vincent
komentarze
Wpis który komentujesz:

Zamykam niniejszego loga.

Powodem nie są bynajmniej dziury w samym nlogu - ich wytknięcie na forum było jedynie formą prezentu pożegnalnego; poziom olewania nloga przez warpa od czasu, gdy padła sprawa jego sprzedaży nie podobał mi się nigdy.

Zaś główny powód zakończenia loga to to, że ze względu na charakter części czytelników pozostaje on ostatnią formą regularnego, choć jednostronnego kontaktu ze środowiskiem, z którym od dawna nie czuję już żadnej wspólnoty duchowej ani z którym nie mam ochoty na wymianę myśli, nawet w takiej formie. Sam przyciągnąłem takich czytelników lekkomyślnym rozreklamowaniem loga w niektórych miejscach - wiązało się to z wykorzystywaniem go kiedyś jako miejsca do publicystyki związanej z wydarzeniami między innymi na satan.pl, a środowiska, o które chodzi, to generalnie te... mroczne - te, które miały swój urok kilka lat temu, ale potem zdegenerowały się pod wszystkimi liczącymi się dla mnie względami - i z którymi nie pragnę żadnego kontaktu po tym, jak i tak straciłem zbyt wiele czasu na interakcję z osobami, które nie są warte mojego czasu - nawet czasu poświęcanego na rozrywkowe okłamywanie ich i śmiech ze skutków tego.

Ktoś mi napisał, że to, co robię, wygląda jak wyjście z błota, lecz uparte trzymanie w nim jednego palca. Trudno było to przyjąć do wiadomości, ale miał wiele racji. Nlog i resztki pewnej strony są tym trzymaniem palca w błocie i czas porzucić w końcu i to.

Samo logowanie okazało się, mimo swojej złej sławy, rzeczą przyjemną i pewnie wrócę do tego, kiedyś, w innym miejscu, bez tego rodzaju 'ogona'. Tych, którzy tu trafili w inny sposób niż z satana czy pewnej okultystycznej strony i którzy okazywali mi sympatię poprzez regularne odwiedziny przepraszam za odebranie im jednej z tych najmniej znaczących rozrywek, jakim mogło być czytanie mojego słowotoku.

Archiwum wpisów zostawiam. Niech log wygaśnie naturalnie nie pojawiając się na liście.

Inni coś od siebie:


Nie można komentować
To stwierdzili inni:
(pomarańczowym kolorem
oznaczeni są użytkownicy nlog.org)
blackswan | 2002.11.08 05:14:57

Kot czy ja mam Ciebie zjebac za to ??? Co ty sobie do chuja wyobrazasz??? Moze nie wpisuje sie czesto ale czytam regularnie. Teraz nie bylo mnie troche na sieci i co widze??? Zamykasz bo masz kolejny humor. Uwiez mi ze tak sie nie robi. Pozdrawiam

Anka | 2002.11.07 09:58:22
oj, szkoda wielka. Milo sie czytalo.

Clanah. | 2002.11.05 15:00:35
li'l bit sad, w sensie lubiłam, bo miło, gdy ktoś z uporem maniaka posługuje się poprawną gramatycznie i ortograficznie polszczyzną, poza tym ma coś do przekazania, i raczej ma.

chynaa | 2002.11.05 01:37:25

Trwaj.

chynaa | 2002.11.05 01:36:49

Delikatność.

Fiona | 2002.11.05 01:18:58
uszanowanie Vincent.. tez przez pewien czas chcialam pozbyc sie potencjalnego stada na nlogowej widowni, ale to chyba jeszcze nie czas na mnie :D do zobaczenia, gdzies, kiedys..

milczekbunny | 2002.11.05 00:36:29
czasem dobrze jest zaczac od nowa... zostawic malkontentow; wierze, ze wrocisz, gdzies; szkoda jednego z lepszych nlogow

lavinia | 2002.11.04 21:53:13

Hmmm....... a ja mysle, vincent, ze bedzie mi brakowalo Twojego stylu pisania. Bardzo ladnego stylu, wiesz o tym, prawda? No, coz - cos sie zaczyna i cos sie konczy. Powodzenia. Przemysl i wracaj. Ja Cie czytalam z przyjemnoscia. Pozdrawiam..-)))

zbirkos | 2002.11.04 02:58:34

ROTFL, alez ja lubie ludzi ktorzy z uporem maniaka twierdza ze maja racje mimo iz jej nie maja. Hehe to tak jakby jakis jedne czlowiek pojawil sie na swiecie i mowil, ze 2+2 jest 10. Tak wlasnie i Vincent stwarza, ze nlog jest na sprzedazy mimo iz nigdy nie byl. A nie obrazajac, podejrzewam Vincent ze wiesz tyle o nlogu, jego historii, uzytkownikach co ja o lotach na Ksiezyc. A co do sprzedazy jeszcze ciekawe kto by kupil takie cus i po jaka cholera, no ale widac ze ludzie w glowie moga sobie uroic rozne glupie rzeczy.

BTW Vincent mam do sprzedania Program Telewizyjny ( wypasiony Telemagazyn ) z programem na zeszly tydzien, nie chcesz przypadkiem kupic ? :)))

Chaf | 2002.11.04 02:13:59
Przyjmuje przeprosiny :)