Nawigacja: wszystkie notki ostatnie 20 ostatni miesiąc 

2010.05.09 02:04:10 link

Czas chyba nadrobić zaległości logowe. Dawno nic nie pisałem na nlogu bo jakoś tak czasu niezbyt dużo. Skupiam się teraz w ciągu tygodnia na notatkach na AutomotiveBlog.pl. W sumie to z każdym miesiącem pojawiają się jakieś nowe motokontakty i nowe moto możliwości :) Zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy ale jestem dobrej myśli.

W połowie marca powróciłem do pracy po ponad 8 tygodniach zwolnienia lekarskiego. Umiem już chodzić, noga w której skręciłem kolano odzyskała już pełny zakres ruchu ale jeszcze mi trochę ono doskwiera więc w dalszym ciągu ćwiczę i chodzę na rehabilitację. Dobrze, że już przynajmniej Aviva wypłaciła kasę z ubezpieczenia.

W pracy raz lepiej raz gorzej, są dni spokojnie i totalnie zakręcone ale podsumowując można rzecz, że jest względny spokój. Trochę mnie irytuje, że teraz mam jakby 3 szefów i w sumie nie wiem które z pracy z kim załatwiać. Poza tym nieco irytuje mnie, że moją prace ocenia ktoś kto nie wie co robię i czym się zajmuje na co dzień. Mój szef z Niemiec nie wie o 70% moich obowiązków co jest trochę chore. Kolejny szef z Niemiec praktycznie w ogóle nie wie czym się zajmuje i co mam przysłowiowo na tapecie. Szef lokalny wie o wszystkim ale mnie nie ocenia.

A tak poza tym to ciągłe zmiany, no i remont kuchni i łazienki od czerwca się szykuje ;) Na czas remontu przeniesiemy się na ponad miesiąc do teściów ;)