Temat: Oczywiście oczywiste!
   chynaa - 2002.07.22 04:26 - odpowiedz
 Że też ja wcześniej na to nie wpadłam... ależ ja jestem ten no. Krążyłam jak ćma wokół światła obok, stukałam się w głowę, tak mi przez myśl to przejeżdżało to przechodziło, ale nadal nie...
Przecież przynajmniej połowa z nich, tych od "a jak się zakłada pamiętnik?" robi sobie z nas idiotów ku swej uciesze. I patrzą jak się tu produkujemy. Patrzcie. Dotarli tu? Nie? Dotarli. Zalogowali się? Zalogowali. Nowy temat potrafili utworzyć? Potrafili. Zadać pytanie i skojarzyć, że "plum" służy do dodania go? Także potrafili. I sądzicie, że nie potrafią dodać zwykłego wpisu na swój nlog? Bez jaj.
Z tego miejsca apeluję o, mówiąc brzydko, olewanie delikwentów. Na Tenbicie jest opcyja fajna, moderowanie forum. Jeśli tam zdarzy się, że ktoś przegnie/pomylą mu się definitywnie miejsca etc. mogę jego wpis usunąć. (Na szczęście zdarzyło mi się to dopiero dwa czy trzy razy =). Tu tego nie ma (NIE MAM DO NIKOGO PRETENSJI, WIEM CZEMU NIE MA, luz) i dlatego też trzeba się ratować w inny sposób - zamykaniem okna. Oby się tylko za duszno w pokoju nie zrobiło ;) Niech te tematy spadają w dół pod nawałem "sensownych". Dobra? No. Dzięki. Ukłon.
   warp - 2002.07.22 05:33 - odpowiedz
 ponowie pytanie:
masz ochote pobawic sie w wyklikiwanie delikwentow?
a moze ktos inny chetny?
   chynaa - 2002.07.22 06:06 - odpowiedz
 Bracie, OK, mogę wyklikiwać. Ale co zrobię jak mi pod dom beemwica podjedzie, wysiądzie koleś z bejsbolem i długo na oczy ludziom nie będę mogła pokazać swej quasi-twarzy? No bo ktoś mi może zarzucić, że nie miałam prawa wyklikać tego i tego albo tej i tej... wiesz. Niejasne, że tak powiem, reguły.
Podjęłabym się tego zadania pod czterema warunkami:
1. Ustalamy, że natrętne pytania "Jak Się Wpisać?!" nie są mile widziane i mam je prawo kasować jako zbędne (można zajrzeć do jednego tematu temu poświęconemu, ot). Posty typu "Cze pgh jjkkk" czy coś także idą spać.
2. Kontroluję tylko to, co dzieje się na Forum a nie na "main". Tam już z rzadka cokolwiek czytam oprócz wybranych dawno temu pozycji. Zresztą to już inna bajka. Forum jest dla ludzi a nlogi sobie tworzą jakie chcą i... nic tam po nikim.
3. Mam kogoś do pomocy i ktoś ma do pomocy mnie. Nie w sensie żeby omawiać ewentualność wykasowania tego to a tego wpisu, ale jeśli mnie nie będzie -
4. Nie zawsze będę w stanie kontrolować to, co się dzieje. Ale byłabym tak często jak tylko się da. Żeby nie było pretensji, że czegos tam... ale co ja, naiwna? Do Ciebie w nieskończoność coś mają. Daj palec - rękę odgryzą.
A ja lubię swoją rękę.
Muszę się zastanowić.
Jeśli się ktoś zgłosi do pomocy - chm? Łaj nat? (Natka i pietruszka).
   chafer - 2002.07.22 06:46 - odpowiedz
 Ja moge pomoc. Moge dostawac mejle z bluzgami, mnie to malo obchodzi. Bede piorunochronem, ktory bedzie ochranial nasza Chynke przed gromami nienawisci. Tyle, ze jest taki problem, ze nie mam netu w pracy, wiec moderowac moglbym dopiero po niej...No, ale ja tylko zglaszam swoja kandydature. Czolem. Ide do pracy. CU. Plum
   chynaa - 2002.07.22 07:48 - odpowiedz
 No to jest już nas dwoje.
Do nienawiści się przyzwyczaiłam. Pozwólcie, że nie będę tu robić Napisz Do Kurfa Kasi. Spłynie po mnie, przyzwyczajenie. Nie szkodzi, że nie masz netu w pracy. Moderuj choćby raz na 2-3 dni (nie, Warpie bracie?) i już będzie się tu ludziom lepiej żyło.
Może jeszcze ktoś się pisze? Możemy wtedy ustalić grafik ;) Ja w niedzielne i środowe noce, chafer w czwartkowe popołudnia... ;>>>
A tak poważnie?
   lordzik - 2002.07.22 12:36 - odpowiedz
 Ja mogę zostać konsultanem i zgarniać 20% z ogólnego budżetu =)
   chafer - 2002.07.22 18:17 - odpowiedz
 A powaznie to ja moge dwa razy dziennie. Mniej wiecej. Ok. 17:00 (albo 19 - zalezy czy pracuje po godzinach) i godziny nocne - polnoc, ew. 6:20 rano przed pojsciem do pracy. Moge tez moderowac logi. Tylko ja bym wprowadzil cos na zasadzie ostrzezenia - zotla kartka. Tylko powinno byc to wyraznie napisane - tzn. jezeli ktos bedzie zakladal nloga, powinien byc uprzedzony, ze jezeli jego log bedzie plytki, brutalny itp - to a) najpierw dostanie ostrzezenie (w formie komentarza na przyklad) b) jezeli ostrzezenie nie pomoze - dany log zostanie skasowany. Tym moge sie zajac, nie jestem az tak zajety, zeby nie znalezc 20-30 minut dziennie - tylko czy jest na to zapotrzebowanie? I akceptacja innych nlogowiczow?
   sqn - 2002.07.22 21:05 - odpowiedz
 dżizes - to ja poproszę czerwoną - Sz. P. Chafer ;)
   lordzik - 2002.07.22 22:19 - odpowiedz
 Proponuję dać Wielkiemu Bratu czerwoną kartkę już teraz. To zakrawa na totalitaryzm.
Publiczne forum to jedna sprawa, a 'swój' nlog to druga sprawa. Na swoim logu każdy może pisać o czym chce. Na jakiej podstawie chcesz oceniać czy czyjś nlog jest płytki albo nie-płytki? Proponuję zostać krytykiem filmowym, a od nloga się trzymać z daleka.
   chafer - 2002.07.23 00:09 - odpowiedz
 No to wlasnie zastanawiam sie czy jest sens wprowadzac takie cos. Pisze, ze podjalbym sie tej roli, gdyby bylo takie zapotrzebowanie i tyle. A na jakiej podstawie bym ocenial danego loga? Posluze sie w tym celu moim 22-letnim doswiadczeniem :)
   chynaa - 2002.07.23 00:18 - odpowiedz
 chafer: Nie o nloga chodzi. O zaśmiecanie Forum chodzi. O Forum mówimy. Nlogi zostawmy, proszę, w spokoju.
   chafer - 2002.07.23 00:22 - odpowiedz
 Ja wiem. Ja tylko mowie, ze gdyby byla potrzeba to ja moglbym.....no. I tyle. Nic wiecej.
   chafer - 2002.07.23 00:24 - odpowiedz
 Moje zdanie jest takie - jezeli isnieje nlog, na ktorym moze sie wpisywac kazdy, kto chce, to nie powinnismy ingerowac w tresc nlogow. Niech kazdy pisze to, co uwaza za sluszne - nie nasza sprawa. A moj glos w sprawie byl podyktowany glosami oburzenia na temat "plytkich wpisow osob ktore przyszly tutaj z bloga" i tyle.
   vlight - 2002.07.22 09:30 - odpowiedz
 Warp, ja moge. bede obiektywny, bo juz nie pisze :) a kolesi z bejzbolami sie nie boje... kto wie, moze zaloze nloga z cytatami z najbardziej 'tfurczych' maili? poza tym IMHO do moderowania trzeba miec bofha w sobie hyhyhhy
   chafer - 2002.07.22 18:19 - odpowiedz
 Ja moge udowodnic to, ze jestem obiektywny, kasujac mojego nloga. Co zreszta robilem juz nie jeden raz.A dokladniej dwa razy :)
   chafer - 2002.07.22 18:27 - odpowiedz
 PS. Chyna - odezwij sie na gg w celu uzgodnienia szczegolow.
Moj numer - one four three one nine one
(ten szyfr jest po to, zeby obcy agenci z blog.pl, nie przechwycili moich namiarow :)
   alienisko - 2002.07.22 18:28 - odpowiedz
 :))))
   galaxy - 2002.07.22 18:46 - odpowiedz
 o, Chaf, Chaf, podałeś swój nr gg! Czy ja mogę się też do Ciebie odezwać? ;PPP
   chynaa - 2002.07.23 00:19 - odpowiedz
 chafer: O dziwo nie używam GG.
   chafer - 2002.07.23 00:21 - odpowiedz
 Szkoda..bo widze ze wlasnie jestes na necie. :)
   chynaa - 2002.07.23 14:40 - odpowiedz
 chafer: Do komunikacji w czasie rzeczywistym używam li tylko i wyłącznie mIRC'a ale to także jest źle powiedziane, ponieważ go nie używam =) Mam na kompie, to wszystko. Czasami, baaardzo rzadko zajrzę. A teraz właściwie w ogóle ponieważ, czego nie rozumiem, z jakiej przyczyny, ale nie chce mnie wpuścić na polskie serwery (używam Dialogu).
   pola - 2002.07.24 09:14 - odpowiedz
 hmm.. dialog ma k:line\'a? a jak nie to i tak na 99% kanalow jest pobanowany i wogole... nom i jednak ma k-line za abuse, i tym podobne rzeczy... i do czerwca 2003 roku nie zostanie wpuszczony na polskie serwery...
   chynaa - 2002.07.24 13:33 - odpowiedz
 pola: Ano ma. Jakiemuś kolesiowi coś się nie spodobało i proszę.
   pahepa - 2002.07.24 09:22 - odpowiedz
 co za baba, może ty nie moze twoi znajomi tez nie są ale to nie znaczy ze nie ma idiotów wśród nas im nalezy sie pomoc a ty co bezduszna kobieto ach co za ludzie nie ide po zaraz zaleje mi całą hate tak przez ciebi płacze ;)
a idiotów szanuj kto wie kim jest twój szef;)
   natasza - 2002.07.26 13:55 - odpowiedz
 ale sieczka ja pierdole...az sobie przeklnąć muszę, przeczytałam tylko początek i aż sie we mnie zagotowało...
pusty śmiech \"a main to ja zaglądać nie będe\"hahahaha...Widze u pewnych osobnikófff chęć przejęcia władzy... jejku to aż śmieszne, ale bzdury \"wyklikiwać\" no cóż moze, długo mnie nie było i to się już odbywa owo \"wyklikiwanie\"???? hahaha...
Ludzie troszkę tolerancji błagam...
Czy aż tak was wkurw... że ktoś nie umie się wpisywać, no dobrze troszke wkurzające, ale bez przesady, forum to przeciez część stworzona specjalnie dla ludzi i po to aby wymieniać się myślami, spostrzeżeniami, problemami.Wie dany delikwent coś więcej na temat kompa i neciku i już zgłasza się do usówania hahaha...
Proste prawo, ten temat mnie wkufia to na niego nie patrze.
No cóż po raz chyba setny poruszenie i proszenie o głosy w sprawie alkoholu. Ile można.... ale każdy ma prawo. A nie jakaś głupota z usuwaniem.......Bosze skąd w ludzich bierze się taki wielki zapęd do władzy.. Hahaha.....chyba nie mam nic więcej do powiedzenia oprócz tego, że nasz Ojczyzna jest w rękach właśnie takich pożądających władzy ludzi...

Opamiętajmy się, proszę jedynie o trochę tolerancji...hahaha jeśli kogoś uraziłam zgłaszam swoją osobę do WYKLIKANIA hahaha.
Bo jeśli tak tu ma być to ja dziękuję:)

Warpku wierzę w Twój rozum:)
   chynaa - 2002.07.26 14:07 - odpowiedz
 Dobra, wycofuję się. Z początku jeden taki post a potem pojawi się pięćdziesiąt. Ludzie nie będą chcieli zrozumieć, że to nie kwestia pieprzonego przejmowania \"władzy\" (whatta fuck?) ani innych kompletnie durnych idiotyzmo-pochodnych lecz sprawienia, by nam się wszystkim wygodniej użytkowało kosztem mojego czy czyjegokolwiek czasu. Pieniędzy za to nie dostaję, poświęcam wolny czas, zdrowie na czytanie paradoksów śjakiś także - i po chu chu? Chcecie mieć syf - miejcie sobie go. Z najserdeczniejszymi życzeniami kompletnego zasyfienia forum nlog.pl - Chyna.

PS. Warpku, wierzę w Twe dobre intencje, brat.
   natasza - 2002.07.26 15:21 - odpowiedz
 No nareszcie coś odpowiedniego, dochodzisz do dobrych wniosków, forum w końcu to forum i troszkę syfu nikomu nie zaszkodzi...ble........

Zapomniałaś dodać WIELKI BRAT:)))))))))
   alienisko - 2002.07.26 16:40 - odpowiedz
 chynaa: eeee czego sie wycofujesz?:P nie wolno, szczegolnie jak sie dobrze gada:)
   chafer - 2002.07.26 18:42 - odpowiedz
 Ja sie nie wycofuje. Szczerze mowie - kocham rzadzic. I mam plana - chce przejac nloga. Warpa chce wyrzucic z interesu. Zajme jego miejsce i rozsiade sie wygodnie w fotelu prezesa. Jakies pytania?
   chynaa - 2002.07.26 19:11 - odpowiedz
 =DD
   galaxy - 2002.07.26 19:55 - odpowiedz
 LOL - Chafer - jesteś wielki... ;))
   galaxy - 2002.07.26 19:59 - odpowiedz
 Natasza - pewnie znasz pojęcie \"moderowanie\", \"moderator\", prawda? To nie są ludzie żądni władzy, bo to żadna władza. Dzięki takiej funkcji mozna zachować jakiś porządek i nie puszczać rzeczy, które zajmują miejsce, a są kompletnie bez sensu, ładu i składu i nawet nie wiadomo o co w nich chodzi... Ja nie mam ochoty być moderatorem, bo się na tym nie znam, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś to robił - jeśli tylko ma chęć i możliwości. A forum to rzeczywiście miejsce wymiany myśli - myśli, a nie bełkotu.
A tolerancja - to już coś zupełnie innego i z naszym \"wkurwieniem\" nie ma nic wspólnego.
   pahepa - 2002.07.27 08:35 - odpowiedz
 A czy zwolennicy wyklikiwania maja świadomość tego, ze to co dla nich nie ma sensu dla innych ma i na odwrót!!
zatem co??
forum stać ma się elitarnym klubem kilku osób które będą gadały tylko o tym co same uważają za słuszne i wyniosłe a cała reszta będzie rzygała ich złotymi myślami??
no dobra sam wiem, z autopsji ze czasem się cos skrzani, cos zbyt gwałtownie wyrzuci z siebie, ale to forum w końcu chyba po to jest aby inni powiedzieli co myślą o tym z czym my wyskakujemy na nim, mam problem pisze inni odpowiadają, dobra czasem znajdzie się walnięty palant który tylko się nabija(jak ja),ale śmiech tez jest potrzebny nie wszyscy maja takie same poczucie humoru zgoda, ale są tacy którym to odpowiada, jedy ludzie czym wy się stajecie??
czy dostaliście tak wielkiego mniemania o sobie, przez to ze umiecie wcisnąć parę klawiszy w odpowiedniej chwili, ze teraz możecie mięć prawo nad wolnym słowem??
jedy jeśli wprowadzicie tu cenzurę to co??? co dalej??
Adresatem tej wypowiedzi nie jest chynaa, mimo ze wszystko toczy się w obrębie jej postu.
W ramach wytłumaczenia, chciał bym wyjaśnić dlaczego tak ostro zareagowałem, mam dość czytania jak to było fajnie gdy było nas tak mało i wszystko było świetnie.............
Albo po co tyle osób na nlogu jak ich nie było to ...........
Po prostu mnie to wku......... !!!
Jeśli komuś się nie podoba ze nowe osoby dochodzą ok.!!!
Ale ja Mam to w du....!!!!
Skoro było tak świetnie to stwórzcie sobie własne zasrane strony na których będziecie tylko wy!!!
Ale skoro jest to w necie i podczas logowania nie widziałem żadnego zapisku o karcie bywalca będę z tego korzystał!!!(chyba ze Warp uzna ze nie powinienem z nim się zgodzę w końcu to jego)
Aha i odwalcie się od Warpa nie wciągajcie go w swoje małe wojenki!!!
Dla mnie ten facet to ginący gatunek, gatunek idealisty, nic nie korzysta ale dla samej idei robi cos za co jak by się uparł zwinął by niezła kasę!!!!
A co ma w zamian??
Non stop warp to.........,warp tam to…………… a jak n log na chwile się zawiesił to co niektórzy by go najlepiej prądem przez monitor zabili
P.S.
Warp- zrobiłeś cos ekstra gratulacje, ale nie daj sobie tego zniszczyć!


   natasza - 2002.07.27 09:28 - odpowiedz
 Pahepa zgadzam sie z Tobą w stu procentach. Ująłeś w słowa dokładnie to co chciałam wyrazić (może troche za ostro wiec przepraszam jesli kogoś uraziłam:)...
Każdy ma prawo do formowania własnych myśli, dyskutowania i wydaje mi się, że właśnie po to stworzono forum.

Galaxy- to co dla Ciebie jest \"bełkotem\" może dla innych być czymś ważnym. Już nieraz spotkałam się z nagminnym pietnowaniem moich wypocin z nloga, dla mnie jednak one coś znaczą i że inni odnoszą się do wierszy nie przychylnie wcale nie stwierdza, że musze bez słowa się z nimi zgodzić.
Przecież to bez sensu, bo nie możemy stwierdzić co jest właśnie taką \"głupotą\" i kwalifikuje się do \"wyklikania\"..
Niech słowo pozostanie wolne, bo tylko to nam zostaje w życiu w społeczeństwie gdzie prawdziwa wolność nie jest osiągalna.

Chafer- życze powodzenia:)

   alienisko - 2002.07.27 10:40 - odpowiedz
 Ty sie chyba nie orientujesz w tym wszystkim. Zauwaz, ze chynaa i inne osoby piszace w tym poscie wlasnie bronia Warpa przed tym, ze co dziennie powstaje temat jak to cos zrobic, jacy administratorzy nloga so do dupy bo nie ma tego czy tamtego. Poza tym trzeba byc niestety ...(wstaw tu sobie co Ci pasuje)... zeby sie w tym nie zorientowac i cholernie leniwym, zeby nie przejrzec forum, na ktorym jest kilkanascie takich samych tematow, i dodawac samemu kolejny. I to wku... i temu nie zaprzeczysz.
   chafer - 2002.07.27 19:16 - odpowiedz
 Na poczatku byl pomysl - moderowanie forum. Warp nie powiedzial wprost czy jest za, czy przeciw. W takim razie ja sie zamykam i czekam na oficjane stanowisko szefa.
   chynaa - 2002.07.27 19:41 - odpowiedz
 Z założenia nie chodziło o to by \"wyklikiwać\" posty, które mi się nie podobają bo akurat tego dnia mam okres. I że jak czyjegoś stylu pisania nie lubię to go \"pac\". Założenie było takie, że jak pojawi się ósmy pod rząd ten sam wątek z niemalże identyczną treścią tudzież post pod tytułem \"pgfha\" a w treści \"ptfghshs\" - to się będzie takie coś wywalać. Ale rozumiem, że dla kogoś to może być niezmiernie istotne i bez tego jak bez ręki. Doskonale rozumiem. Może za rok osoba, która broni zaciekle będzie pisała/mówiła cokolwiek innego, ale za rok wsadzę sobie palec w dupę i tyle.
   lordzik - 2002.07.28 00:09 - odpowiedz
 Chyna jak zawsze dobrze mówi. Chodziło właśnie tylko o to. Aby kasować topic\'ki z (no to trzeba przyznać, kurcze...) idiotycznym pytaniem \'jak zrobić wpis\' albo 20 topic z pytaniem jak zrobić skina (ciężko zajrzeć do 19 poprzednich topiców na ten temat?)
I tylko o to. Bredni o cenzurowaniu nlogów chyba nikt nie brał poważnie.
Naprawdę rozsądny moderator forum przydałby się. Oczywiście taka osoba mogłaby być odwołana ze \'stanowiska\' w trybie natychmiastowym.
   chafer - 2002.07.28 00:15 - odpowiedz
 Lordzik dobrze mowi :) Ale na poczatek proponuje jednak zamiescic FAQ. Jak jest taka potrzeba, to moge napisac.
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes