Temat: BLOG.PL lepsiejszy niż NLOG.PL
   fotografie - 2002.03.19 01:18 - odpowiedz
 Ot co sie wyprawia moi drodzy państwo, że blog.pl jest juz bardziej smerfastyczniejszy, przez dokonane ostatnio zmiany graficzne i funkcyjne, od poczciwego nlog.pl. co wy na to?
   eye - 2002.03.19 01:50 - odpowiedz
 nic
   zbirkos - 2002.03.19 02:34 - odpowiedz
 Eeee kurde mac.

No to na co czekac. Pakuj manatki i spierdzielaj tam w te pedy, jesli Ci sie tak bardzo podoba ta kila.
   mumik - 2002.03.19 04:29 - odpowiedz
 To fakt. Nie będziemy jakoś bardzo za tobą tęsknić. Pa pa.
   Mariposa - 2002.03.19 04:58 - odpowiedz
 nlog jest faktycznie gorszy od bloga. Ale to sie zmieni, jak tylko znikniesz, foto. Powodzenia.
   jemesis_poter - 2002.03.19 07:35 - odpowiedz
 Wlasnie, Foto, idz sobie, idz. Atmosfere zatruwasz.

Sporadycznie przegladam bloga. Kiedy mi sie naprawde bardzo nudzi, poswiecam na cel ow srednio minut pietnascie, po czym dostaje drgawek, torsji i innych takich cudeniek.
Tutaj, mimo, iz jest Nas ponad tysiac, jest bardziej kameralnie, cieplo i przyjemnie. A blog to sucha, pusta, bezemocjonalna papka. Nawet design jest odstreczajacy.

Foto, baw sie dobrze, i zgub sie tam tak skutecznie, abys tu nigdy wiecej nie wrocil.
   alienisko - 2002.03.19 10:07 - odpowiedz
 Tak jak mowisz :)
   zbirkos - 2002.03.19 11:46 - odpowiedz
 No i wlasnie jemesis w 100 % sie z Toba zgadzam.
   chynaa - 2002.03.19 10:57 - odpowiedz
 Mariposa: Mychychych... Widzę, że wszyscy Go tu lubią. Moje stanowisko jest neutralne, ale fajnie to powiedziałas ;)
   chynaa - 2002.03.19 10:57 - odpowiedz
 Co ja na to? Na to jak na zimę. Czapę i w drogę.

Nic.
   sugar - 2002.03.19 11:06 - odpowiedz
 blog.pl śmieć.
kolorowe jarmarki.
   zbirkos - 2002.03.19 11:46 - odpowiedz
 NO ja Wam caly czas wbijam do glowy, ze nlog.pl RULEZ :)
   sugar - 2002.03.19 11:54 - odpowiedz
 no. patriotyzmu troche:) rulez rulez:)
   mumik - 2002.03.20 21:03 - odpowiedz
 "rulez" rządzi ;)
   galaxy - 2002.03.19 12:33 - odpowiedz
 To po co tu zaglądasz? Smerfuj na blog.pl i tam zostań...
   mumik - 2002.03.19 14:35 - odpowiedz
 Bo to jest, drogie fotografie, strona dla Gargameli a nie dla smerfów. A smerfy teraz ładnie odwracają się w stronę blog.pl i idą sobie grzecznie w cholerę.
   eye - 2002.03.19 15:13 - odpowiedz
 ale się dostało fotkom, a liczyły na aplauz:)
   alienisko - 2002.03.19 15:29 - odpowiedz
 :D
   kaczuszka - 2002.03.19 21:26 - odpowiedz
 Nigdy wczesniej nie zagladalam na blog.pl, ale wlasnie specjalnie tam wlazlam, zeby ocenic. I co?? Jejku, jaki brzydki!!!!! Bezowy, blady, bez wyrazu, nudny, bleeee.....
A tutaj, tak jak powiedziala jemesis_poter, jest po prostu klimat. Jest milo, cieplo, fajnie. Jest wlasnie kameralnie. Zreszta, ja sie juz przyzwyczailam i nigdy bym sobie stad nie poszla. O! Mam sentyment do nloga. :)
   eye - 2002.03.19 21:35 - odpowiedz
 ja też przyzwyczaiłem się, mimo że jestem króciutko i jak mnie nikt stąd nie wywali to sam nie pójdę na jakiegoś bloga, a klimat mi się podoba:)
   alienisko - 2002.03.19 22:17 - odpowiedz
 /me too;]
   scorpiona - 2002.03.19 23:37 - odpowiedz
 nlog jest lepszy,to nie ulega watpliwosci.Jestem prawie od poczatku.Tylko ten kolor taki smutny...
   alienisko - 2002.03.19 23:46 - odpowiedz
 kolor jest oke:) poza tym u gory masz "owocowe" kolorki:)
   zbirkos - 2002.03.20 02:53 - odpowiedz
 Hehe, ten dizjan pewnie za niedlugo zostanie zmieniony wiec Ci ktorym sie nie podoba beda mogli cieszyc ryjki.

Poza tym taka ciekawostka, jakoby blog.pl mial byc lepszy.
Godzina 2.05 20.III.2002 wkelpuje se w przegladarce www.blog.pl laduje sie strona. patrze i co ? LOL

taki fajny komunikat:

"brak polaczenia z baza danych " i nic nie dziala
Buahhaha. no za taka "lepszosc" to ja podziekuje :)
   chynaa - 2002.03.20 03:55 - odpowiedz
 zbirkos: Design będzie zmieniony? Co, teraz pójdziemy w stronę mrocznego i chmurnego całkiem, błyskawice przecinąć go będą, a witać nas będzie głośne spozagrobowe "ha-haaaa-chuaaaaaa" i napis: "RIP"? Trupie czachy i kości. Czerń i biel z lekką nutką dekadencji.
   zordak - 2002.03.20 10:59 - odpowiedz
 zapomnialas dodac o rozkladajacych sie zwlokach..
   sugar - 2002.03.20 11:05 - odpowiedz
 i dla kontrastu ( bo kontrasty ostatnio w modzie) britney spears.
trza być na fali.
   mumik - 2002.03.20 13:20 - odpowiedz
 Britney Spears w body z ropiejących piszczeli z gnijącymi kawałkami ciała? :)

No i nie zapominajcie o kupie! W kupie raźniej! ;)
   vertigo - 2002.03.20 14:48 - odpowiedz
 na blog.pl jest za duzo gowna, tez bym sie juz stad nie przenosila, nawet gdybym miala mozliwosc. Ale, mimo wszystko chcialabym troche podlubac w htmlu... :)
   mumik - 2002.03.20 15:02 - odpowiedz
 No właśnie, na blog.pl jest gówno, a u nas swojska i urocza kupka :)
   zbirkos - 2002.03.20 14:48 - odpowiedz
 Hhehe Chyna nie tafilas nic, a nic. Ja juz troskzu wiem o dizajnie, ale pssssssstt narazie nic nie mowie. Bede milczal jak grob :)
   chynaa - 2002.03.20 15:42 - odpowiedz
 zbirkos: No przeta ja przejaskrawiałam i żartowałam. Chyba nikt nie chciałby już bardziej ponuro, niż jest w tych szarościach i czerniach "z akcentami".
   sugar - 2002.03.20 15:46 - odpowiedz
 absolutny skandal. mężczyźni i dizajn. aj posypią się kupy.
jestem za bobkami. są bardziej estetyczne, zresztą groszki w modzie.
   mumik - 2002.03.20 17:37 - odpowiedz
 Masz coś przeciwko męskim dizajnerom? Widzę w Tobie droga Sugar jakieś agresywne antymęskie nastawienie.
   zbirkos - 2002.03.20 20:04 - odpowiedz
 Hmm Sugar jak bedzie jakis zlot to normalnie bede sie Ciebie bal :)
   zordak - 2002.03.20 20:42 - odpowiedz
 to czy ma cos przeciw dizajnerom odsunmy na dalszy plan.. ona najwyrazniej ma cos do KUPY! ;)) a tego nie mozna zbyc milczeniem..!! ;))
   zbirkos - 2002.03.20 23:18 - odpowiedz
 Haha zapewne Zordak wlasnie o kupe chodzilo.
Ale meska kupa jest piekniejsza od kobiecej kupy :)
   chynaa - 2002.03.21 12:53 - odpowiedz
 zbirkos: Gó*no prawda ;)
   sugar - 2002.03.21 11:17 - odpowiedz
 ja jestem w miarę grzeczna. mam tylko stresującą pracę.
   mumik - 2002.03.20 21:02 - odpowiedz
 Sugar! A może też porobisz swój dizajn i skiny? Fajnie będzie :)
   felicja - 2002.03.21 07:21 - odpowiedz
 ...a mi sie tu podoba bardziej niz na blog...o!
   mariposa - 2002.03.21 07:25 - odpowiedz
 Lalalala.....jest slicznie. Jestem pod wrazeniem, bardzo gustownie to wyglada. *klasku klask*
   warp - 2002.03.21 08:25 - odpowiedz
 no wlasnie - a mi Zbirkos z Mumikiem - te dwa stetryczale buraki jeszcze marudza.

no nie ma przebacz normalnie.
   eye - 2002.03.21 08:47 - odpowiedz
 nooooo wrażenia całkiem pozytywne
   jemesis_poter - 2002.03.21 08:51 - odpowiedz
 Jedna z tych osob zawsze musi byc w opozycji, wiec sie nie martw :P

I mnie sie rowniez podoba, choc musze sie przestawic na podobny kolor nickow i tla. Ostatnio byly bardziej wyraziste, ale skoro, te ktore sie najczescie czyta, maja sie podswietlac, to nie widze problema.

Dodatkowo, skoro z czasem maja byc wersje tla do wyboru, wzgledem gustu, wedlug zrobionych przez _osoby_zainteresowne_ szablonow, to po raz kolejny, nie widze problemu.

Warpiku. Swietna robota =)
   mumik - 2002.03.21 16:20 - odpowiedz
 Psia krew. Wiem, że chodzi Ci o mnie, Jemesis. Ale tłumaczyłem już to przecież. Jestem w opozycji wtedy, kiedy temat wymaga opozycyjnego zdania, bo nie jest rozwinięty w pełni. Kiedy temat jest rozwinięty w pełni to po prostu nie komentuję, bo nie jestem klakierem. Ale zdarza mi się też wyrazić swoje uznanie i zgodzić się z kimś (mimo bezużyteczności takiej kwestii dla dyskusji). Więc racz proszę zauważyć całość sprawy, a nie generalizować zachowań w pewnych konkretnych sytuacjach na całą moją osobę. Będę wdzięczny za odrobinę refleksji nad tym tematem, zamiast upartego ograniczania się do jednego zdania: "mumik jest zawsze w opozycji". Liczy się przede wszystkim to, co mówię, a nie to, że mówię co innego niż przedmówcy.
   mumik - 2002.03.21 16:16 - odpowiedz
 Warp - sam w emailu prosiłeś o marudzenie wyraźnie. A ja Cię i tak pochwaliłem przecież!
   mumik - 2002.03.21 16:21 - odpowiedz
 Ale literki chociaż mógłbyś zrobić nieco jaśniejsze. Te co prawda ładnie wyglądają, ale od szarego na szarym tle szybko męczą się oczy.
   chynaa - 2002.03.22 12:08 - odpowiedz
 mumik: A ja mam pokrytą zieloną łuską klakierowatą naturę i dodam swój głos: Tak, warp, mógłbyś coś zrobić z tymi literkami. Ale czy jaśniejsze? Jak będą jaśniejsze, to będzie jeszcze niewyraźniej =/
   sugar - 2002.03.21 11:19 - odpowiedz
 apokalipsa? tęsknicie? brak adrenaliny?
nie ma sprawy. i wszystko będzie w groszki.
   sugar - 2002.03.21 11:28 - odpowiedz
 bardzo ładnie się zrobiło. jakoś jaśniej.
ale jest jakoś jak w szarych deszczowch chmurach"
a przecież mamy wiosnę.
gdyby kolory byłyby bardziej optymistyczne, to zapewniam wszystkich, że wasze wpisy byłyby bardziej optymistyczne.
ale co tam.
jest ślicznie. klimat lekko malkontencki. czyli dizajn jak dla mnie szyty.
   chynaa - 2002.03.21 11:42 - odpowiedz
 Sugar: "ale jest jakoś jak w szarych deszczowch chmurach"
Bardzo ładnie to ujęłaś. Zabrakło mi adekwatnego określenia. Napisałam: "Niebiańsko". A to jednak nie to.
Sugar, masz pięć z plusem.
   sugar - 2002.03.21 12:50 - odpowiedz
 chyna ough je. miłe, że moje malkontencko-desperackie porównania, są tak dobrze punktowane.
   mumik - 2002.03.21 16:22 - odpowiedz
 Rzekłbym, że nlog jest w kolorze gołębim :)
Choć oczywiście chmury też mi przyszły na myśl.
   sugar - 2002.03.21 17:42 - odpowiedz
 mumik. wszystko niszczysz. zawsze.
a co do koloru, to jest on co najwyżej w kolorze gołębiego kałomoczu (nazwa specjalistyczna). więc pozostańmy przy chmurkach. zgoda?
   mumik - 2002.03.21 18:19 - odpowiedz
 Dlaczego znów twierdzisz, że niszczę??? Co jest złego w nazwaniu koloru gołębim? Zwłaszcza, że on się tak faktycznie fachowo nazywa.

A może dla Ciebie z definicji wszystko co ja powiem, jest złe? Może złe jest wszystko, czego nie wymyślisz Ty, albo wszystko, co wymyśli jakiś facet?

Objaśnij mi to proszę, bo doprawdy nie wiem, jak mam na przyszłość się zachować, aby nie "popsuć wszystkiego".
   mumik - 2002.03.21 18:22 - odpowiedz
 Bo jakoś kiedy piszę bardziej poetycko - dostaję po łbie za zamęczanie poetyzmem. I nie chodzi o jakość, tylko ogólnie o to, że nie piszę przyziemną prozą.

Teraz dostaję po łbie za podanie nazwy koloru, która mi się zresztą osobiście całkiem podoba.

Może to po prostu mój łeb jakiś jest wyjątkowo atrakcyjny do bicia, niezależnie od tego, co piszę?
   warp4009 - 2002.03.22 05:08 - odpowiedz
 jesli moge cos od siebie dodac to masz wiele innych atrakcyjnych czesci =)

twoj tajemniczy lover
   sugar - 2002.03.22 11:41 - odpowiedz
 mumiku. zawsze jestem na nie. i na Ciebie akurat padło w tym tygodniu. W przyszłym panie na kogoś innego.
... tak, tak nudzi mi sie w życiu.

   chynaa - 2002.03.22 12:16 - odpowiedz
 Sugar: Może paść na mnie, może, może? Proszę, Sugar. Będzie fajnie! I dostaniesz lizaka truskakowego po zakończeniu zabawy! ;)
   chynaa - 2002.03.22 12:14 - odpowiedz
 mumik: Przyglądam się i oczom nie wierzę. Człowieku, co się z Tobą dzieje? Sugar jest (pozytywnie) zakręcona. Gdyby mi napisała: "Chyna jak zwykle wszystko psujesz", to bym prychnęła pod nosem: "Wielkie mi ha, przygadał kocioł." i dodałabym: ";)", a Ty? Ty: "Może złe jest wszystko, czego nie wymyślisz Ty, albo wszystko, co wymyśli jakiś facet?". Mumik, to jest poważnie smutne. Smutne w sensie: patrzę i się martwię. Strasznie się przejmujesz pojedynczymi słowami i właśnie Ty dopisujesz ciąg dalszy. Ja już nie wiem, chciałabym jakoś pomóc (Mumik, mówię poważnie), ale ni cholery nie wiem, jak.

Jakbyś wpadł w jakąś pętlę. Stań na nogi. Przymruż oko. Proszę.
   mariposa - 2002.03.23 06:46 - odpowiedz
 je, Mumik, zerknij sobie na wpis mego autorstwa, chyba pod "Zlot".
   chynaa - 2002.03.22 12:10 - odpowiedz
 mumik: W kolorze gołębim... Piękne =D
   sewiero - 2002.03.23 00:01 - odpowiedz
 nlog.pl jest najlepszy :)
Podobaja mi sie proste a zarazem idealne/trafione i skuteczne rozwiazania, tu jest wszystko co potrzebne. Nie znoszę tracić czasu na bzdury takie jak grzebanie w html'u/personalizowanie, wszystko ma dzialac, byc zrozumiale i już. Tu tez cos tam niby mozna wykombinowac tylko po co skoro wszystko jest w sam raz zestrojone tak jak powinno. Przerost formy nad trescia powoduje, że gubimy sens i zaczynaja powstawać nikomu niepotrzebne bzdury.
p.s. ja nie bede marudził, nowe kolorki sa spoko :P
taki nowy styl :)
   oliwka - 2002.03.23 19:50 - odpowiedz
 Przede wszystkim w blog.pl jest ponad 6000 wpisów i nikt nie kuma co sie dzieje. Tutaj jest lepiej, bo mozna w maire za wszystkimi nowymi wpisami nadazyc.
   visenna - 2002.03.25 17:00 - odpowiedz
 No to ja tez sie wypowiem, moze troche w spoznionym tempie, ale sie wypowiem.
Nie powiem, zebym bylam kategoryczna przeciwniczka blog.pl, szanuje Adomasa za cierpliwosc, wiele pracy wlozona w blog.pl, oraz to, ze czuwa nad nim. Dlaczego od razu wszyscy krytykuja ? Podzieliliscie sie na dwa obozy. Jedni chwala nlog i krytykuja blog, a inni odwrotnie. Lubie nlog.pl, ale nie zamierzam krytykowac blog.pl. On jest po prostu inny ! Ale nie gorszy czy lepszy.
   fotografie - 2002.03.27 00:12 - odpowiedz
 Dzieki BLOG.PL rozwiniesz skrzydła.. Milczeć juchy nie macie prawa głosu, ja tu rządze cipki. Nlog mimo nowego dizajnu jeszt do dupy. Dla wszystkich nieżyczliwych HCWD..schować sie...
   fotografie - 2002.03.27 00:17 - odpowiedz
 BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ BLOG.PL RULEZ wuauauahahahaha to tak tylko dla rozłoszczenia co poniektórych. Hehe taki juz ze mnie czasem przekorny typ. No wiec jeszcze raz: BLOG.PL RULEZ i finito!
   zbirkos - 2002.03.27 03:18 - odpowiedz
 Powiem krotko, jestem glupi do kwadratu jak mawia Pan Potocki.
Tyle.
   warp - 2002.03.27 04:12 - odpowiedz
 ja, jesli mam cos od siebie dodac, to widze, ze niektorzy dopatruja sie jakiejs swietej wojny pomiedzy blog.pl a nlog.pl.

skoro tak sie dzieje, no to wielka szkoda.
dlaczego?

bo tak nie jest.
   chynaa - 2002.03.27 11:10 - odpowiedz
 warp: Ludziom poziom adrenaliny się nie podnosi tak, jak należy, to muszą znaleźć sposób, żeby się podniósł. Coś tam Sugar pisała o grochach na nlogu, to by pewnie im zapewniło odpowiedni poziom, ale grochów nie dałeś i masz ci warpie placek.

Ja tam w tym nie uczestniczę, nie wiem, o co w ogóle chodzi, bez sensu. Ludziom się chyba nudzi tak naprawdę. Jak nie lubię malin, to nie jem, kupuję sobie czereśnie. O szo choci, ja nie wiem.
   sugar - 2002.03.27 12:00 - odpowiedz
 co do tego ma design do cholery?
jakieś śmiecie uważają, że jest kiepsko.
ja moge mieć "no design". białe tło, czarne litery.
i będę szalenie szczęśliwa, że mój odbiorca zajmie się wyłącznie treścią bloga, a nie jakimiś ciapkami i obrazkami.
po cholerę to?
   wiatru_szum - 2002.03.27 23:24 - odpowiedz
 Jaki jest sens w porównywaniach. Każdy z tych serwisów ma swoje plusy i minusy. Miałem stycznośc z oboma i zarówno blog.pl jak i nlog.pl sa naprawde dobre pod wzgledem graficznym jak i funkcjonalnym. Nie widze tu problemu żadnego. Każdy ma prawo wybrać sobie gdzie mu lepiej. Mnie nlog.pl urzekł i dlatego jestem tutaj. Pozdrawiam.
   wiatru_szum - 2002.03.27 23:26 - odpowiedz
 Wielki szacunek dla panów webmasterów. Adomas i Warp oby tak dalej...
   warp - 2002.03.28 05:25 - odpowiedz
 to jesli moge dodac cos jeszcze, to wspomne o naszej drobnej wspolpracy majacej na celu zrobienie dobrze uzytkownikom zarowno blog.pl i jak i nlog.pl...
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes