Temat: yyyy jak mozna zalozyc swoj blog ??
   doxter - 2007.01.10 18:54 - odpowiedz
 naprawde nie wiem jak sie to tutaj robi. pomozcie!!
   ser_z_musztarda - 2007.01.10 19:39 - odpowiedz
 więc może to jest znak, że trzeba to zrobić gdzie indziej?
   adrenaline - 2007.01.10 19:46 - odpowiedz
 pewnie się zdziwisz jak Ci powiem, że już to zrobiłeś.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale masz bloga o nazwie doxter.nlog.org
teraz tylko wystarczy wejść w tą ukrytą, prawie niewidoczną zakładkę LOGIN u góry i kliknąć NOWA NOTKA


nie spodziewałbyś się, co?
   televator - 2007.01.14 17:22 - odpowiedz
 och! światło tego forum.


w następnym temacie będziesz się zapewne mogła wykazać przy pytaniu ,,jak używać promieni słonecznych\'\'. nie pozwól sobie tego odebrać, bądź najlepsza!

   adrenaline - 2007.01.14 19:08 - odpowiedz
 Ziew
   adrenaline - 2007.01.14 19:13 - odpowiedz
 ziew2

ale i tak wiesz ocb.
   televator - 2007.01.14 22:20 - odpowiedz
 wiem, wiem. zgubiłaś się i nie wiesz którędy do domu. skoro stukanie czerwonymi pantofelkami nie pomaga, to spróbuj http://forum.onet.pl/

Tam będziesz mogła nieść pomoc i oświecenie w tematach podobnych temu. Nie zwlekaj!!!!!11
   adrenaline - 2007.01.14 23:08 - odpowiedz
 Liczę, mimo załączonego obrazka jaki prezentujesz, na Twoją inteligencję oraz, być może mało aktywny u Ciebie, samokrytycyzm. Gdyż kolego sympatyczny średnio zabawny jesteś z tym wszystkim, onet.pl jest być może Twoją łódeczką, która Cię wyniosła na morze internetu, ale nie mierz wszystkich swoją miarką. Upierdliwość Twoja jest upierdliwością szczególnego rodzaju, ale pewnie wieszo tym, będąc zmuszony do przebywania sam ze sobą.
Uciekaj szybciutko, albo zajmij się swoim private area, bo generalnie chyba nic innego do zaoferowania nie masz.
Eot.

Buziaczki i cukiereczki (ale to już chyba wiesz)
   televator - 2007.01.14 23:25 - odpowiedz
 Nie dziwota, że liczysz na moją -- przecież nic innego Ci już nie pozostało. To, że Ciebie nie śmieszą moje odpowiedzi na forum nie znaczy, że nie są śmieszne. Zastanawiam się wręcz nad stworzeniem skali wyznacznika humoru opartego na tym jak bardzo Ciebie coś nie śmieszy, koleżanko sympatyczna. Moja, jak to raczyłaś ująć, upierdliwość na tym forum jest napędzana tylko i wyłącznie Twoim bezkrytycznym podejściem do tego, co tutaj sobą reprezentujesz. A na ,,morzu internetu\'\' pływałem w czasach, w których Ty nie używałaś zdań wielokrotnie złożonych, więc kto tu mierzy swoją miarką, dziecko pokolenia onet.pl?


I zasmażka.

   adrenaline - 2007.01.14 23:49 - odpowiedz
 Widzę mocne ograniczenie i brak opamiętania, ale to nic. Tak stary nie możesz być, chociaż, może fakycznie im starszy tym głupszy? Może ta szara masa między uszami, na którą z takim uwielbieniem się powołujesz to u Ciebie właśnie nie do końca poprawnie funkcjonuje. Dziwota to były w XVI wieku kiedy chłopu wbijano widły w plecy w biały dzień, a teraz mój DOROSŁY TAJEMNICZY PANIE, co najwyżej można czoło zmarszczyć by za chwilę się roześmiać. \"Mało śmieszne\" nie do końca oznaczało wyznacznik mojego poczucia humoru, było to jedynie lapidarne scharakteryzowanie Twojego stylu. Nie zastanawiaj się nad stworzeniem skali, bo do niczego nie dojdziesz, tym bardziej opartego na moim poczuciu humoru, bo nie ogarniesz. Twoja upierdliwość sympatyczny kolego, z kolei jest napędzana Twoją i tylko Twoją głupotą i ograniczeniem umysłowym, pwodującym, że spinasz za bardzo pośladki, zluzuj rzepy, bedzie Ci łatwiej. Idąc za koleją, moje bezkrytyczne podejście do tego co sobą tutaj prezentuję jest owszem bezkrytyczne, bo zniżając się do Twojego poziomu tracę cały swój samokrytycyzm. A wtedy kiedy ja używałam zdań wielokrotnie złożonych, Twoja psychika skręcała w złym kierunku.
A na koniec, o ile nie zrozumiałeś, kolebko internetowego stylu bycia i savoir vivre , eot oznaczało end of topic, więc do ciężkiej cholery uszanuj i zamknij paszczę.
   tralalala - 2007.01.14 23:59 - odpowiedz
 lol
   televator - 2007.01.15 00:22 - odpowiedz
 Aleś mi nagadała. Nie ma co. Ubolewam nad faktem, że jesteś jedną z tych osób, które mając do wyboru naukę czytania ze zrozumieniem i produkowania tekstu wybrały to drugie. A teraz zamiast stawiać na zastanowienie się nad sobą i tym czy mają coś do powiedzenia wolą produkować takie góry literek. Kopy wyrazów bez przesłania innego niż ,,mam cię za nic, rozmówco\'\'. A to się przecież da napisać krócej. Jak całą resztę Twojej paplaniny, gadania dla gadania. Żałosne. Naprodukowali takich pustych lal, co nie wiedzą, że pisząc EOT rezygnują z prawa do ostatniego słowa, a później mają o to pretensje do innych, w dodatku powołują się na netykietę, którą znają chyba tylko z nazwy. Po prostu żałość.
   adrenaline - 2007.01.14 23:56 - odpowiedz
 Widzę mocne ograniczenie i brak opamiętania, ale to nic. Tak stary nie możesz być, chociaż, może fakycznie im starszy tym głupszy? Może ta szara masa między uszami, na którą z takim uwielbieniem się powołujesz to u Ciebie właśnie nie do końca poprawnie funkcjonuje. Dziwota to były w XVI wieku kiedy chłopu wbijano widły w plecy w biały dzień, a teraz mój DOROSŁY TAJEMNICZY PANIE, co najwyżej można czoło zmarszczyć by za chwilę się roześmiać. \"Mało śmieszne\" nie do końca oznaczało wyznacznik mojego poczucia humoru, było to jedynie lapidarne scharakteryzowanie Twojego stylu. Nie zastanawiaj się nad stworzeniem skali, bo do niczego nie dojdziesz, tym bardziej opartego na moim poczuciu humoru, bo nie ogarniesz. Twoja upierdliwość sympatyczny kolego, z kolei jest napędzana Twoją i tylko Twoją głupotą i ograniczeniem umysłowym, pwodującym, że spinasz za bardzo pośladki, zluzuj rzepy, bedzie Ci łatwiej. Idąc za koleją, moje bezkrytyczne podejście do tego co sobą tutaj prezentuję jest owszem bezkrytyczne, bo zniżając się do Twojego poziomu tracę cały swój samokrytycyzm. A wtedy kiedy ja używałam zdań wielokrotnie złożonych, Twoja psychika skręcała w złym kierunku.
A na koniec, o ile nie zrozumiałeś, kolebko internetowego stylu bycia i savoir vivre , eot oznaczało end of topic, więc do ciężkiej cholery uszanuj i zamknij paszczę.
   televator - 2007.01.15 00:23 - odpowiedz
 Podwójne postowanie? Nerwica pewnie. To się leczy.
   adrenaline - 2007.01.15 08:40 - odpowiedz
 Chłopcze, wracaj do mamusi, bo ci mleko jeszcze kapie, cyca nie dociągnąłeś.
I owszem, masz rację, żałość, więc stul chałapę.
   televator - 2007.01.15 10:42 - odpowiedz
 Bo co, rozpłaczesz się znowu?
   adrenaline - 2007.01.15 13:05 - odpowiedz
 Nie, bo się pogrążasz, niespełniony życiowo pajacyku.

(ja tak mogę do końca świata)
   televator - 2007.01.15 19:07 - odpowiedz
 Zadziwiające jak zgrabnie, podciągasz świat do własnej wizji, nawet będąc zupełnie pozbawioną bez punktu zaczepienia. Jesteś źródłem niewyczerpanej uciechy dla mnie i moich tutejszych znajomych.

(boś głupia.)
   televator - 2007.01.15 19:10 - odpowiedz
 Jedno redundantne ,,bez\'\'. 13 godzin uczelnianych, ale na szczęście dla mnie poniedziałek właśnie się kończy.

   adrenaline - 2007.01.15 20:40 - odpowiedz
 Twoi znajomi to chyba Kasia i Tomek, a dokładniej drugi sezon na dvd.
A teraz jak już wróciłeś z pracy, i zmęczyła Cię ciężka rzeczywistość, otwórz ulubione fora i zjedź każdego kto Ci się nawinie, może ukoisz ból istnienia.
Bo jutra rana.

(ojej, to już ten post, kiedy zaczynają się epitety?)
   adrenaline - 2007.01.15 20:40 - odpowiedz
 Twoi znajomi to chyba Kasia i Tomek, a dokładniej drugi sezon na dvd.
A teraz jak już wróciłeś z pracy, i zmęczyła Cię ciężka rzeczywistość, otwórz ulubione fora i zjedź każdego kto Ci się nawinie, może ukoisz ból istnienia.
Do jutra rana.

(ojej, to już ten post, kiedy zaczynają się epitety?)
   adrenaline - 2007.01.15 20:45 - odpowiedz
 Twoi znajomi to chyba Kasia i Tomek, a dokładniej drugi sezon na dvd.
A teraz jak już wróciłeś z pracy, i zmęczyła Cię ciężka rzeczywistość, otwórz ulubione fora i zjedź każdego kto Ci się nawinie, może ukoisz ból istnienia.
Do jutra rana.

(ojej, to już ten post, kiedy zaczynają się epitety?)
   televator - 2007.01.15 20:54 - odpowiedz
 Widzisz, tak się właśnie dzieje jak sądzisz innych wg siebie, a taka się wydawałaś mądra w tej kwestii. Męczą mnie fizycznie zajęcia trwające prawie bez przerwy przez pół doby. Ale ale, widzę, że znowu podchwytujesz klimat nawijania 3po3. Ulubione fora? KAŻDEGO KTO SIĘ NAWINIE?! Rany, jest Ciebie tutaj więcej? Agent Smith, Borg czy może raczej Król-Słońce? Mam od dziś pisać ,,wasza przypadkowo napadnięta wysokość\'\'?
Jak tam sobie życzysz, panno ,,skończyłam-ten-temat-dwa-posty-temu-ale-nie-umiem-sobie-odmówić-ostatniego-słowa-nawet-gdy-jest-tak-puste-jak-ja\'\'.

(to nie jest epitet, tylko prosty (z dedykacją) opis Twojego poziomu, z jakiego prowadzisz tę dyskusję -- głupia pannica.)

   adrenaline - 2007.01.15 21:14 - odpowiedz
 Zdecydowanie z Twoich bohaterów życiowych wbieram Króla Słońce. Przecież pisałam, że ja mogę tak do końca życia, w zasadzie jest to moja jedyna rozrywka w tym momencie, podczas pisania nudnej pracy zaliczeniowej i ogólnie podczas okresu sesyjnego.
Jak sam napisałeś, zabawanie jest.
   televator - 2007.01.15 23:06 - odpowiedz
 A na drugie masz nadinterpretacja, czy może zdziecinniały brak zrozumienia? Nie jest zabawnie, raczej żałośnie. Spadłaś już tak nisko, że nie jesteś w stanie nawet swojej jałowości wyeksploatować bardziej.
Bycie głupcem w Twoich oczach to prawie pełny komplement.
   adrenaline - 2007.01.15 20:49 - odpowiedz
 Twoi znajomi to chyba Kasia i Tomek, a dokładniej drugi sezon na dvd.
A teraz jak już wróciłeś z pracy, i zmęczyła Cię ciężka rzeczywistość, otwórz ulubione fora i zjedź każdego kto Ci się nawinie, może ukoisz ból istnienia.
Do jutra rana.

(ojej, to już ten post, kiedy zaczynają się epitety?)
   adrenaline - 2007.01.15 20:50 - odpowiedz
 no, a teraz się przypieprz, że 4 razy, bo to najwazniejsze w tym wszystkim:>
   televator - 2007.01.15 20:57 - odpowiedz
 E, nie. Pisząc cztery razy te same bzdety nie pogarszasz sprawy, bo niżej dna nic nie ma. Taki bonus dla Ciebie chyba.

A nerwicę, mówię poważnie, da się leczyć. :)

   tralalala - 2007.01.15 22:55 - odpowiedz
 powiem wam tak:D zajebista rozywka jest dla mnie czytanie tego co piszecie:d kurde:D hehehehe czekam na wiecej:D
   televator - 2007.01.15 23:08 - odpowiedz
 Daruj sobie, Adrenalina i tak nie uwierzy, że poza nią istnieje inteligentne życie. Do niej przemawiają jedynie Kasia i Tomek. ;)
   adrenaline - 2007.01.15 23:35 - odpowiedz
 wyprała mnie myśl polityczna renesansu, więc dzisiaj już nie poklikamy i nie Kasia i Tomek ale Król Słońce, ustaliliśmy już.
trochę konsekwencji.
   televator - 2007.01.16 01:13 - odpowiedz
 no no, czuję zbrojną rękę gógli, może nawet wikipedię! czyżby ktoś dziecku pomagał?
   ser_z_musztarda - 2007.01.16 01:54 - odpowiedz
 Adrenalina, naprawdę, daj już spokój. Pogrążasz się. W dodatku niegramatycznie.
Chciałaś być siostrą miłosierdzia od nlogów, to trzeba było konsekwentnie trwać w tym wizerunku. Tymczasem żenująco zareagowałaś na lekką ironię - choć pewnie nie tylko televatorowi cisnęła się ona pod palce - po czym zaczęłaś odpierać atak(?), choć już zakończyłaś temat gromowładnym \'eot\'. Wiemy, że możesz w nieskończoność, widzimy, ale zwróć uwagę, jak żałośnie wypadasz, kiedy jesteś taka \'wszystko wam wytłumaczę\', a za chwilę nazywasz kogoś głupkiem, pajacem i w ogóle mało wyszukanymi słówkami spod trzepaka, po czym robisz jakieś aluzje do laktacji.
Zajmij się \'ogólnie okresem sesyjnym\'. Polecam sesję ciągłą.
   adrenaline - 2007.01.16 11:24 - odpowiedz
 ojejkujej aczkolwiek rację masz całkowitą, tylko jest jeden drobny szkopuł, to nie ja zaczęłam :)
   adrenaline - 2007.01.16 11:37 - odpowiedz
 i jeszcze zapytam, może ktoś mi odpowie, dlaczego muszę znosić upierdliwości tego pana, w tym poście, w poprzednim i w jeszcze poprzednim sprzed 2 czy 3 miesięcy, za pierwszym razem było krótko i śmiesznie, a teraz to już tylko pozostaje się dostosować.
niestety
   televator - 2007.01.16 15:03 - odpowiedz
 Muszę z podziwem przyznać, że nawet w przypadku Lee miałem wyższe oczekiwania od rozmówcy niż te, które teraz przykładam do Ciebie. Bo przecież PANI CI WYTŁUMACZYŁA O CO MI CHODZIŁO. Jak widzisz Pani umie czytać ze zrozumieniem, może Ty też spróbuj? To tylko krótka chwila koncentracji, a później taaaka góra radości, obiecuję.

I do Twojej wiadomości -- gdybyś mi kiedyś nie zaszła za skórę, błyszcząc swoją ignorancją w jednym z wątków na forum, to nadal zlewałbym Ciebie i Twoje śmieszne wystąpienia sikiem ukośnym, jak całą resztę Tobie podobnych ,,inteligentów z internetu, joł\'\'. A teraz będę Cię baszował, aż nie przyjmiesz kolejności 1) myślę czy rzeczywiście mam coś do powiedzenia, 2) czy zasadne jest, żeby taka ignorantka jak ja to pisała (wszak wiadomo że słuszna racja z poparciem oraz argumentacją idioty zaczyna tracić siłę przebicia), 3) czy nie zmarnuję komuś transferu swoim żałosnym tekstem, 4) ewentualny wpis na forum. Zapewne nie przejdziesz nawet pierwszego słowa z pierwszego punktu, ale pewnie będziesz przeskakiwać -- jak do tej pory.
   adrenaline - 2007.01.16 15:39 - odpowiedz
 \"A teraz będę Cię baszował, aż nie przyjmiesz kolejności 1) myślę czy rzeczywiście mam coś do powiedzenia, 2) czy zasadne jest, żeby taka ignorantka jak ja to pisała(...)\"
A za kogo Ty się przepraszam uważasz? Swoje wizje i nauki o czystym internecie na wysokim poziomie schowaj do kieszeni, w takim miejscu jak to zwłaszcza.
\"I do Twojej wiadomości -- gdybyś mi kiedyś nie zaszła za skórę, błyszcząc swoją ignorancją w jednym z wątków na forum(...)\"
Przykre i smutne jest naprawdę to, że przejmujesz się takimi rzeczami i że tak długo tkwią w Tobie, bo mi jedynie w pamięć zapadł Twój nick, nic poza tym, to jest internet, jak odwrócisz głowę od monitora to mnie nie ma w Twoim życiu i nigdy nie będzie, więc po co to wszystko?
A jeszcze odwołując się do zadady numer 1- myślę czy rzeczywiście mam coś do powiedzenia, przeczytaj swoje wypowiedzi w poście wcześniejszym a przede wszystkim w TYM poście, którymi mnie zaczepiłeś i zastanów się nad tym, czy sam jej przestrzegasz.
I pozwolisz, że ja już zakończę na tym definitywnie, bo mnie w boku kłuje z niesmaku.




   televator - 2007.01.16 21:46 - odpowiedz
 Przykre i smutne, że ciągle próbujesz zepchnąć temat na moją osobę, a wystarczyłoby, żebyś wreszcie przestała produkować bzdety. Irytuje mnie, że ktoś może nie robić sobie nic ze swojej ignorancji, a wręcz świetnie się bawić dzięki niej. Jesteś niefrasobliwa ponad miarę. Pozwala Ci się to wypowiadać w tematach o których nie masz pojęcia, ale wydaje Ci się, że ,,dobra rada za darmo\'\' nie musi mieć poparcia merytorycznego. Jesteś pozbawiona dystansu do siebie, więc nie potrafisz rzeczowo o sobie rozmawiać, od razu idziesz w agresję. Zaczepiłem Cię, bo baszuję, czego nie ukrywam wcale. A po co Ty odpisywałaś na pierwszą prowokację? To chyba nie było zbyt przemyślane. Takich naiwniaków widuję tylko na onecie, więc tam Cię skierowałem. A Ty mnie wtedy ze złośliwymi uwagami na temat mojej osobowości i życia, o których masz takie pojęcie jak o całej reszcie wszechświata (między zero a nil). Wtedy pewnie też (coś sobie) myślałaś. A mnie chodzi właśnie o jakość tego myślenia.


Proszę. Prościej się nie da. :(
   ser_z_musztarda - 2007.01.16 11:42 - odpowiedz
 \'Proooszeee paaani, on się zaczyna!\' Weź.
   tralalala - 2007.01.16 14:04 - odpowiedz
 hehehe nie wiem jak mozna sie tak nudzic:D
   televator - 2007.01.16 15:04 - odpowiedz
 Nie, oczywiście, przecież ktoś inny jest odpowiedzialny za Twoją głupotę.

Ale Twoi rodzice nie piszą na tym forum, prawda?

   gos - 2007.01.16 17:36 - odpowiedz
 jedziemy po rodzinie? nieladnie :/
   kas - 2007.03.25 17:48 - odpowiedz
 czlowieku wjazd na rodzine to juz deska ratunkowa jakas czyco? tylko niekulturalni ludzie tak robia. Matka i Ojciec sa osobami najwazniejszymi i nie masz prawa ich krytykowac rozumiesz? joł elo siemasz kocham peeleny
   televator - 2007.04.11 00:14 - odpowiedz
 Naucz się pisać. To raz. A dwa -- nie odzywaj się jak dorośli rozmawiają. :)


Ewentualnie udowodnij, że nie jesteś kolejnym alter-ego Leszka. A później naucz się pisać po naszemu i wróć po odpowiedź. :)

   scorpiona - 2007.01.10 22:18 - odpowiedz
 trzeba tylko chciec...;)
   kubek - 2007.01.11 21:38 - odpowiedz
 zrobil sobie reklame, wiecej osob go odwiedzilo.
   ser_z_musztarda - 2007.01.11 23:12 - odpowiedz
 rzeczywiście, dał się poznać od najlepszej strony.
   glub - 2007.01.11 23:50 - odpowiedz
 w nagrode należy mu się banan :)
   acha - 2007.01.16 03:02 - odpowiedz
 wow niektórzy to mają cierpliwość ;)
   polkagalopka - 2007.01.16 21:18 - odpowiedz
 ja tez chce popyskowac
   tralalala - 2007.01.16 23:08 - odpowiedz
 nie pyskuj tak??? :DDD
   kas - 2007.03.25 18:21 - odpowiedz
 to ja bede ;]
   kurwa - 2007.03.25 20:53 - odpowiedz
 nie pyskuj
   lee - 2007.03.25 21:12 - odpowiedz
 Myśle że jest miarą poziomu kultury człowieka w jaki sposób odnosi się do swego rozmówcy na forum publicznym. Chamskie odzywki telewatora w odniesieniu do adrenaliny smucą mnie podwójnie bo okrywają hańbą rdzaj męski. Tak się do kobiet nie powinno odnosić w żadnej sytuacji panie niewychowany prostaku.
Smuci mnie też kumoterstwo \"ser z musztardą\" która pozwala sobie piętnować jakieś uchybienia ardrenaliny nie zauważając jednocześnie dużo bardziej grubiańskiej postawy telewatora.
Tym bardziej mnie to smuci że do tej pory miałem wiele szacunku dla inteligencji i kultury \"ser z musztardą\"
   televator - 2007.03.26 07:16 - odpowiedz
 Taka opinia z ust człowieka Twojego pokroju jest prawie-że komplementem.

Poza tym nie myśl, że większość czytających to co napisałeś nie ma o Tobie zdania wyrobionego na tyle, żeby nie wiedzieć, o co Ci chodzi.

A na koniec chciałem zapytać, czy napisałeś ten offtopic jedynie po to, żeby mnie zaczepić, czy może teraz bronisz swojej nowej dziewczyny? :)

   kas - 2007.03.26 11:49 - odpowiedz
 a ty sie wszystkich bedziesz teraz czepial? wyrazil swoje zdanie tylko. i znow ze nowa dziewczyna ze tamto sramto. ja nie mam zdania na jego temat wyrobionego wcale, bo go nie znam. ty znasz? chodzisz z nim na piwo? a wy? znacie? (ciekawe co O MNIE GADAJA)
dajcie juz spokoj tej durnej dyskusji. chlopak nloga juz ma. otworzcie jakies forum nowe moze lepiej. beefy albo hejterzy ,nie wiem cotamchcecie. żenua.
   lee - 2007.03.26 12:36 - odpowiedz
 Nie znam Cię i nie potrzebuję Cię znać żeby ocenić poziom pyskówki jaką zaaranżowałeś w tym topicu.

O co mi chodzi to widać bo napisałem dość prosto w swoim poście i jasno że nie podoba mi się Twoje ubliżanie kobiecie, i że nie podoba mi się kiedy ktoś udziela poparcia nie argumentom jakimi się tu posługujesz tylko popiera Cię dlatego że jest z Tobą w zażyłości.
To niemerytoryczne i nieprofesjonalne zwłaszcza u przyszłego dziennikarza.
   tralalala - 2007.03.26 14:24 - odpowiedz
 bla bla bla bla bla.....i tak w koleczko blaaa...
   televator - 2007.03.27 12:59 - odpowiedz
 A mnie się nie podoba pan wzór cnót i moralność roku, który nie ma tak naprawdę w życiu zajęcia innego, niż pyskówki i podrywanie lasek w sieci.

Jesteś dla mnie połączeniem najgorszych cech Michnika i Urbana. Na szczęście zdanie to podzielają też osoby, które miały okazję poznać Cię bliżej. Dlatego pisz na temat i odstosunkuj się od mojej osoby.

   mumik - 2007.03.27 13:18 - odpowiedz
 Ej no! Czego by nie mówić, to zarówno Michnik, jak i Urban są inteligentni, konsekwentni i mają dość wysoką kulturę osobistą. Przynajmniej potrafią mieć. Ja bym raczej porównał do Giertycha i Szmajdzińskiego.
   lee - 2007.03.27 13:35 - odpowiedz
 Panie mumik zdaje się że na takie wypowiedzi jak Twoja stworzyłeś niedawno na tym forum specjalny OFTOPIC pozdr:)
   mumik - 2007.03.27 13:50 - odpowiedz
 Racja. Do przeczytania tam zatem.
   ser_z_musztarda - 2007.04.10 02:09 - odpowiedz
 
Pewnie.
Wyrażenie opinii odmiennej niż Twoja, Lee, za to poniekąd zgodnej ze zdaniem Twojego adwersarza to kumoterstwo godne napiętnowania.
Jeszcze raz powinnam podkreślić, o co mi chodziło? Jedynie o siłę argumentacji, której według mnie Adrenalinie zabrakło w tej dyskusji.
Ale tita mi zupełnie, jak będziesz to nazywał, podobnie jak Twój szacunek, który w moim własnym odczuciu stawiałby mnie w kiepskim świetle.
A skoro już dotarło do Ciebie, że nie jestem ani tak inteligentna, ani tak kulturalna, jak wcześniej Ci się wydawało, to czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś omylny? Nazwiesz to zapewne prawem do jednego błędu lub hańbą dla któregoś z rodzajów [znasz się na obu, prawda?], ale mnie interesuje tylko, które loginy u mnie w statystykach są Twoje. Oprócz dwóch znanych mi, a zablokowanych grubo ponad rok temu. Powiedz, zablokuję kolejne, bo nie chciałabym, abyś musiał rozczarowywać się mną jeszcze bardziej, czytając ser.

   lee - 2007.04.10 21:23 - odpowiedz
 Myślę że stać Cię na lepsze wyjaśnienie faktów o których piszesz. Jeżeli zaś chodzi o mnie zadałem sobie pytanie czy ser-z-musztardą poparła telewatora z powodu merytoryczności jego argumentacji, czy raczej z powodu jego ujmujacej kultury osobistej? Czy też może z powodu jakichś względów bardziej towarzyskich. Ponieważ merytorycznie tel jest słabiutki, kulturą osobistą kreuje się na furmana więc zostaje komoterstwo :)



Jeśli idzie o blokowanie mi dostępu do Twojego nloga to sugeruję pożegnać te szczeniackie nawyki bo jest dla mnie trochę męczace to ciagłe proszenie znajomych o aktualną kopię ser-z-mustardą :)
   mumik - 2007.04.10 21:54 - odpowiedz
 Nie ma to, jak pchać się, gdzie cię nie proszą, co lee? I kto tu się kreuje na furmana?
   lee - 2007.04.10 22:02 - odpowiedz
 Wybacz mumik ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Nie czujesz się zaproszony? Masz problem z definicją furmana?

   mumik - 2007.04.10 23:01 - odpowiedz
 Każdy widzi, że niewiele rozumiesz.
   lee - 2007.04.11 09:38 - odpowiedz
 No cóż mumik jeśli chcesz się licytować w ilości czystego chamstwa to propomuję wybrać sobie telewatora na partnera dalszego dialogu.
   televator - 2007.04.11 00:12 - odpowiedz
 Spoko, mumik. Jak Leszka zostawiła dziewczyna to też się zastanawiał, czy to nie z powodu merytorycznej strony *mojego* ówczesnego bloga, czy może z powodu *mojej* pociągającej osobowości. Nie omieszkał nawet zapytać *mnie* o to osobiście, chociaż oczywiście nie wprost. Powiedziałbym, że ma kompleks małego siusiaka, ale czytając jego kolejne posty mam wrażenie, że wszystko ma malutkie.

Pan Lee czuje potrzebę zajmowania stanowiska przeciwnego do mojego i podsrywania mnie na forum przy każdej możliwej okazji. Tłumaczy się każdorazowo moim niskim poziomem merytorycznym i brakiem kultury. Śmieszne jest to, że nawet odpowiedź na posta od ser_z_musztardą kręci się wokół mojej osoby. I to tylko dlatego, że pani wyraźnie zaznaczyła, że zgadza się ze mną, a z nim nie. To jest kumoterstwo i układziki! On to wie i będzie produkował te swoje dowody i naciskał, aż biedna dziewczyna się złamie i przyzna! Mniahahahahahahahaha!

Sprytnie (jak na osobę upośledzoną) uniknął konieczności ustosunkowania się do głównej części jej wiadomości -- do kwestii swojej omylności -- zapomniał odpowiedzieć, zaatakował rozmówcę zarzucając wypaczenie. Pozostała zagrywka też standardowa: fałszywe świadectwo. Po co prosić znajomych o kopię bloga, na którym się ma zablokowany dostęp? Wystarczy przelogować się na któreś z pozostałych kont i wejść ponownie. A Lechu ma ich kilka -- wskazówka dla ciekawych: najbardziej lubi udawać nastki i trochę starsze kobiety -- analizę tego sobie odpuszczę.

Zadziwiające jak bardzo poprawia mi samopoczucie ocena jaką mi wystawił. Została wszakże wypisana przez kogoś, kto merytorycznie nie zawitał jeszcze na dodatnią stronę skali -- pierwszego pyskacza i kopypaster\'a (uwaga dla Leszka: trudne słowo, neologizm rzadko występujący w piosenkach, tu: bezczelny wklejacz). :)

   mumik - 2007.04.11 00:36 - odpowiedz
 No i nareszcie coś na temat, czyli jak można założyć swój blog. Ano można tak, że się udaje nastolatkę. Można i tak, że się udaje starszą kobietę. Niestety naśladowanie istoty rozumnej, jeśli się nią nie jest, z góry skazane jest na porażkę.

Przy okazji - ja też jestem kumotrem televatora w tym sporze, mimo że go nie znam i nie czytałem nawet jego wcześniejszych wpisów. To po prostu taki ogólnoświatowy spisek przeciw \"jedynemu człowiekowi, który ma zawsze rację\". Żydokomuna i masoneria, oraz KGB, RWPG, DDT i PCV.
   lee - 2007.04.11 09:33 - odpowiedz
 No mumik widzę że znalazłeś sobie godnego partnera do dyskusji :) W takim razie życzę wam owocnego rozprawiania się z blogami nastek, żydokomuną i kompleksem małego siusiaka. Lachaim.
   televator - 2007.04.11 14:14 - odpowiedz
 Obiecujesz? :)
   tralalala - 2007.04.11 10:01 - odpowiedz
 hehe wiedzialam ze Lee ma problem z identyfikacja samego siebie :d w koncu dowod :d Lee ty juz o kulturze osobistej nic nie mow bo jakos nie wierze komus kto mowi o rzeczach o ktorych nie ma zielonego pojecia :D
   lee - 2007.04.10 21:57 - odpowiedz
 Myślę że stać Cię na lepsze wyjaśnienie faktów o których piszesz. Jeżeli zaś chodzi o mnie zadałem sobie pytanie czy ser-z-musztardą poparła telewatora z powodu merytoryczności jego argumentacji, czy raczej z powodu jego ujmujacej kultury osobistej? Czy też może z powodu jakichś względów bardziej towarzyskich. Ponieważ merytorycznie tel jest słabiutki, kulturą osobistą kreuje się na furmana więc zostaje komoterstwo :)



Jeśli idzie o blokowanie mi dostępu do Twojego nloga to sugeruję pożegnać te szczeniackie nawyki bo jest dla mnie trochę męczace to ciagłe proszenie znajomych o aktualną kopię ser-z-mustardą :)
   ser_z_musztarda - 2007.04.11 10:53 - odpowiedz
 
Owszem, stać mnie jeszcze na takie: televator jest moim wujkiem [albo nie! dziadkiem!], czasami naprawia mi komputer i sponsoruje kurs hiszpańskiego. Dlatego muszę tu wypisywać takie rzeczy, choć zawsze się z Tobą zgadzam, Lee. Zawsze, bezsprzecznie, a ten niedobry televator każe mi tu wklejać kompletną nieprawdę, którą sam pisze, a ja jestem biedna i załamana. Teraz wciągnął jeszcze mumika [cześć, mumik, towarzyszu niedoli], ale nie wiem, czym go szantażuje.
Tak lepiej?

Byłabym wdzięczna, gdybyś jednak nie zadawał sobie pytań na mój temat. Pomyśl za to chwilę o tym, że - mimo prześledzenia kilkunastu wątków - nie zauważyłam gorącego orędownika Twojej postawy. Kreujesz się na naszego nauczyciela, znawcę obyczajów, dobrych manier i kultury dyskusji. Tymczasem podstawowym elementem wszystkich tych zacnych zajęć jest to, aby nie być nachalnym i nie pchać się ze swoimi naukami tam, gdzie nie byłeś zaproszony lub gdzie już wyraźnie powiedziano, że wystarczy.

Jednym mnie jednak zaskakujesz.
To aż niesamowite, ale oprócz tego, że opowiadasz ciągle jakieś niestworzone historie, to wydaje się, że Ty naprawdę w to wierzysz. Podobnie jak w swoją wysoką kulturę osobistą i potrzebę edukacji w tej dziedzinie nas wszystkich. Ja osobiście nie, dziękuję.
No i... prosisz znajomych? Liczba mnoga? Czy znowu bogata wyobraźnia?

   lee - 2007.04.11 12:48 - odpowiedz
 Wiedziałem że stać Cię na lepsze teorie jak się postarasz, choć to co teraz zaprezentowałaś to na pewno jeszcze nie szczyt Twoich możliwości :)
   tralalala - 2007.04.11 13:09 - odpowiedz
 kobieto olej! popatrz no przeciez to nie ma sensu:) machnac na takiego reka! niech sobie sam pije to piwo:)
   kjuik - 2007.03.27 13:23 - odpowiedz
 nie mozna
   chynaa - 2007.04.21 22:43 - odpowiedz
 Uwielbiam tematy tego typu.

Naprawdę. Z zamiłowania jestem uwielbiaczką tematów tego typu.

Jakby nie istniały gugle, ciekawość, chęć choćby minimalnego samorozwoju.
Zawsze: \"Dajcie, zróbcie, pomóżcie, pliiisss!\".
Ta.

W dobie internetu trza czasem ruszyć dupę samemu.
Ludzie nie będą wiecznie wyręczać.
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes