Temat: Jak wykończyć "bezkonkurencyjne" Radio Maryja?
   rozowy_dlugopis - 2005.12.05 19:40 - odpowiedz
 1) W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej
treści: "Cel Radio Maryja Dar dla Radia Maryja w Toruniu Bank Pocztowy
SA pierwszy oddział w Toruniu 131263-61580-27006-100-0/0".

2) Wypełniamy druk i wysyłamy na rzecz Radia Maryja 1 grosz. W
urzędzie mogą nie chcieć przyjąć jednego grosza, ale wtedy trzeba
się kłócić, bo pocztowcy nie mają prawa odmówić przyjęcia naszego
wsparcia na rzecz naszej "ulubionej" stacji.

3) Za nami staje nasz kolega i tez wpłaca 1 grosz. Uwaga: nie płacimy
nic za przekaz, ponieważ płaci za niego odbiorca - taka jest umowa
radia z pocztą.

4) Za nim staje nasz trzeci kolega i również wpłaca grosz.

5) Następnie znowu my wpłacamy 1 grosz i tak w kółko.

6) Wysyłamy w sumie 120 groszy, trzy razy (w sumie 360 groszy, czyli 3,6
PLN).

7) Operacja ma sens. Za każdy z przekazów Radio Maryja płaci poczcie
opłatę pocztową (ok. 3,6 zł). 3,6 x 360 to 1296 zł opłaty pocztowej
zapłaconej przez radio.

8) 1296 zł odjąć wpłacone przez nas 3,6 zł daje 1292,4 zł ujemnego
wsparcia dla rozgłośni.
Wpłacać pieniądze na rzecz radia mogą również niewierzący.
Roześlij to dalej a wykończymy Rydzyka!!
   puste_niebo - 2005.12.05 20:41 - odpowiedz
 chyba sie pofatyguje na poczte..
   acha - 2005.12.05 20:49 - odpowiedz
 Hmm...:)
   kjuik - 2005.12.05 21:49 - odpowiedz
 Dla zainteresowanych rozglosnia i jej bohaterami :
http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3045280.html

serdecznie polecam:)
   lee - 2005.12.05 22:36 - odpowiedz
 Pomysł jest dziecinny. Świadczy o tym choćby kolega wpłacającego :) Jakby bez kolegi nie można było dokonać \"n\" wpłat?
Co ważniejsze jednak pomysł ten tłucze się po internecie od paru ładnych lat a \"Radio Maryja\" ma się coraz lepiej hehehhe
Widać coś w tym pomyśle nie działa :)
   plusiq - 2005.12.05 22:44 - odpowiedz
 A to nie jest tak, zep o prostu maja umowe z Poczta PL ze koszt przeslania funduszy na konto \'duchowego glosu w naszych domach\' jest po prostu obnizony, lub Poczta PL w ogole zrezygnowala z oplat?

A swoja droga.. jest tez opcja \'bank na poczcie\' (?) wtedy prowizja za wplate wynosi dokladnie 0zl 0gr ;-)

co kto lubi;p

Moherowe Berety łączcie się!
ahoj!
   plusiq - 2005.12.05 22:45 - odpowiedz
 ba...
[quote]
W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej
treści: \"Cel Radio Maryja Dar dla Radia Maryja w Toruniu Bank Pocztowy
SA pierwszy oddział w Toruniu 131263-61580-27006-100-0/0\".
[/quote]

hehe;-)
   televator - 2005.12.05 23:00 - odpowiedz
 AFAIR to zlikwidowano dawno temu. Jeśli kiedykolwiek działało.
   pije_sam - 2005.12.05 23:40 - odpowiedz
 strzeżcie się. jak wpłacać to tylko spore sumki bo inaczej można się nadziać na gniew ojca dyrektora oraz jego moherowej świty.

- Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
- Może źle zbierała...

jak źle wpłacicie to wpadniecie do piwnicy głową w dół. albo w supermarkecie spadnie wam z górnej półki na głowe proszek dosia! i to w dodatku do białych rzeczy ! wstyd na całego.
   on_i_on - 2005.12.06 12:31 - odpowiedz
 Pożyjemy, zobaczymy - dzisiaj rano byłem na poczcie i wysłałem 10 razy po 1 grosz..

   pfscolka - 2005.12.06 12:00 - odpowiedz
 a ja proponuje puscic \"radio\" tylko w necie bez mozliwosci sluchania w eterze :P ciekawe ile babc ma dostep do komputera, internetu i jeszcze umie sie tym poslugiwac :P
stacja szybko by zginela :D
   lee - 2005.12.06 17:35 - odpowiedz
 Aż taka w was nienawiść bije do jakiegoś radia co ma ryja? Że aż skłonni jesteście do małpich zagrań?
A coż to wam ono zrobiło to rydzykowe radio? Przymus słuchania macie, czy płacenia datków?
A słyszeliście może o wolności słowa, wyznania, myślenia i innych szczytnych europejskich ideałach? Pewnie nie słyszeliście:D bo gadacie jak azjaci.
   majki_aka_wookash - 2005.12.07 09:24 - odpowiedz
 Ano trzeba sie typa czepiać bo On czepia sie innych, założyl sekte i tyle...
Ja mam troche lepsiejszy pomysł jak wykonczyc radio co ma ryja...
Zamiast wplłacać te grosze, zbieszcie je do kupy, zapłaćcie czeczeńcom, talibom czy komu tam chcecie, niech władują typopwi z 5kg trotylu, c4 albo jeszcze innego świnstwa w żyć i wyślą go tam gdzie jego miejsce...
Polska dla polaków...
Ziemia dla ziemniaków...
Księża na księżyc...
Amen drodzy słuchacze!
   televator - 2005.12.07 13:13 - odpowiedz
 Te, a Ty słyszałeś o wolności słowa, wyznania i myślenia? To może odstosunkuj się, skoro już wszyscy wiedzą, że nie Twój ulubiony temat. Twoja argumentacja jest obosieczna, poza tym świetne zakończenie, takie typowe dla moherowego polaczka.
   majki_aka_wookash - 2005.12.07 13:44 - odpowiedz
 No ja słyszełem, ale chyba ten typ zwany ojcem dyrektorem czy jakoś tak to chyba nie i dlatego mnie wnerwia, wystarczy że przedstawiciel innych mediów niż \"Trwam\" lub \"Radio Maryja\" pojawi się w okolicy \"moherowych legionów\", nie ważne w jakim celu, naraża sie na pobicie, zbluzganie itp.
Jeżeli ten typ chce wolności słowa to dlaczego każda stasja telewizyjna za wyjątkiem \"Trwam\" nazywana jest przez niego masonską telewizją i NIE WOLNO jej słuchać ani ogladać.
To co stworzył Rydzyk naprawde zaczyna przypominać nic innego jak sekte, babcie nie mają co jeść ale przesyłają swoje marne renciny na konto tego pajaca żeby mógł wozić się nową beemwicą... Czy to jest normalne? Odpowiedz sobie szczerze człowieku!
   lee - 2005.12.07 19:09 - odpowiedz
 Telewatorku może i masz rację żebym sobie stąd poszedł skoro mam odmienne zdanie :D ale w tym waszym kółku wzajemnej adoracji nudno się robi i pomyślałem, że inne zdanie może rozruszać trochę atmosferę. Może też ferment intelektualny wywoła, albo chociaż alkoholowy? Może też wyostrzy co niektórym inteligencję?
Ja tam sobie spokojnie żyję bez księdza Rzydzyka i jego radyja a o jego istnieniu dowiaduje się co najwyżej od czasu do czasu ze zbiorowych napadów histerii takich jak na przykład ten topic :)
Wtedy muszę sprawdzić o co tak na prawdę chodzi w tej histerii bo tym się różnię od oszołomów, że mam własne zdanie ciężko wypracowane na podstawie analizy faktów, a nie na podstawie bełkotu manipulatorów. A fakty są takie, że ksiądz Rydzyk może mi skoczyć. Facet nie ma możliwości dobrania się do owoców mojej pracy w odróżnieniu od złodziei i bandytów z urzędu skarbowego.
Jeśli natomiast jakaś babcia postanowiła wydać swoją rencinę na wspieranie Adama Michnika czy ojca Rydzyka to ja szanuję jej wybór, bo ja w odróżnieniu od większości z was mam szacunek dla starszych ludzi i ich doświadczenia życiowego. mam też poszanowanie dla cudzej własności. Więc niech emeryci robią ze swoimi rentami co zechcą. W końcu Ciężko na nie zapracowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   televator - 2005.12.07 23:31 - odpowiedz
 Ferment to pewnie Twoje drugie imie (możliwe nawet, że po którymś z rodziców), ale niestety niewiele masz wspólnego z inteligencją (a przynajmniej z jej ostrzejszą stroną). Poza tym moherek Ci się marszczy, misiu, więc może lepiej przestań chrzanić o szacunku dla starszych ludzi i zastanów się chwilę nad tym, co tak naprawdę wspiera taka hipotetyczna babcia, obojętnie, czy pięniędzmi, czy np. atakowaniem na ulicy ludzi noszących glany*. Oczywiście, nie mogę mieć żadnej pewności, że ww. pani była fanką o. dyrektora, słucha rm i wspiera je swoimi pieniędzmi. Po prostu była emerytką, właśnie wyszła z kościoła i miała moherowy beret. Wiesz. Zielone berety, czerwone berety, moherowe berety, święta armia ojca dyrektora (polecany film pt. ,,Wtorek\'\').

Poza tym: http://skocz.pl/evildumb

A później STFU + FOAD.

Pozdrawiam,
T.

*) sic! w zeszłym tygodniu byłem świadkiem ataku moherowej komandoski na czwórkę(!) studentów(!!) w glanach(!!!), stojących spokojnie przy przejściu dla pieszych, oczekujących zmiany świateł- ,,takie buty noszą sataniści! do kościoła idźcie lepiej!\'\'- prawie jako na onecie! ;)
   lee - 2005.12.08 13:59 - odpowiedz
 Telewatorku też coś mi się ostatnio obiło o uszy że jakaś tępa babcia w mocherowym berecie zaatakowała bezczelnie nosem w pięści aż trzech studentów uniwersytetututu tylko dlatego że byli odziani w glany ćwieki i agrafy :)
   televator - 2005.12.08 14:35 - odpowiedz
 Tobie się obiło, ja byłem świadkiem. Poza tym FOAD, prosiłem przecież.
   ciastko - 2005.12.08 09:10 - odpowiedz
 Lee, nlogowy przyjacielu. Wydawało mi się żeś dość wrażliwy człek. Pozwól, że zadam Ci dwa pytania.
1. Czy oburzasz się lub przynajmniej czy czujesz się zniesmaczony słysząc, że jakiś sekciarski guru wysysa gotówkę, ruchomości i nieruchomości od członków swojej sekty?
2. Czy choć trochę obchodzi Cię los ludzi opętanych przez cwaniaków narzucających im swoją wolę?

Jeśli, na choć jedno z nich odpowiedziałeś sobie w duchu twierdząco, to czy potwierdzasz to co napisałeś:
\"mam też poszanowanie dla cudzej własności. Więc niech emeryci robią ze swoimi rentami co zechcą. W końcu Ciężko na nie zapracowali!\"

Mogę się mylić, ale obserwując rzecz z boku widzę, że, Ojciec Dyrektor wyznacza swoim słuchaczom cele i kierunki. To On jest jedynym autorytetem wskazującym, co dobre a co złe. To On i jego radio jest cenzorem mówiącym, jakich wiadomości słuchać, jaką telewizję oglądać a jakie gazety czytać. To On wskazuje i namaszcza prezydentów. To On jest dla słuchaczy Radia Maryja nieomylnym Panem Bogiem.
Czy Ojciec Dyrektor za pomocą swojej tuby robi ludziom pranie mózgu?
Sekta, to w potocznym rozumieniu, organizacja religijna na czele której stoi nieomylny guru, jedyny autorytet który dzieli i rządzi. Zadaję sobie pytanie - czy w potocznym rozumieniu terminu sekta, RM jest sektą? Sekty są zazwyczaj niewielkie a organizacja kierowana przez księdza Rydzyka jest wielka i potężna.
Oczywiście jak każdy masz prawo mieć swoje zdanie i nic mi do tego. Przez odwołanie się do Twojej wypowiedzi chcę tylko zwrócić uwagę, że prawdopodobnie gdybyś pisał o sekcie NIEBO czy jakiejkolwiek innej, nigdy byś nie napisał: „niech emeryci robią ze swoimi rentami co zechcą”.
W mojej ocenie Radio Maryja ma wszystkie cechy sekty a jej dyrektor to nikt inny jak sekciarski guru rządzący duszami swoich słuchaczy.
Ale, każdy może myśleć co chce... nic mi do tego.
:-)
   ciastko - 2005.12.08 11:36 - odpowiedz
 Lee, nlogowy przyjacielu. Wydawało mi się żeś dość wrażliwy człek. Pozwól, że zadam Ci dwa pytania.
1. Czy oburzasz się lub przynajmniej czy czujesz się zniesmaczony słysząc, że jakiś sekciarski guru wysysa gotówkę, ruchomości i nieruchomości od członków swojej sekty?
2. Czy choć trochę obchodzi Cię los ludzi opętanych przez cwaniaków narzucających im swoją wolę?

Jeśli, na choć jedno z nich odpowiedziałeś sobie w duchu twierdząco, to czy potwierdzasz to co napisałeś:
\"mam też poszanowanie dla cudzej własności. Więc niech emeryci robią ze swoimi rentami co zechcą. W końcu Ciężko na nie zapracowali!\"

Mogę się mylić, ale obserwując rzecz z boku widzę, że, Ojciec Dyrektor wyznacza swoim słuchaczom cele i kierunki. To On jest jedynym autorytetem wskazującym, co dobre a co złe. To On i jego radio jest cenzorem mówiącym, jakich wiadomości słuchać, jaką telewizję oglądać a jakie gazety czytać. To On wskazuje i namaszcza prezydentów. To On jest dla słuchaczy Radia Maryja nieomylnym Panem Bogiem.
Czy Ojciec Dyrektor za pomocą swojej tuby robi ludziom pranie mózgu?
Sekta, to w potocznym rozumieniu, organizacja religijna na czele której stoi nieomylny guru, jedyny autorytet który dzieli i rządzi. Zadaję sobie pytanie - czy w potocznym rozumieniu terminu sekta, RM jest sektą? Sekty są zazwyczaj niewielkie a organizacja kierowana przez księdza Rydzyka jest wielka i potężna.
Oczywiście jak każdy masz prawo mieć swoje zdanie i nic mi do tego. Przez odwołanie się do Twojej wypowiedzi chcę tylko zwrócić uwagę, że prawdopodobnie gdybyś pisał o sekcie NIEBO czy jakiejkolwiek innej, nigdy byś nie napisał: „niech emeryci robią ze swoimi rentami co zechcą”.
W mojej ocenie Radio Maryja ma wszystkie cechy sekty a jej dyrektor to nikt inny jak sekciarski guru rządzący duszami swoich słuchaczy.
Ale, każdy może myśleć co chce... nic mi do tego.
:-)
   ciastko - 2005.12.08 11:40 - odpowiedz
 uuups.
nie wiem czemu to się powieliło trzy razy. wysłałem tylko raz.
:(
   lee - 2005.12.08 14:19 - odpowiedz
 Ciach nie życzę żeby jakiś Rydzyk, Cadyk albo inny Guru zabraniał Ci czegokolwiek! Zwłaszcza gdy będziesz emerytem i będziesz miał zachciankę wesprzeć ze swej emerytury na przykład komitet obrony bezpieczników imienia Adama Michnika.
Będę przeciwko takim Cadykom i Rydzykom którzy gwałcą siłą czyjąś wolną wolę, walczył ze wszystkich sił, bo dla mnie najważniejsze jest abyś mógł swoją własnością dysponować wedle uznania. Nawet wówczas jeśli zechcesz wstąpić do sekty \"Piekne Niebo\" czy do satanistów, gdyż uważam, że jesteś dorosły, odpowiedzialny i wiesz co robisz. Nie mi orzekać że jest inaczej! Uważam że w takich wypadkach o których mówisz należy pamiętać o starożytnej zasadzie: „Volenti non fit iniuria” Chcącemu nie dzieje się krzywda! Jeżeli dorosła babcia emerytka pragnie wesprzeć „instytut ziemniaka” albo „związek małopolan” albo „radio ma ryja” to jej święte kurwa prawo!!!
Czy to takie trudne do zrozumienia?
Dlaczego zakładacie że to inni są głupi tylko wy pozjadaliście wszystkie rozumy??? Dlaczego wpierdalacie się komuś do tego co robi ze swoją emeryturą?
Przecież wystarczy raz na takie coś pozwolić a zaraz cała armia złodziei będzie kontrolować wasze wydatki!!!
   televator - 2005.12.08 14:37 - odpowiedz
 \"Przecież wystarczy raz na takie coś pozwolić a zaraz cała armia złodziei będzie kontrolować wasze wydatki!\"

Co jest stanem faktycznym w chwili obecnej. A Ty nadal nie rozumiesz tekstu pisanego.
   lee - 2005.12.08 15:05 - odpowiedz
 Zgada się rzeczywiście polityczne gangi coraz brdziej ingerują w nasze dochody, ale dziwnym trafem to właśnie one stoją również na czele antyrydzykowej kampanii.! Fenomen?:>
   televator - 2005.12.09 00:49 - odpowiedz
 Akurat ta kampania o której teraz rozmawiamy jest jeszcze z czasów, w których politycy zlewali erem. No i kto stoi na czele? PiSiorki z lepperowatymi i ligą patologii rodzimych? Ta, brawo.
   ciastko - 2005.12.08 21:01 - odpowiedz
 Lee, aleś ty nerwus.
:-)
Piszesz:
\"Będę przeciwko takim Cadykom i Rydzykom którzy gwałcą siłą czyjąś wolną wolę, walczył ze wszystkich sił, bo dla mnie najważniejsze jest abyś mógł swoją własnością dysponować wedle uznania. Nawet wówczas jeśli zechcesz wstąpić do sekty \"Piekne Niebo\" czy do satanistów gdyż uważam, że jesteś dorosły, odpowiedzialny i wiesz co robisz\"

Sęk w praniu mózgu. Po praniu mózgu nawet dorosły doświadczony człowiek odpowiedzialny nie jest i raczej nie wie co robi. RM tak tych biednych ludzi skołowało, że słuchają wytycznych co robic i jak żyć a do tego beceluja kapuchę na samochody swojego guru. Według mnie, na tym polega sekciarstwo RM i przewielebnego. Patrząc na mechanizmy działania, stwierdzam, że zarówno RM jak NIEBO posługują się podobnymi metodami socjotechnicznymi.
Pięknie zapytałeś:
\"Dlaczego wpierdalacie się komuś do tego co robi ze swoją emeryturą?\"
No właśnie o to chodzi. Nikt się nie wpierdala nikomu w darowizny. Absolutnie nie. Masz świętą rację. Każdy świadomy człowiek może zrobić ze swoimi pieniędzmi co chce, pod warunkiem, że nikt go do tego nie nakłoni kłamstwem i socjotechniczymi sztuczkami robiąc mu z mózgu kupę. Jeśli, bez prania mózgu oddasz swoje oszczędności na dom dziecka, parafię, ulubioną partie polityczną... to powiem, żeś wielkoduszny. Taka miałeś wolę i chwała Ci za to. Ale czy jest OK. jeśli ktoś cię nakłonił do tego podstępem?
Uwierzę w RM i czyste intencje Ojca dyrektora jak się rozliczy z kasy zebranej na stocznię i przestanie robić wodę z mózgu słuchaczy RM.
Wtedy będę razem z prowadzącymi audycje klepał zdrowaśki i występował w konkursach – kto piękniej odmówi paciorek, bo wydaje mi się, że taka jest misja takiego radia.
   lee - 2005.12.09 11:43 - odpowiedz
 Podejrzewam Ciacho, że ktoś Ci nieźle wyprał mózg o czym świadczy wybiórczość widzenia. To co Cię razi u Rydzyka nie razi Cię na przykład u Michnika albo innego Cadyka, co jest typowym objawem wyprania mózgu.
Dla przykładu: nie słyszałem żeby ktoś rzetelnie rozliczył się publicznie z pieniedzy z abonamentu przymusowego na TVP zdzieranego również z emerytów i rencistów, ale to Cię nie razi oczywiście.

Problem polega na tym że złdzieje od tzw telewizji publicznej nawet nie zadają sobie trudu żeby wyciągać kasę od ludzi socjotechniką i podstepem jak twój Rydzyk. Wolą poprostu wysyłać upomnienia naliczać karne odsetki i nasyłać komorników! I to za co? Za posiadanie plastikowej skrzynki z jedną ścianą szklaną :D Ale tego oczywiście twój światły i odporny na sekciarskie techniki umysł nie widzi!
No ale skoro ustaliliśmu już drogi Ciastku że masz zmanipulowany umysł \"kłamstwem i socjotechniczymi sztuczkami\" przez sektę postępu i tolerancji dla odmiennych orientacji i że nie jesteś tak do końca świadomy to chyba trzeba zacząć kontrolować twoje wydatki:>?

A tak na poważnie to dupie mam czyste intencje ojca dyrektora i tak tego nigdy nie sprawdzę podobnie jak wydatków innych medialnych macherów. Cieszy mnie natomiast że się ojciec Rydzyk żre z tymi złodziejami z TVP i za samo to gotów jestem go wspierać sowitymi datkami amen!
Jeżli pan Rydzyk popełnił jakieś przestępstwo to jest od tego prokurator i sądy które w odróżnieniu odemnie dysponuja odpowiednimi narzędziami aby wymusic przestrzeganie prawa na kazdym.
Jeśli kochany Ciasku dysponujesz jakimiś dowodami przestępstwa to złóż gdzie trzeba odp doniesienie albo od razu pozew do sądu!
   akasza - 2005.12.09 00:45 - odpowiedz
 piszę sie na to!!! ;-))) jednak jest jeszcze nadzieja;-)))
   2lazy2die - 2005.12.09 02:25 - odpowiedz
 ku....2lazy2die by tego nie wymislił, genialne....rozsyłam w eter i staję w kolejce! YO!

.
   glub - 2005.12.09 07:57 - odpowiedz
 Najgorsze jest to że ci emeryci/renciści stawiają ojca dyrektora przed bogiem i popełniają grzech bałwochwalstwa.
   lee - 2005.12.09 11:44 - odpowiedz
 znalazła się wyrocznia co się zna na cudzych grzechach :D
   on_i_on - 2005.12.09 15:14 - odpowiedz
 tyle, że na pocztach nie ma już druków do wpłaty..
   nashinson - 2005.12.09 16:02 - odpowiedz
 kurwa kompleksy?
   some - 2005.12.09 18:44 - odpowiedz
 zasadniczo to ja mam trzy slowa do ojca prowadzacego, tak?
cytował nie bede, bo wszyscy wiedza o co chodzi...
   tralalala - 2005.12.10 16:08 - odpowiedz
 no lee znowu zaczal swoje wywody:DDD
gubisz sie troche lee we wlasny zeznaniach w zwiazku z czym wale Ci ignora bo znam juz dosc dobrze Twoje zagrywki:DD
Jedyne co czuje do O.R i R.M. to maxymalne wqrwienie ze cos takiego w ogole istnieje i co wiedej ma poparcie polskich rodzin ktorych ojcem jest Giertcyh i inne takie politycnze cwaniaki a jesli lee uwaza ze RM jest apolityczne i nie manipuluje lub nie odbiera ludziom wolnej woli to chyba cos z nim nie teges:DDD
I nie rozumiem czemu zaslania rydzyka michnikiem hahaha wydeptujac caly czas to swoje bledne kolo heh...
lubie lee kiedy nie gada jakis rzeczy z ktorymi absolutnie sie nie zgadzam...ale przeciez niech kazdy mowi co chce to dyskusja jest...a i nadal nie rozumiem po co lee uzywa obrazliwych slow w stosunktu do dyskutujacych:D czyzbys mial za slabe argumenty drogi lee??

a wracajac... nie chce mi sie gadac na temat RM bo kurcze gadaniem i tak nic nikt nie zdziala. Pewnie trzeba nam czekac na smierc ojca dyrektora bo przeciez drugiego takiego guru nie bedzie:D
Chociaz nie zycze smierci nikomu:)
   lee - 2005.12.11 12:00 - odpowiedz
 Droga tralalala bardzo szanuję i lubie mojego przyjaciela Ciastka i absolutnie nie zamierzałem go obrażac mówiąc, że ma \"wyprany mózg\". To było ironizowanie w celu unaocznienia że każdemu bardzo łatwo postawić diagnozę o wypranym mózgu.
Potrafia to robić przeciwnicy RM w odniesieniu do emerytów i rencistów, potrafią też funkcjonariusze \"urzędów do spraw wyrównywania szans i orientacji\".
A jak ktos juz pozwoli sobie na takie diagnozy to i pozwoli również na uzasadnienie nimi ograniczenia wolności jednostki a zwłaszcza jej prawa do dysponowania własnością.
Dlatego boję się oszołomów oskarżających kogokolwiek o uleganie sekciarskim chwytom. Niebezpieczy jest sam sposób myślenia a nie ukierunkowanie na Rydzyka, Michnika czy Cadyka.
Ludzi wyszkolonych w nienawiści do Rydzyka bardzo łatwo będzie w przyszłości wykorzystać przeciwko gejom czy arabom.
   ciastko - 2005.12.11 16:17 - odpowiedz
 :-)
Ciastko absolutnie nie czuje do Lee urazy za mówienie prawdy i ceni sobie dyskusje ze swoim nlogowym adwersarzem. Ciastko ma rzeczywiście wyprany mózg. No może nie zawsze, ale często.
:-)
A teraz w pierwszej osobie l.p.
Myślę, że w tym temacie nie przekonam Lee ani Lee nie przekona mnie. I wcale nie mam mu za złe, że ma swoje zdanie. Szanuję go za to. Wydaje mi się jednak, że dyskusja rozwinęła się w takim kierunku, że używanie następnych przykładów spowoduje jeszcze większą nerwowość i brak możliwości zbliżenia stanowisk. Nikt nie lubi przyznawać się do błędów i czasami wbrew sobie tkwi w uporze. Umówmy się, że to Lee ma rację a ja mam wyprany mózg i będzie OK.
:-)
   ciastko - 2005.12.11 16:18 - odpowiedz
 :-)
Ciastko absolutnie nie czuje do Lee urazy za mówienie prawdy i ceni sobie dyskusje ze swoim nlogowym adwersarzem. Ciastko ma rzeczywiście wyprany mózg. No może nie zawsze, ale często.
:-)
A teraz w pierwszej osobie l.p.
Myślę, że w tym temacie nie przekonam Lee ani Lee nie przekona mnie. I wcale nie mam mu za złe, że ma swoje zdanie. Szanuję go za to. Wydaje mi się jednak, że dyskusja rozwinęła się w takim kierunku, że używanie następnych przykładów spowoduje jeszcze większą nerwowość i brak możliwości zbliżenia stanowisk. Nikt nie lubi przyznawać się do błędów i czasami wbrew sobie tkwi w uporze. Umówmy się, że to Lee ma rację a ja mam wyprany mózg i będzie OK.
:-)
   ciastko - 2005.12.11 16:57 - odpowiedz
 :-)
Ciastko absolutnie nie czuje do Lee urazy za mówienie prawdy i ceni sobie dyskusje ze swoim nlogowym adwersarzem. Ciastko ma rzeczywiście wyprany mózg. No może nie zawsze, ale często.
:-)
A teraz w pierwszej osobie l.p.
Myślę, że w tym temacie nie przekonam Lee ani Lee nie przekona mnie. I wcale nie mam mu za złe, że ma swoje zdanie. Szanuję go za to. Wydaje mi się jednak, że dyskusja rozwinęła się w takim kierunku, że używanie następnych przykładów spowoduje jeszcze większą nerwowość i brak możliwości zbliżenia stanowisk. Nikt nie lubi przyznawać się do błędów i czasami wbrew sobie tkwi w uporze. Umówmy się, że to Lee ma rację a ja mam wyprany mózg i będzie OK.
:-)
   on_i_on - 2005.12.10 20:26 - odpowiedz
 wiem, o co Ci chodzi - Chuj w dupę prowadzącemu!
   lee - 2005.12.11 11:46 - odpowiedz
 ech :) jak te pedały wiedzą od razu o co chodzi :D
   on_i_on - 2005.12.11 17:29 - odpowiedz
 A ty co się czepiasz??
Do LPR się zapisałeś, że szczekasz??
   some - 2005.12.11 17:39 - odpowiedz
 lee - nie przeginaj! tak tylko prosze.
sa przeciez do penisa jakies normy, co nie?
   lee - 2005.12.11 23:09 - odpowiedz
 w którym miejscu dostrzegłes przegiecie some?
   some - 2005.12.12 06:15 - odpowiedz
 gdzies tam po drodze, w kwesti nazewnictwa. No sorry.
   tralalala - 2005.12.12 20:42 - odpowiedz
 hahaha z nikim sie nie bede umawiac:DDD
Ale zgodze sie z Lee w kwestii manipulacji jednostka, hm, nie wiem czy Lee mnie zrozumie, ale mowie o ukierunkowanej nienawisci...hm..
hm..moim zdaniem bardzo wiele rzeczy wynika z ludzkiej głupoty...no niestety....polski kraj
   on_i_on - 2005.12.12 21:09 - odpowiedz
 Polska - kraj Kaczorów, braku tolerancji, faszyzmu, antysemityzmu i złodziejstwa..

   lee - 2005.12.14 11:05 - odpowiedz
 a u nas wsio łuczsze baliet w kasmos palioty i hokeisty :)
   televator - 2005.12.15 01:02 - odpowiedz
 http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy.htm

XD
   ciastko - 2005.12.15 08:45 - odpowiedz
 kurde... dla mnie bomba
Do tej pory, za każdym podejściem do spowiedzi, ksiądz mnie wyganiał od konfesjonału.
A tu szast prast i mam rozgrzeszenie. I ten kontakt z Panem Bogiem.
Jestem pod wrażeniem....
   ciastko - 2005.12.16 08:28 - odpowiedz
 a ja takie cóś dostałem w poczcie.

http://www.moheroweberety.net/go/pl/

:-)
   televator - 2005.12.17 05:13 - odpowiedz
 Właśnie miałem wrzucić. :D
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes