Temat: Komentarze
   cheshirecat - 2005.04.03 10:26 - odpowiedz
 Mi osobiście nie podoba się pomysł braku komentarzy. Opcja ta jest w każdym nlogu i jeśli ktoś nie chce by obrażano jego uczucia religijne może ją włączyć. Odszedł, ale my zostaliśmy. Życie toczy się dalej.
Pytanie do ekipy nloga: Kiedy waszym zdaniem zakończą się te "ciężkie chwile"?
   danzigerka - 2005.04.03 12:16 - odpowiedz
 wlasnie.
nlog dorobil sie czegos na ksztalt cenzury.
   zbirkos - 2005.04.03 14:42 - odpowiedz
 Cenzura byloby gdybysmy pozwalali jedne wpisy komentowac,a innych nie lub tez cenzura moznaby bylo nazwac wnikanie w tresc komentarzy. A tu poprostu nie ma opcji komentarzy, prosze zwrocic uwage na to, ze kiedys na nlogu w ogole nie bylo takiej opcji.
   pwl - 2005.04.03 17:12 - odpowiedz
 ... a kiedyś nie było w ogóle nloga, i w ogóle weblogów nie było; a kiedyś to też nie było Internetu -- więc faktycznie nie można powiedzieć, żeby była to cenzura. Pozdr.
   pasqdnick - 2005.04.03 20:24 - odpowiedz
 kiedys nie bylo gazet. Kiedys nie bylo ludzi. Teraz JEST internet. Kiedys nie bylo wielu rzeczy. Kiedys 99,9% ludzi nie umiala czytac. Bzdura totalna z tym blokowaniem...
   maketheworldhappy - 2005.04.03 12:17 - odpowiedz
 zgadzam sie, nie rozumiem dlaczego niby komentarze maja byc wylaczone.
   adrenaline - 2005.04.03 12:24 - odpowiedz
 Pomysl zacny, tylko po co?
   seshat - 2005.04.03 13:11 - odpowiedz
 Oj, nieładnie panowie, nie ładnie.
Czemu od razu nie zablokować wsystkich wpisów dotyczących śmierci papieża? (pewnie za trudne byłoby, co?). W końcu ktoś mógłby wyrazić nie dość żalu, albo w ogóle napisać coś nieprawomyślnego. Na przykład, że umarł człowiek - wielki to prawda - ale tylko cżłowiek.
   puste_niebo - 2005.04.03 13:26 - odpowiedz
 cenzura ..hhm ..az przykro, ze cos takiego na nlogu ..zeby to było na mylog, czy blog.pl ..ale na nlogu?! ;/ ..umarł człowiek, wielki człowiek, ale tylko człowiek (jak to napisał przedmowca) ...nie jestem katoliczką, ale smutno mi, ze umarł ...jednak jest mi tak smutno jak wtedy kiedy umarł na białaczke moj przyjaciel ..tylko, ze wtedy komentarze były włączone, ot co!
   schlesiener - 2005.04.03 14:10 - odpowiedz
 Dokładnie. Idea zmianay koloru jest wzniosła ale z komentarzami to już popierwsze przesada i przerost formy nad treścią przez adminów. Trzeba było zablokować wogóle możliwosc wpisów przez 9 dni, zaś mnie osobiście boli i RAZI w oczy reklama \"Wrocławskiego Piwa\" wisząca na głównym oknie. Nie chcę tu nikomu mówić, że nie ma jechać ale reklama tej impry mnie razi... Dlatego nie jadę. Dzięka bardzo za adminów, którzy wg. mnie chcieli dobrze, a im nie wyszło...
   pfscolka - 2005.04.03 15:30 - odpowiedz
 zgadzam sie, opcje komentarzy kazdy moze wylaczyc u siebie jesli tylko uzna to za konieczne, a co do wroclawskiego piwa to razi mnie jedna rzecz - ten usmiech ktory chyba moglby zniknac, chociaz tyle...
   zbirkos - 2005.04.03 14:41 - odpowiedz
 Juz tlumacze o co chodzi z komentarzami. Otoz tak jak napisalem zrobilismy to na wyrazna prosbe kilku uzytkownikow. Kazdy z Was robi rozne wpisy opisujace zal i smutek w tych ciezkich chwilach. Zdecydowalismy, ze lepiej bedzie gdy kazdy z nas bedzie sam wyrazal swoje mysli, odczucia, itp. i gdy nie bedzie komentowany przez innych uzytkownikow aby przez przypadek nie doszlo do jakis niepotrzebnych spiec, obrazy uczuc, itp. Chcemy poprostu uniknac dziwnych sytuacji ktore moglyby wyniknac z takich a nie innych komentarzy jakis wpisow.

Jesli natomiast chodzi o piwo wroclawskie. To nie jest zadna mega impreza, itp. jest to poprostu zwykle 2-3h spotkanie przy piwie/kawie, nie widzimy podstaw jak narazie do odowolania tego spotkania, poza tym czasu nie da sie zatrzymac i biegnie on dalej, a pomysl spotkania nie powstal wczoraj ale pare dni temu.
   cheshirecat - 2005.04.03 14:45 - odpowiedz
 zbirkos nie wiem czy zauważyłeś, ale masz tu wyraźną prośbe kilku użytkowników o przywrócenie komentarzy. Opcja w nlogu jest... Woności wyboru nie ma... Przykre.
   cheshirecat - 2005.04.03 15:00 - odpowiedz
 zbirkos nie wiem czy zauważyłeś, ale masz tu wyraźną prośbe kilku użytkowników o przywrócenie komentarzy. Opcja w nlogu jest... Woności wyboru nie ma... Przykre.
   the_infamous_biting_guy - 2005.04.03 17:59 - odpowiedz
 No jasne. 1) Każdy może zablokować komentarze u siebie, 2) opcja usuwania komentarzy działa nadal, więc naprawdę nie wiem o co chodzi. Może w ogóle w tym żalu zamknijcie nloga, to na pewno będzie najlepsze wyjście, takie.. optymalne. Niby można obrażać uczucia innych komentarzami we wszystkich innych kontekstach niż Jan Paweł II?

Tragiczne.

Faktycznie, jeśli ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, to najlepiej odebrać mu głos. To zaiste głosił przez cały swój pontyfikat ów zmarły Człowiek.

Brawo.
   v - 2005.04.03 18:35 - odpowiedz
 Zapachniało linczem ;)
Jestem za nieblokowaniem ust.

*
   monitor - 2005.04.03 19:36 - odpowiedz
 Prosze włączyc komentarze.....
   chynaa - 2005.04.03 19:59 - odpowiedz
 Wybraliśmy sobie najgorszy z możliwych czas na ten `spór`.

Moje delikatne zdanie w tej kwestii:
Jeśli jakiś wpis urazi nasze uczucia możemy go skasować.

Zauważyłam pewną prawidłowość. Każdy z nas \"dorabia\" się takich \"czytelników\", na jakich sobie, w pewnym sensie, żeby nie użyć zbyt górnolotnych słów, zapracował. Tak jak wszędzie indziej. Mnie także odwiedza pewna grupa osób które, według mnie, mają otwarte serca, myślące głowy i wrażliwe dusze.

Jeśli by ktoś przyszedł i zachował się tak, że nie życzyłabym sobie go/jej czytać - komentarz mogę usunąć. Ale nadal mogę wymieniać słowa w tej grupie osób, w której chciałabym to czynić.

Z jednej strony nic takiego strasznego się nie stanie jeśli, powiedzmy, do jutra nie będzie można dokonywać komentowania, ale jeśli będzie więcej głosów o przywrócenie komentarzy już teraz - proszę, przywróćcie.

Dziękuję za szary wystrój nloga.

Pozdrawiam.
   zwyczajny - 2005.04.03 20:06 - odpowiedz
 A moim zdaniem telewizja zrobila juz z tego niemilego wydazenia wystarczajacy show. Człowkie wielki, wiele dokonal, mial swoje lata i po ciezkliej chorobie odszedl. 99% ludzi nawet o Nim w zyciu nie pomyslala a teraz jest to dla nich wielka tragedia..
Czlowieku zastanow sie..
   zwyczajny - 2005.04.03 20:13 - odpowiedz
 A moim zdaniem telewizja zrobila juz z tego niemilego wydazenia wystarczajacy show. Człowkie wielki, wiele dokonal, mial swoje lata i po ciezkliej chorobie odszedl. 99% ludzi nawet o Nim w zyciu nie pomyslala a teraz jest to dla nich wielka tragedia..
Czlowieku zastanow sie..
   pasqdnick - 2005.04.03 20:22 - odpowiedz
 Ludzie, poszaleliscie juz ? Kurcze o co chodzi z tymi komentarzami? Odszedl czlowiek, wielki czlowiek.
Czy to jest powod do ogolnej histerii? A moze tu same przedszkolaki siedza? Nie podoba mi sie wpis to go kasuje i tyle. To wylaczenie komentarzy to jakas pomylka jest :/
Prosba jakich uzytkownikow? 3? A kto mnie o to pytal?
Ktos tu chyba nie do konca przemyslal sprawe.
A co jesli jestem niewierzacy? A co jesli jestem muzulmaninem?
To kraj demokratyczny? Kurcze... opamietajmy sie troszke..
Bo rzeczywiscie robi sie szoł.
   chynaa - 2005.04.03 20:53 - odpowiedz
 Nie chciałabym teraz wdawać się w naprawdę niepotrzebne nikomu dyskusje, ale skoro są wśród nas osoby, którym to obojętne czy naprawdę nie mogą uszanować smutku tych, dla których jest to ważne?

Czy naprawdę muszę widzieć komentarze typu: \"99% ludzi nawet...\" (skąd to wiesz?) lub jak ten mojego kolegi nie z Polski: \"Dla mnie był nikim\".

Czy naprawdę tak ciężko uszanować ból drugiego człowieka i zachować tego typu uwagi dla siebie? Czy naprawdę nie da się uszanować pamięci zmarłej osoby poprzez, choćby, darowanie sobie pewnych uwag?

Nie chciałam tego pisać i nie chciałam w tym szczególnym czasie, ale postanowiłam jednak napisać.
Smutno mi.
   pasqdnick - 2005.04.03 21:01 - odpowiedz
 po prostu wkurza mnie tendencja do mowienia mi co jest dla mnie dobre a co nie. I prosze nie wypaczaj mojej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu. Mozliwosc komentowania jest WYLACZALNA u kazdego piszacego tutaj z osobna. Wiec dlaczego odmawia mi sie prawa do WYBORU? Szanuje uczucia innych. A co za tym idzie, rowniez nie mam zamiaru komentowac czyjejs opinii na temat Papieza.
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Skoro taka opcja jest. To znaczy ze JEST. Moze od razu pozamykajmy sobie logi do prywatnych. To bedzie optymalne rozwiazanie.
I uszanowac bol drugiego czlowieka nie jest trudno. Ale jesli dobrze rozumiem FORUM jest publiczne. A nie prywatne. I temat nie dotyczy ODCZUC osobistych tylko funkcjonowania loga.
   chynaa - 2005.04.03 21:04 - odpowiedz
 Pr-szalony ;), moja odpowiedź jest odpowiedzią na wpis zwyczajnego i tylko do tego wpisu się odnosi.
   pasqdnick - 2005.04.03 21:09 - odpowiedz
 Przepraszam Cie Chynaa - mialem prawo uwazac, ze to co komentujesz odnosi sie do mojego wczesniejszego posta. I nie wiem czemu teraz forum podczas przegladania wpisalo moj post 2x :/
Eff.. luz...
   chynaa - 2005.04.03 21:13 - odpowiedz
 Nic się nie stało, nie ma za co =).
Mój też umieściło podwójnie.
   chynaa - 2005.04.03 21:12 - odpowiedz
 Pr-szalony ;), moja odpowiedź jest odpowiedzią na wpis zwyczajnego i tylko do tego wpisu się odnosi.
   pasqdnick - 2005.04.03 21:07 - odpowiedz
 po prostu wkurza mnie tendencja do mowienia mi co jest dla mnie dobre a co nie. I prosze nie wypaczaj mojej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu. Mozliwosc komentowania jest WYLACZALNA u kazdego piszacego tutaj z osobna. Wiec dlaczego odmawia mi sie prawa do WYBORU? Szanuje uczucia innych. A co za tym idzie, rowniez nie mam zamiaru komentowac czyjejs opinii na temat Papieza.
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Skoro taka opcja jest. To znaczy ze JEST. Moze od razu pozamykajmy sobie logi do prywatnych. To bedzie optymalne rozwiazanie.
I uszanowac bol drugiego czlowieka nie jest trudno. Ale jesli dobrze rozumiem FORUM jest publiczne. A nie prywatne. I temat nie dotyczy ODCZUC osobistych tylko funkcjonowania loga.
   cheshirecat - 2005.04.03 21:18 - odpowiedz
 Irytujące. Ja tu chce swobodnie pokomentować pasqde i nie moge. Bardzo niemiłe. Pasqd jak zwykle ma racje. Tu chodzi o wolny wybór... Ja wciąż chce sie dowiedzieć ile to będzie trwało, bo notki o papieżu będą pewnie przez jakiś tydzień jeszcze....
Co więcej. Jakoś nie widze wypowiedzi tych, którzy byli za zablokowaniem komantarzy. Jak narazie są tylko odwrotne opinie.
   zwyczajny - 2005.04.03 21:23 - odpowiedz
 chyna: dla mnei byl wielkim czlowiekiem, i szanuje smutek i zal innych wobec Jego smierci. Sam go czuje. Ale czy nei ma w tym co napisalem prawdy? Prawda od wiekow znana, czlowiek uznawany w peln dopiero po smierci. Czy to jest w porzadku..? z reszta odbierajcie moja wypowiedz jak chcecie.
   chynaa - 2005.04.03 21:26 - odpowiedz
 Oczywiście, że to nie w porządku.

Niemniej sądzę, że z tymi 99 procentami to była przesada.
   zwyczajny - 2005.04.03 21:33 - odpowiedz
 masz calkowita racje.. nieco przesadzone. ale piszac to, zamyslem bylo pod pojeciem tych \"99%\", ujac fakt ze wiekszosc. Czysta przenosnia..
   chynaa - 2005.04.03 21:49 - odpowiedz
 Wiem, o co chodzi.

Przed chwilą byłam na nlogu danzigerki która pisze: `od 22 notki mniej wiecej tej samej tresci. ludzie, coz za nawrot religijnosci.`
Wiem, że to nie odosobniona myśl.

Są z pewnością tacy, którzy aż tak tego nie przeżywają. Są tacy, którzy cierpią. Są różni. Jedni z nas są praktykującymi, ale na zewnątrz, są tacy, którzy nie praktykują, ale postępują lepiej od tych praktykujących. Z pewnością są tacy, którzy po śmierci Papieża znajdą Boga, ale i tacy, którzy `płaczą` bo tak wypada.

W tym wszystkim pozostaje mi mieć nadzieję, że ludzie coś pojęli. Coś zobaczyli.

I muszę się do czegoś wstydliwego i w pewnym sensie strasznego przyznać. Przez jedną dobę dowiedziałam się o Janie Pawle II więcej, niż przez całe swoje życie.........
Jako osoba wierząca powinnam była wykazać więcej zainteresowania Człowiekiem, który przyszedł na świat by nam Boga przybliżać. Co jednocześnie nie znaczy, że nie przeżywam tej śmierci.
...
   the_infamous_biting_guy - 2005.04.03 21:52 - odpowiedz
 ,,Czy naprawdę tak ciężko uszanować ból drugiego człowieka i zachować tego typu uwagi dla siebie? Czy naprawdę nie da się uszanować pamięci zmarłej osoby poprzez, choćby, darowanie sobie pewnych uwag?\'\'

To jest sieć, naucz się, że tutaj dużo łatwiej być dupkiem i leczyć kompleksy czyimś kosztem.

Mnie wkurza to, że nagle wszyscy stali się bardzo wierzący i agitują na prawo i lewo do żałobnego noszenia się na czarno, wznoszą lament za Wielkim Człowiekiem, a przez ostatnią dekadę (jak by nie było najcięższą dla Jana Pawła II) mieli jego osobę z grubsza w.. poważaniu. Porażające, jakie to wszystko powierzchowne.

A blokowanie komentarzy to kpina. Zarówno sam pomysł, jak i forma przeprowadzenia owego. (Nadal można wysłać rekłest POST, jak tylko będzie ochota.)
   chynaa - 2005.04.03 22:04 - odpowiedz
 `To jest sieć, naucz się, że tutaj dużo łatwiej być dupkiem i leczyć kompleksy czyimś kosztem.`

Jestem w sieci jakoś z siódmy rok. Może o rok dłużej, może dwa. I niby dawno temu się tego nauczyłam. Przeszłam tu szkolenie niczym w podstawówce.
A jednak nadal nie mogę się z tym pogodzić.

`Mnie wkurza to, że nagle wszyscy stali się bardzo wierzący i agitują na prawo i lewo do żałobnego noszenia się na czarno, wznoszą lament za Wielkim Człowiekiem (...)`.

To jest z jednej strony.
A z drugiej strony niektórzy naprawdę są bardzo wierzący. A teraz zaczyna się wrzucanie wszystkich (albo `wszystkich`) do jednego wora jako tych, co `mieli Jego osobę z grubsza w poważaniu` a teraz leją łzy. Krokodyle.
Trzeba pamiętać, że naprawdę duża liczba z tych osób była i jest szczera. Że szczerze uznawali Papieża za autorytet, że myśleli o Nim i że teraz naprawdę szczerze przeżywają Jego śmierć. A mówi się: `Ocho, nagle bardzo wierzący`.

To jest po prostu nie fair w stosunku do Papieża i do nich.
   the_infamous_biting_guy - 2005.04.04 21:40 - odpowiedz
 Tak, bardzo mi przykro ale wrzucam wszystkich do jednego wora. Bo nagle cała rzesza ,,niepraktykujących\'\' (kościoła nie odwiedzających nawet w czasie świąt ustanowionych w owym) teraz jest bardzo religijna i straszy łańcuszkami na komunikatorach/maila oraz ,,szaty drze\'\'.

Naprawdę duża liczba tych osób? Szczerze uznawali Papieża za autorytet i myśleli o nim, a teraz szczerze przeżywają jego śmierć? No cóż, jestem z południowej części polandii, jak wiesz- buraczana katostoja, a jednak nie wydaje mi się, że większość za tydzień będzie w ogóle pamiętać. Bo już zaczyna im przechodzić.

Smutne, ale prawdziwe. Dzięki za dyskusję, zgodnie z zaleceniem szefostwa odpuszczam pisanie na forum.
   zbirkos - 2005.04.03 22:05 - odpowiedz
 Dosc, prosilem o przemyslane wpisy na forum, widze ze niektorzy albo nie umieja czytac albo nie rozumieja co sie do nich pisze.

To ostatni post w tym watku! Jesli nadal dyskusja bedzie sie rozwijac w kierunku ostatnich kilku postow to watek zostanie usuniety.
   chynaa - 2005.04.03 22:13 - odpowiedz
 Dlaczego nie pozwolisz nam pisać?

Dlaczego po zablokowaniu możliwości komentowania ma także być zablokowana możliwość wypowiadania się na forum?

W którym miejscu te wpisy są nieprzemyślane?

Czy robimy nimi komukolwiek jakąkolwiek przykrość?
   zbirkos - 2005.04.03 22:24 - odpowiedz
 Nie mowie o blokadzie wypowiedzi na forum, tylko o tym watku z ktorego robi sie dosc dziwna dyskusja, ktora jest chyba nie na miejscu.
   chynaa - 2005.04.03 22:33 - odpowiedz
 Analizuję to, co piszesz...

... wiesz, może i racja.

Może teraz potrzebna nam po prostu Cisza.

Dobrej Nocy.
   cheshirecat - 2005.04.03 22:18 - odpowiedz
 zbirkos czy to cenzura? Ja prosiłam o odpowiedz... Kiedy skonczy sie to.. heh.. nawet nie wiem jak to nazwać... kpina, cenzura? A gdzie wolność słowa?
   zbirkos - 2005.04.03 22:28 - odpowiedz
 Masz wolnosc slowa przeciez, w swoich notatkach na swoim nlogu mozesz pisac co Ci sie tylko podoba i nikt nie bedzie wnikal w tresc tego co tam sobie wyprodukujesz. A kwestia komentarzy to inna sprawa, wlaczymy ja gdy uznamy to za stosowne.
   pwl - 2005.04.03 23:03 - odpowiedz
 Odrobina jałowej teorii na dobranoc: według większości definicji, z którymi sie zetknąłem, podstawową cechą wyróżniającą bloga (od innych internetowych \"publikacji\") są właśnie komentarze, które można dodać do uszeregowanych czasowo notek.
Czy chodzi Ci o to, że główne strony poszczególnych logów są \"nasze\", ale już strony z komentarzami do nich są \"Wasze\"? To dla mnie bardzo interesująca informacja.
Oprócz tego -- co z prawem do odpowiedzi -- przysługującym osobom, których uczucia zostały urażone danym wpisem?
No, to się \"naprodukowałem\"...
   pwl - 2005.04.05 00:16 - odpowiedz
 Jeśli mogę prosić o odpowiedź -- zwłaszcza wobec komunikatu na stronie głównej -- to proszę. Jeśli nie mogę, to z mojej strony zupełny EOT.
   cheshirecat - 2005.04.03 22:42 - odpowiedz
 zbirkos czy to cenzura? Ja prosiłam o odpowiedz... Kiedy skonczy sie to.. heh.. nawet nie wiem jak to nazwać... kpina, cenzura? A gdzie wolność słowa?
   cheshirecat - 2005.04.03 22:50 - odpowiedz
 zbirkos czy to cenzura? Ja prosiłam o odpowiedz... Kiedy skonczy sie to.. heh.. nawet nie wiem jak to nazwać... kpina, cenzura? A gdzie wolność słowa?
   the_infamous_biting_guy - 2005.04.04 21:37 - odpowiedz
 Nieprawomyślne wypowiedzi, prawda?

Widzę, że niektórzy wpadli w gorączkę religijną i zaraz wkroczy inkwizycja. Ja wysiadam, dyskutować się nie da.
   chynaa - 2005.04.03 22:08 - odpowiedz
 `To jest sieć, naucz się, że tutaj dużo łatwiej być dupkiem i leczyć kompleksy czyimś kosztem.`

Jestem w sieci jakoś z siódmy rok. Może o rok dłużej, może dwa. I niby dawno temu się tego nauczyłam. Przeszłam tu szkolenie niczym w podstawówce.
A jednak nadal nie mogę się z tym pogodzić.

`Mnie wkurza to, że nagle wszyscy stali się bardzo wierzący i agitują na prawo i lewo do żałobnego noszenia się na czarno, wznoszą lament za Wielkim Człowiekiem (...)`.

To jest z jednej strony.
A z drugiej strony niektórzy naprawdę są bardzo wierzący. A teraz zaczyna się wrzucanie wszystkich (albo `wszystkich`) do jednego wora jako tych, co `mieli Jego osobę z grubsza w poważaniu` a teraz leją łzy. Krokodyle.
Trzeba pamiętać, że naprawdę duża liczba z tych osób była i jest szczera. Że szczerze uznawali Papieża za autorytet, że myśleli o Nim i że teraz naprawdę szczerze przeżywają Jego śmierć. A mówi się: `Ocho, nagle bardzo wierzący`.

To jest po prostu nie fair w stosunku do Papieża i do nich.
   aniol_w_czerwonym_kapeluszu - 2005.04.03 22:28 - odpowiedz
 Kiedy komentarze zostana przywrocone ?
   motd - 2005.04.03 23:24 - odpowiedz
 Osobie o nicku: cheshirecat gratuluje perfekcyjnej umiejętności posługiwania się opcją kopiuj/wklej.
   kjuik - 2005.04.04 18:14 - odpowiedz
 A ja popieram Zbirkosa w calej rozciaglosci. W tej chwili rzucanie sie o taki drobiazg jest naprawde smieszne... a raczej niesmaczne. Skoro tak strasznie przeszkadza ta \'cenzura\' to moze inny serwis?...

Pisze tylko dlatego ze mi rece opadly po przeczytaniu tej nagonki(sic!) na Zbirkosa...
   the_infamous_biting_guy - 2005.04.04 21:35 - odpowiedz
 Nagonka na Zbirkosa. No nie mogę..

Cała rodzima telewizja nadaje nieustannie program o papieżu, radio podobnie, prawie cała sieć .pl jest na czarno, ale admin wpadający na forum i sugerujący pacyfikację ,,niewiernych\'\' którzy śmieli się upomnieć o opcję komentowania, to już przegięcie. KatKraj, KatObyczaj, chciałoby się powiedzieć.
   karolajn - 2005.04.04 22:11 - odpowiedz
 ale nad czym tu sie rozwodzić.....
Zbirkos chciał,to usunął opcje komentarzy.
wielkie HALO.
no i co Wam sie stało jak przez chwile ich nie było????



   chynaa - 2005.04.04 22:29 - odpowiedz
 No właśnie nic.

Burza w szklance wody.

Gdyby nie ten czas to możnaby machnąć ręką.
   sweet_taste - 2005.04.04 22:26 - odpowiedz
 e-e no to mnie chyba nie było jak były wyłączone... ale aż sobie sprawdziłąm czy jest taka opcja...bo była kiedyś i jak widzę dalej jest; jak by ktoś bardzo chciał to przecież mógłby sobie wyłączyć \"komentarze\"... Nom... A jak jest spowrotem włączone komentowanie to moża sobie skomentować teraz i na nic to wyłączenie... To tyle by było...
   sweet_taste - 2005.04.04 22:27 - odpowiedz
 PLUM (...bo się nie dodało i nawet wiem czemu, nołmater)
   adrenaline - 2005.04.08 11:47 - odpowiedz
 Powariowaliście.
Wszyscy powariowaliście do reszty!
Czcza gadanina o bzdetach, mało istotnych kwestiach, komentarzach i piwie.
Do cholery, ludzie, ŻYJECIE TYM?!
To jest teraz najważniejsze?
Czy to jest W OGÓLE ważne?!
Każdy przeżywa wszystko na swój sposób, jeżeli chcą iść na piwo, niech idą do cholery!
Nie chcesz komentarzy?
To je wyłącz.
Chcesz?
Włącz.
Małostkowi egoiści.

Jasna Cholera!
    - 2005.04.08 11:50 - odpowiedz
 Powariowaliście.
Wszyscy powariowaliście do reszty!
Czcza gadanina o bzdetach, mało istotnych kwestiach, komentarzach i piwie.
Do cholery, ludzie, ŻYJECIE TYM?!
To jest teraz najważniejsze?
Czy to jest W OGÓLE ważne?!
Każdy przeżywa wszystko na swój sposób, jeżeli chcą iść na piwo, niech idą do cholery!
Nie chcesz komentarzy?
To je wyłącz.
Chcesz?
Włącz.
Małostkowi egoiści.

Jasna Cholera!
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes