, ale jest i rośnie, kumuluje się i obciąża w jakimś stopniu nasze sumienie. Mało że obciąża to wraca do nas w jakiejś postaci po przejściu dowolnie długiego łańcucha zdarzeń przyczynowo-skutkowych. Może się więć kiedyś zdarzyć, że pewnego dnia skutki naszej znieczulicy i tumiwisizmu wrócą do nas w postaci sprzedanej skórki kogoś ukochanego, albo choćby w postaci pozbawienia na starość środków do życia na skutek bankructwa ZUS, lub tysiąca innych. I wtedy co? Zadamy pytanie retoryczne: dlaczego ja?
Jestem przekonany że zła nie da się łatwo wyplenić, że jedynym sposobem jest ewolucja świadomości każdego z nas.

Nasze poglądy sumują się i tworzą przestrzeń zwaną świadomością spoczeczeństwa w której pewne rzeczy są możliwe a pewne niedopuszczalne.
Chciałbym aby w tym społeczeństwie w którym żyję mordowanie ludzi było uznawane za coś niedopuszczalnego bez wzgledu na to jakim słowem je się w danym momencie nazwie (wymiar sprawiedliwości, eutanazja, aborcja, ostateczne rozwiązanie, czyszczenie rasy, ulga w cierpieniu, planowanie rodziny itd)
Bo nie słowa są istotne tylko fakty.
   tralalala - 2007.01.31 12:20 - odpowiedz
 mamy troche odmienne poglady lee.....nie chce mi sie z Toba spierac...
   lee - 2007.01.31 12:25 - odpowiedz
 Widzisz uważam że handel skórkami i inne niemoralne rzeczy mogą się dziać w naszym społeczeństwie tylko dlatego że jako społeczeństwo tolerujemy je. Tolerując bierzemy na siebie cząstkę odpowiedzialności za rodzące się zło.
Może jest to mała cząstka, ale jest i rośnie, kumuluje się i obciąża w jakimś stopniu nasze sumienie. Mało że obciąża to wraca do nas w jakiejś postaci po przejściu dowolnie długiego łańcucha zdarzeń przyczynowo-skutkowych. Może się więć kiedyś zdarzyć, że pewnego dnia skutki naszej znieczulicy i tumiwisizmu wrócą do nas w postaci sprzedanej skórki kogoś ukochanego, albo choćby w postaci pozbawienia na starość środków do życia na skutek bankructwa ZUS, lub tysiąca innych. I wtedy co? Zadamy pytanie retoryczne: dlaczego ja?
Jestem przekonany że zła nie da się łatwo wyplenić, że jedynym sposobem jest ewolucja świadomości każdego z nas.

Nasze poglądy sumują się i tworzą przestrzeń zwaną świadomością spoczeczeństwa w której pewne rzeczy są możliwe a pewne niedopuszczalne.
Chciałbym aby w tym społeczeństwie w którym żyję mordowanie ludzi było uznawane za coś niedopuszczalnego bez wzgledu na to jakim słowem je się w danym momencie nazwie (wymiar sprawiedliwości, eutanazja, aborcja, ostateczne rozwiązanie, czyszczenie rasy, ulga w cierpieniu, planowanie rodziny itd)
Bo nie słowa są istotne tylko fakty.
   tralalala - 2007.01.31 12:32 - odpowiedz
 czemu sie powtarzasz?:) juw czytalam;)
   lee - 2007.01.31 14:43 - odpowiedz
 no przecież nie specjalnie. Wybacz:)
   tralalala - 2007.01.31 15:29 - odpowiedz
 hehe dobra postaram sie:D
   suck_my_duck - 2007.02.01 09:00 - odpowiedz
 \"Chciałbym aby w tym społeczeństwie w którym żyję mordowanie ludzi było uznawane za coś niedopuszczalnego bez wzgledu na to jakim słowem je się w danym momencie nazwie (wymiar sprawiedliwości, eutanazja, aborcja, ostateczne rozwiązanie, czyszczenie rasy, ulga w cierpieniu, planowanie rodziny itd\"
Dobry czlowieku ja wiem, ze tak jak kazdy masz prawo do wyrazaniaa opinii, ktore uwazasz za wlasne. Jednak wyrazajac opinie tak dziwna jak powyzsza, narazasz sie na smiesznosc i nieodlepiaalna etykietke idioty. Gdybys cos taakiego obwiescil w realu, w towarzystwie, to prawdopodobni zostalbys spacyfikowany po pierwszym przecinku. Jestes dzielny chlopak, ze odwazasz sie publicznie robic z siebie idiote ale to dzielnosc pozorna, bo anononimowa. Jednak tak, jak kazdy, masz do tego prawo. Niestety.
   lee - 2007.02.01 10:50 - odpowiedz
 Towarzyski towarzyszu to musi być okropne tak latać do towarzystwa z każdą bzdurą po instrukcje co myśleć i za każdym razem bać się spacyfikowania po pierwszym przecinku.
W pale Ci zapewne nie mieści że można być wolnym od takich natręctw?
Dostrzegam jednak w twojej wypowiedzi szczątkowe ślady samodzielnego, może jeszcze nie myślenia, ale przynajmniej odczuwania. Kiedy piszesz o odczuciu dziwności wydaje się to szczere i daje nadzieję. Rozwiń to odczucie spróbuj przeanalizować w sobie, zrozum (bez latania po opinię do towarzystwa) skąd się bierze bo jest to jedna z niewielu rzeczy własnych jakie masz.
Polecam też znaleźć definicję słowa idiota a następnie pokazać ją swemu towarzystwu. Wtedy może przestaną Cię nim straszyć :)?
   tralalala - 2007.02.01 12:28 - odpowiedz
 dzizas krejzis..to bez sensu
   lee - 2007.02.01 14:57 - odpowiedz
 Potrafisz to rozwinąć czy jak zwykle Ci się nie chce?
Zaznaczasz tu swoją obecność tylko po to żeby dać wsparcie telowi? Radzę więc rozważyć jego wynużenia na temat dziewczynek o intelektualnym poziomie roślin doniczkowych :)
   adrenaline - 2007.02.01 16:20 - odpowiedz
 televator, błagam, daj jakiś znak, że Ty naprawdę istniejesz, bo to jest nieprawdopodobne że ziema nosi kogoś takiego jak Ty
   televator - 2007.02.01 17:25 - odpowiedz
 Nie martw się, ta kwestia wyda Ci się całkiem łatwa do zrozumienia gdy wreszcie dorośniesz. :)

Po zastanowieniu dodam, że nie daję Ci na to żadnej gwarancji, chociaż wiedz, że Cię nie przekreślam. Buziaczki.

   adrenaline - 2007.02.02 17:47 - odpowiedz
 zdjęcie z aktualną gazetą, albo nagranie głosowe, wybieraj
   tralalala - 2007.02.01 16:36 - odpowiedz
 a Ty co?:D nie masz sie do kogo przyczepic bo televator sie wyniosl to do mnie teraz pijesz?:D

Tak lee moj drogi..z Toba mi sie nie chce:D
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes