Temat: Komentarze
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.05.29 20:27 - odpowiedz
 Czy tylko mi nie działają komentarze? w sensie wyskakuje błąd, że nie można odnaleźć strony. A może coś popsułam? :P
:)
   crooklyn - 2007.05.29 20:31 - odpowiedz
 popsulas na bank
   kas - 2007.05.29 20:32 - odpowiedz
 nie jestes sama elo elo ;)
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.05.29 20:33 - odpowiedz
 Maleńka achaaaa:)) cześć,cześć;)

Crooklyn widać nie tylko ja popsułam;P
   elio - 2007.05.29 20:45 - odpowiedz
 Z uwagi na zbyt duze zainteresowanie tym plikiem (comment.php) przez roznego rodzaju syf spamowy musialem chwilowo to wylaczyc. Potrafilo zdosowac maszyne.
Inną kwestią pozostaje ogólna przyszłość nloga.
Nie jestem dłużej w stanie trzymać go ze względu na:
- Zbyt duża podatność na ataki sql
- zbyt duża podatność na spam ( potrafi nieźle zalać maszyne requestami )
- zbyt stary kod do obsługi tego wszystkiego
- za mało czasu na to wszystko
- zasoby na drzewie nie rosną
- że tak powiem dość mam użerania się z tym.
W związku z tym..
Propozycje:
- Zmiana całości? ( kto? )
- Wyłaczenie? ( definitywne )
- Przejęcie przez kogoś innego? ( kto? co? )
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.05.29 20:56 - odpowiedz
 Nie rób nam tego.
   elio - 2007.05.29 21:18 - odpowiedz
 A jaka alternatywa?
   _schizofrenik_ - 2007.05.29 21:53 - odpowiedz
 gites :(
    - 2007.05.29 22:04 - odpowiedz
 jak dla mnie tragedia, zaloba. nie chce szukac nowego kata. z drugiej strony jak nie masz juz zajawki, checi to zrob jak uwazasz. przeciez kazdy zrozumie.
    - 2007.05.29 22:06 - odpowiedz
 jak dla mnie tragedia, zaloba. nie chce szukac nowego kata. z drugiej strony jak nie masz juz zajawki, checi to zrob jak uwazasz. przeciez kazdy zrozumie.
   picza - 2007.05.29 21:42 - odpowiedz
 ej, nie.
na razie moze wylacz komentarze, w sumie na co komu one?
   adrenaline - 2007.05.29 22:05 - odpowiedz
 no, do przewidzenia było
   crooklyn - 2007.05.29 22:17 - odpowiedz
 wrozka zebuszka sie odezwala :D
tylko co teraz bedzie z polskim rapem :/
   adrenaline - 2007.05.29 22:22 - odpowiedz
 gonjec naszei bszyiaśnj!
GONJEC!
   adrenaline - 2007.05.29 22:24 - odpowiedz
 gonjec naszei bszyiaśnj!
GONJEC!
   glub - 2007.06.03 18:02 - odpowiedz
 Polski Rap umarł wraz z S33, ostoją truskulu :D
   crooklyn - 2007.05.29 22:20 - odpowiedz
 wrozka zebuszka sie odezwala :D
tylko co teraz bedzie z polskim rapem :/
   wirone - 2007.05.29 22:19 - odpowiedz
 Zamiast usuwać comment.php nie mogłeś przerobić go na szybko by tylko zalogowani mogli z niego korzystać? Wtedy roboty by nic nie zdziałały chyba, nie :>?
   c_jak_natalia - 2007.05.29 23:29 - odpowiedz
 Dodanie np. obrazka z kodem do przepisania w nowe pole nie jest chyba tak czasochłonne a rozwiązałoby problem. Można też zablokować wejście na nloga z bardziej egzotycznych krajów. Może też nlogi albo komentarze dostępne jedynie po zalogowaniu to wyjście z sytuacji?

Z innej beczki: jakich zasobów wymaga nlog? na czym teraz działa?
   cookie_monster - 2007.05.30 05:15 - odpowiedz
 Elio: Jesli zapadnie ostateczna decyzja zeby serwis zamknac to wraz kilkoma znajomymi mozemy go przejac i postawic na dedyku. Usprawnic skrypty i chulaj dusza. Szkoda zeby ten serwis padl.
Jak cos to pisz na, wesros (spam) wp.pl
Pozdrawiam
   najwyzej_spadne - 2007.05.30 07:19 - odpowiedz
 cookie moj czlowiek!
   tralalala - 2007.05.30 10:33 - odpowiedz
 :((( INIJCATYWA Elio inicjatywa jest!!!!!!

Nie moze sie skonczyc nlog bo ja sie zalamie totalnie juz!!!!!!!!! nie chce nigdzie sie przenosic to nie to samo! moje frendsy co z nimi???
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.05.30 11:43 - odpowiedz
 No trzeba coś z tym zrobić .
   tralalala - 2007.05.30 11:53 - odpowiedz
 elio mow dokladnie jakie sa potrzeby to bedziemy dostosowywac mozliwosci:)i sie zobaczy
   elio - 2007.05.30 14:50 - odpowiedz
 Wrócę do sprawy po weekendzie. Aktualnie za dużo na głowie.
   thevisualiza - 2007.05.30 19:13 - odpowiedz
 ej no! mi tu się podoba. brat informatyk, jak coś to jak trzeba bedzie coś fajnie ogarnąc/napisać jakis program to zagaje do niego (bo ja tak mocno srednio, ale on to lokalny wymiatak). opcja, ze komentarz tylko dla zalogowanych tez całkiem spoko.
5!
   kas - 2007.05.30 20:37 - odpowiedz
 zagryzam wargi do krwi. oczekujac na rozwiazanie jakies sprawy ofkors.
   humanistka - 2007.05.30 21:13 - odpowiedz
 Szkoda. Wielka szkoda będzie, no. :(
   kas - 2007.05.30 21:47 - odpowiedz
 zagryzam wargi do krwi. oczekujac na rozwiazanie jakies sprawy ofkors.
   lukaszkaminski3 - 2007.05.31 09:14 - odpowiedz
 ej no, nlog musi zyc!
   gruba - 2007.05.31 10:13 - odpowiedz
 ja nie chcę się z nlogiem żegnać :(
   picza - 2007.05.31 13:26 - odpowiedz
 chyba mam kogos kto by mogl przejac nloga ale potrzebuje do ciebie elio namiar - odezwij sie jak mozesz na moje gg 5272051
   picza - 2007.05.31 13:40 - odpowiedz
 chyba mam kogos kto by mogl przejac nloga ale potrzebuje do ciebie elio namiar - odezwij sie jak mozesz na moje gg 5272051
   tralalala - 2007.05.31 15:06 - odpowiedz
 nooo!!!!!! kurde musiala sie zdarzyc wizja zamkniecia nloga zeby spoleczna inicjatywa ruszyla bo tak to sie konczylo tylko na gadaniu :D:D hahahaha:P ja to zapomnialam juz jak to sie robi:( ale szukam ;)
   koszenila - 2007.05.31 16:00 - odpowiedz
 
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

i nie da się nic zrobić?
   tralalala - 2007.05.31 17:02 - odpowiedz
 da sie da sie:D ale nie teraz ani nie jutro D:D::D
   lipshitz - 2007.06.01 12:06 - odpowiedz
 wywalic te komantarze i juz ;]
ja chce miec nloga;]
   tralalala - 2007.06.01 12:11 - odpowiedz
 ale ja chce dawac komenty i czytac:D
   m_jak_masakra - 2007.06.01 13:23 - odpowiedz
 to może onet?
komcia za komcia.
   picza - 2007.06.01 14:08 - odpowiedz
 a chuj mnie obchodza twoje \'komenty\'. wasze dialogi w kazdym wpisie - po to wymyslono komunikatory, zeby sie nie bawic w komciowe rozmowy i inne z dupy gowna. wazniejsze zeby nlog smigal. no coz, ale jak elio sie odezwie, to mam nadzieje dojsc do porozumienia na tyle zeby wszystkie opcje zostaly przywrocone a moze i udoskonalone.
   tralalala - 2007.06.01 15:10 - odpowiedz
 picza nikt ci nie kaze zwracac na komenty uwagi ale zyj i daj zyc innym tak? sou ja chce kombek komentow takie moje osobiste zdanie! bez odbioru
   sunset - 2007.06.02 16:33 - odpowiedz
 picza: Wielu ludzi się tu poznało osobiście, polubiło i lubi sobie ze sobą podyskutować. Drażnią Cię dialogi w komentarzach? Po diabła się w nie wczytujesz? Przymus jakiś jest? Nie rób tego, po cholerę się katujesz... Wrzodów się nabawisz... I w imię czego? Zdrowie najważniejsze :)
   sunset - 2007.06.02 16:45 - odpowiedz
 picza: Wielu ludzi się tu poznało osobiście, polubiło i lubi sobie ze sobą podyskutować. Drażnią Cię dialogi w komentarzach? Po diabła się w nie wczytujesz? Przymus jakiś jest? Nie rób tego, po cholerę się katujesz... Wrzodów się nabawisz... I w imię czego? Zdrowie najważniejsze :)
   sama_ja - 2007.06.02 20:46 - odpowiedz
 Sun moja kobieta!!
   sunset - 2007.06.02 22:37 - odpowiedz
 No masz! :)
Zaraz nam tu jeszcze zarzucą, że i na forum towarzystwo wzajemnej adoracji się zlazło... :)
Grab! Tu brzoza! Over!

Pamiętaj: K O N S P I R A C J A.
:))
   sama_ja - 2007.06.02 23:02 - odpowiedz
 K O N S P I R A C J A pełną gębą ;)))

over!
   sunset - 2007.06.02 23:04 - odpowiedz
 Ciii.... Bo nas tu zlinczują. ;)
A ja mam jeszcze wiele planów w życiu do zrealizowania ;)
   picza - 2007.06.03 12:57 - odpowiedz
 sunset: dla kazdego komentarze sa czym innym dla mnie to sobie mozecie tam i pisac sonety. moje zdanie jest takie ze od tego sa komunikatory, komorki, majle. ja mam w chuju komentarze i lepiej zeby ich nie bylo niz jakby mialo sie cos spierdolic.
   picza - 2007.06.03 12:57 - odpowiedz
 sunset: dla kazdego komentarze sa czym innym dla mnie to sobie mozecie tam i pisac sonety. moje zdanie jest takie ze od tego sa komunikatory, komorki, majle. ja mam w chuju komentarze i lepiej zeby ich nie bylo niz jakby mialo sie cos spierdolic.
   sunset - 2007.06.03 15:01 - odpowiedz
 picza: Najpierw piszesz, że denerwują Cię rozmowy w komentarzach, a potem stwierdzasz, że Ci wszystko jedno. Zdecyduj się. Komentarze to nieodłączna część każdego bloga - możliwość dyskusji. Niezależnie od tego, czy jest to wymiana myśli n/t dziury budżetowej czy luźne pitu pitu.
Każdemu tu zależy na tym, żeby nlog.org funkcjonował dalej. I każdy cierpliwie poczeka na usprawnienie serwisu i powrót komentarzy. Więc wrzuć na luz.
BTW uprzejma prośba: koleżanką Twoją nie jestem, więc panuj nad językiem, gdy się do mnie zwracasz.
   picza - 2007.06.04 00:55 - odpowiedz
 gdzie napisalam, ze mnie denerwuja? mam je w chuju, co znaczy ze sa mi obojetne. powtorze bo widze klopoty z wlasciwym przyswajaniem tekstu: ogolnie mowiac komentarze nie sa najwazniejsze i lepiej zeby ich nie bylo niz cosby mialo nie hulac. teraz jasne? brzmi zdecydowanie? zastanow sie nad lekcja czytania ze zrozumieniem : ) a kiedys to komentarze spelnialy swoja wlasciwa funkcje, no ale kiedys to bylo inaczej i nie bede sentymentalna. \"BTW uprzejma prośba: koleżanką Twoją nie jestem, więc panuj nad językiem, gdy się do mnie zwracasz.\" - mowilas cos o luzie? wez sie ogarnij : )) koncze dyskusje tym milym akcentem bo sie spinasz, zegnam
   mumik - 2007.06.04 04:12 - odpowiedz
 Może to trudne do wyobrażenia, ale można być na luzie i nie wyrażać się po chamsku.
   sunset - 2007.06.04 06:28 - odpowiedz
 Daj spokój, Mumik - jest takie powiedzonko: nie nauczysz śledzia latać :)
Dla mnie EOT.
   tralalala - 2007.06.04 16:48 - odpowiedz
 te to se kobieto wylacz komentarze i mama nie mowila Ci ze z ludzmi trzeba z kultura??? Wiecej luzu dziecko bedzie ci lzej w zyciu:)
   kurwa - 2007.06.03 18:39 - odpowiedz
 elio jest do ciebie jakiś kontakt?
email lub coś.
mam ludzi którzy mogą się zająć całym nlogiem
szybko odp.
   mumik - 2007.06.02 18:53 - odpowiedz
 Ja już dawno proponowałem Elio, żeby postawić nloga na moim serwerze. Propozycję podtrzymuję. Chętnie także, w miarę wolnego czasu, powolutku bym usprawniał kody.
   kas - 2007.06.03 13:33 - odpowiedz
 taki gest? :)
   amparitia - 2007.06.03 14:18 - odpowiedz
 Hm. Komentarze są potrzebne! bez komentarzy to dupa blada, i jakby bez sensu:/ Och cieszę się że jest nadzieja na uratowanie nloga. Popłakałabym się.
   mumik - 2007.06.03 14:49 - odpowiedz
 Ano taki gest.
Byłem wśród pierwszych użytkowników nloga, uczyłem się php i mysql\'a przy Warpie, kiedy odpalał pierwszą wersję.
A w dodatku od ponad roku mam serwer dedykowany, za który płacę krocie i jest bardzo mało wykorzystywany, więc chętnie go udostępnię pod nlog, o czym już wspominałem.
   glub - 2007.06.03 18:02 - odpowiedz
 Ja mowiłem zamienić nlog na projekt komercyjny- zrzuta na nlog
jetem pewiem że ludzie sypną hajsem.
   mumik - 2007.06.03 20:32 - odpowiedz
 Już kiedyś robiłem zrzutę na nlog, kiedy warpowi brakowało na domenę. Ale ja bym chciał utrzymać nlog niekomercyjny. Dlatego oferuję darmowo serwer i wsparcie.
   mumik - 2007.06.04 04:14 - odpowiedz
 A tak w ogóle to przydałoby się, faktycznie, uruchomić comment.php po dodaniu jednej instrukcji warunkowej - weryfikacji zalogowania.
   gruba - 2007.06.04 15:18 - odpowiedz
 Ale to skromne pytanko mam, wiadomo już coś?
   tralalala - 2007.06.04 16:50 - odpowiedz
 NO ELIO KURDE!!!!!!! jest inicjatywa! odezwij sie chlopie:) nie damy zginac kurde naszemu nlogowi aj?:D
   aje - 2007.06.04 22:06 - odpowiedz
 shit... wlasnie tracimy najlepszy servis blogowy!!! zna ktos jakies inne rownie dobre?? (pytanie retoryczne)
   adrenaline - 2007.06.05 00:19 - odpowiedz
 1.Komentarze nie są najważniejsze, ale się przydają.
2.Jak zawsze, rozmowa na temat utrzymania nloga przy życiu kończy się prywatnymi uwagami.
3. Wydaje mi się, że nasz wpływ na to, czy nlog będzie funkcjonował czy nie, jest mocno ograniczony, żadna składka nie pomoże, żadne deklarowanie się, że się ktoś tym zajmie albo wrzuci na serwer, dopóki zainteresowania nie wykażą osoby zajmujące się nlogiem w tym momencie, JAKIEKOLWIEK zainteresowanie.
   najwyzej_spadne - 2007.06.05 00:14 - odpowiedz
 kapitan schodzi ostatni.
   tralalala - 2007.06.05 09:49 - odpowiedz
 Elio kurde mial sie odezwac!!! Moze Zbirkos sie odezwie on tez nad tym chyba pracowal conie??? ja piernicze jaki zonk no!!!
   wroclaw - 2007.06.05 17:03 - odpowiedz
 minął tydzień, a konkretów ze strony administratora żadnych. rozumiem, że to projekt niekomercyjny, ale za szacunek do ludzi także nie płaci się pieniędzy. padły propozycje, dlaczego są pozostawione bez reakcji?

pozdrawiam.
   lukaszkaminski3 - 2007.06.05 17:33 - odpowiedz
 ale sobie administratorzy w przyslowiowe kulki leca.
   gruba - 2007.06.05 19:07 - odpowiedz
 jaki Ty się łukasz subtelny zrobiłeś ;))

Elio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mógłbys się do chętnych odezwać, bo wiesz... Nam zależy!!
   najwyzej_spadne - 2007.06.05 19:19 - odpowiedz
 zawsze mógł powiedziec: \"WCHUJA\"
   najwyzej_spadne - 2007.06.05 19:49 - odpowiedz
 zawsze mógł powiedziec: \"WCHUJA\"
   tralalala - 2007.06.06 09:04 - odpowiedz
 nosz kufa:D dawac kody!!!! przenosimy nloga!!! moze czas administratorow zmienic:>
   v - 2007.06.06 12:01 - odpowiedz
 Niech ktoś jej da kuleczke na uspokojenie! :P
   swiat_wedlug_szatyna - 2007.06.06 12:45 - odpowiedz
 No właśnie, jak się sprawy mają?

Elio?
Zbirkos?
   sama_ja - 2007.06.06 12:48 - odpowiedz
 Elio, Zbirkos tak bardzo bardzo Was prosimy!!!
   zbirkos - 2007.06.06 19:47 - odpowiedz
 Wczoraj dopiero mialem czas zerknac na nloga i zobaczyc co sie dzieje. Kwestia nloga jest nieco bardzij skomplikowana niz sie wam wydaje. Nlog jest projektem niekomeryjnym, nie ma swojego budzetu, prawda jest taka, ze troche pieniedzy trzeba w nloga wlozyc by nadal dzialal. Mam tutaj na mysli przede wszystkim stworzenie nowego silnika odpowiedzialnego za dzialanie calego serwisu. Deklaracji, ze ktos cos zrobi, cos poprawi czym sie zajmie non-profitowo bylo sporo, efekt jaki jest kazdy widzi. Prawda jest taka, ze chyba jedynym wyjscie obecnie jest zlecenie napisania nowego enginu i zaplata za to. Takie rozwiazanie IMHO warantuje szybkosc wykonania zlecenia oraz jakosc. Czy wiec mozna skorzystac z takiego rozwiazania i za kase zlecic komus konkretna robote? Oczywiscie mozna, ale caly myk w tym, ze nloga ma troche zagmatwana sytuacje jesli chodzi o prawa autorskie.
W ciagu najblizszych dni postaram sie jakos wyjasnic te kwestie i zaproponowac konkretny action plan.

Badzcie czujny :)
   wirone - 2007.06.07 12:06 - odpowiedz
 Dziwny ten system wyświetlania postów, łatwo mozna przeoczyć wpis taki jak ten oto. Spoko, przynajmniej wiemy co i jak.
   tralalala - 2007.06.06 13:10 - odpowiedz
 kuleczke?:D
   sunset - 2007.06.06 16:12 - odpowiedz
 To jak, Kochana? Chcesz kuleczkę? ;))
   wirone - 2007.06.06 15:05 - odpowiedz
 Irytuje mnie to. Może sobie być Elio zabiegany, luz, nie każę mu robić wersji 3 zapowiadanej od wieków, ale wprowadzenie fragmentu kodu, że komentować mogą tylko zalogowani to jest 5 minut roboty.

Jako poddenerwowany motłoch se krzyknę \"Aaaaaaaaa kuwa!\"
   wirone - 2007.06.06 15:27 - odpowiedz
 Irytuje mnie to. Może sobie być Elio zabiegany, luz, nie każę mu robić wersji 3 zapowiadanej od wieków, ale wprowadzenie fragmentu kodu, że komentować mogą tylko zalogowani to jest 5 minut roboty.

Jako poddenerwowany motłoch se krzyknę \"Aaaaaaaaa kuwa!\"
   najwyzej_spadne - 2007.06.06 20:04 - odpowiedz
 to gorsze niz porazka z armenia.
   mam_zrylca - 2007.06.07 01:58 - odpowiedz
 Ja chcę komentarze co by rebusy móc dawać, bez komentarzy nikt nie rozwiąże, a jak nie rozwiąże to się uduszą!
   poka_poka - 2007.06.07 02:21 - odpowiedz
 Oh my god.
Wyluzować.
Ktoś robi wszystko żeby to działać a wy obraza majestatu bo komentarzyków nie ma. Informacji nie ma.
Paranoja. Rób coś dla ludzi a potem cie osrają.
Stara prawda.
Ci ludzie maja też swoje prywatne życie.
Pozdro 600 i babcie też.
   wirone - 2007.06.07 12:02 - odpowiedz
 No chyba większość osób tutaj rozumie doskonale, że właściciele nloga mają prywatne życie i jakoś nikt specjalnie nie narzuca im, że sprawa tych komentarzy i serwisu to priorytet najwyższy. Fakt, każdemu zależy, ale czekają w miarę cierpliwie na rozwój sytuacji.
Niemniej jednak minimum zainteresowania ze strony adminów powinno być, bo póki co (przynajmniej ja) czuję się wyjątkowo lekceważony. Nie brakiem komentarzy, ale tym, że propozycji padło tu sporo, a odzewu zero.
I nie sądzę by Elio był AŻ TAK zabiegany za swoimi życiowymi sprawami, że nie ma 5 minut by tu wejść, przeczytać i napisać jak na tą chwilę wygląda sytuacja.
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.07 14:34 - odpowiedz
 Wirone dobrze napisane :)
   v - 2007.06.07 16:21 - odpowiedz
 Ludu! Zbirkos napisał, żebyśta byli czujni i że w przeciągu kilku dni będzie wiadomo co i jak. Powinniście wszyscy zaaplikować sobie kuleczkę :P
   ser_z_musztarda - 2007.06.07 17:29 - odpowiedz
 
Potrafię sobie wyobrazić, że niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić tego, że są tacy, co nie spędzają całego dnia przeglądając blogi. A jednak.
Sądzę, że Elio, nawet jeśli ma więcej niż 5 minut wolnego czasu, ma również pomysł na lepsze ich wykorzystanie niż czytanie tej dyskusji. Niektórzy zachowują się, jakby im odebrano możliwość oddychania, co jest doprawdy zabawne, ale nawet dobry żart powtarzany w nieskończoność się nudzi.
Na miejscu administratorów, opiekunów, [nie]etatowych nlogowych mechaników zablokowałabym co niektórym wszystko, ale jednak ci niektórzy mają farta, że Elio i Zbirkos są mniej nerwowi ode mnie.
Po przeczytaniu wypowiedzi z gówniarskim wyrzutem [w sumie nie wiadomo na jakiej podstawie te pretensje] idę sobie zapodać kuleczkę ;)

Nlog działa. I niech działa jak najdłużej, choćby tylko z możliwością dodawania notek, bez komentarzy, forum, statystyk.

I parlando!

   wirone - 2007.06.07 20:17 - odpowiedz
 Napisałem już, że nie chodzi o komentarze tylko o zainteresowanie. Jak się ktoś czegoś podejmuje, w tym przypadku Elio prowadzenia nloga to w sytuacjach takich jak ta powinien być dostępny że tak powiem. Ja prowadzę pewien serwis i też nie aktualizuję go jakoś ultraczęsto itd, ale jak jest zgłoszenie o jakimś błędzie czy coś to reaguję jak najszybciej, nawet w kilka minut, NAWET jesli w tym czasie robię inne ważne rzeczy.

No nie wiem, widocznie inaczej do tego podchodzimy, masz prawo myśleć odmiennie.
   zbirkos - 2007.06.07 22:03 - odpowiedz
 Z powodu awarii sieci niestety dostep do netu mam troche utrudniony ale udalo mi sie wczoraj skrabnac maila do Warpa z pytaniem co z nlogiem. Na odpowiedz czekam.

Odnosnie mnie, Elio to jedno slowo komentarza. Czy jestesmy administratorami tego serwisu? Z jednej strony nie, z drugiej strony tak. Ci co korzystaja z nloga dluzej nizeli 2-3 lata to wiedza, ze nlog nalezy do Warpa. Warp byl pomyslodawca i tworca tego serwisu. Potem nlog zaliczyl pare padow, problemow z hostingiem, Warp przestal miec czas i ochote na nloga. By uratowac w pewien sposob nloga Elio zadeklarowal udostepnienie serwera, razem z Elio cos tam pozmienialismy, ulepszylismy i na tym sie skonczylo. Warp kiedys powiedzial, ze ulepszanie nloga takim jakim ten serwis jest teraz (silnik) mija sie z celem bo to jak grzebanie w kupie patykiem. Serwis trzeba gruntownie przebudowac, w zasadzie to chyba od zera...

Podusmuje wiec krotko, Elio zadeklarowal dobrowolnie hosting, w ramach wolnego czasu cos tam na nlogu kiedys porobil, teraz czasu nie ma i nie robi nic, bo nie musi, bo to nie jego serwis, bo nie ma moze na to wcale ochoty.

Dla nloga ratunek jest tylko jeden; kompletna przebudowa. Czy do tego dojdzie? Moze tak, moze nie. Najblizsze dni pokaza.
   wirone - 2007.06.08 00:08 - odpowiedz
 No i luz, przynajmniej wiadomo co i jak.
Chętnie bym pomógł, ale stopień mojego zaawansowania w php jest raczej niewystarczający.
   gos - 2007.06.08 21:09 - odpowiedz
 nlogusiu, nie odchodz! :(
   leninowa - 2007.06.08 21:44 - odpowiedz
 Ja tak asekuracyjnie tylko chciałam zamonitować, pomna zresztą nlogowych zniknięć na przestrzeni tych wszystkich lat, aby - w momencie, kiedy jednak postanowita zwinąć interes, ogłosić to wszem i wobec na stronie startowej, aby człowiek mimo wszystko miał jakiś tam czas się stąd wyeksportować w pdfie czy coś.
Zdaję sobie sprawę, że pojechałam teraz z apokaliptyczną nieco wizją, ale myślę, że nie tylko dla mnie miałoby to znaczenie.

A zresztą - na wszelki wypadek walnę se eksporta już teraz. :]

(Ale wierzę, że będzie gites, żeby nie było.
Nie umiem pomóc, ale kibicuję i jak trzeba będzie to w ramach możliwości hajsu dam.)
   scorpiona - 2007.06.08 22:27 - odpowiedz
 dolaczam sie:)tzn najlepiej na kompie to znam sie na klawiaturze,wiec jak trzeba kase gdzies cos komus...tylko zanimj nlog zniknie,a nie jak juz bedzie po bajce...boje sie...
   glub - 2007.06.09 01:13 - odpowiedz
 btw ten export do PDF produkuje krzaki zamiast pliterek...
   kolagenkrux - 2007.06.09 13:59 - odpowiedz
 O kaczka... :/
Najpierw myślałem że jak zwykle nikt nie komentuje u mnie na nlogu, potem myślałem że jakiś chwilowy error a tu takie buty...
chlip ;(

nlogu nie odchodź!
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.09 16:34 - odpowiedz
 W sumie to mogłyby już komenty wrócić.
   gruba - 2007.06.09 17:17 - odpowiedz
 LUDZIE: cierpliwości, pokory i wiary!!!! Osobiście na miejscu czytających to ludzi, w pewien sposób za serwis odpowiedzialnych (mówią, że nie są administratorami :) ) dostałabym pierdolca, gorączki białej albo ciężkiej cholery. Ale ja to wrażliwa jestem. Nieważne.. Widć, że coś tam się w kierunku robi, to spokoju!


PS: no a jak już trzeba będzie, to się dorzucę do interesu.
   kolagenkrux - 2007.06.09 18:46 - odpowiedz
 O kaczka... :/
Najpierw myślałem że jak zwykle nikt nie komentuje u mnie na nlogu, potem myślałem że jakiś chwilowy error a tu takie buty...
chlip ;(

nlogu nie odchodź!
   pause - 2007.06.09 23:56 - odpowiedz
 nie umieraj! nie umieraj! dżdżownico!!
bo to i placz i zgrzytanie zebow bedzie ;(((
   wirone - 2007.06.11 00:09 - odpowiedz
 Dokładnie, kiedyś sobie zrobiłem eksport to więcej bym stracił na poprawienie tych krzaków chyba niż na skopiowanie notek drogą kopiuj/wklej :P

Pisałem mejla do Elio w sprawie eksportu bezpośrednio z bazy to bym sobie mógł zrobić insert do własnej bazy, to nie raczył odpisać..
   maketheworldhappy - 2007.06.11 18:09 - odpowiedz
 Ja sobie wyeksportowałem kiedyś bazę prostym szablonem w xhtml, działa całkiem przyjemnie, póżniej przenieść do innej bazy danych to chyba nie problem :)
   wirone - 2007.06.14 18:30 - odpowiedz
 O o o, zapodaj mi rozwiązanie jak to zrobić, byłbym wdzięczny :)
bo swój serwer i swoją bazę mam, ale nie chciałoby mi się tego kopiować :p
   tralalala - 2007.06.11 11:49 - odpowiedz
 no tak zgadzam sie ok!!! Z tym ze ktos juz zadeklarowal miejsce na serwerze...chec pracy nad ulepszeniem nloga! i to konkretnie! widzimy ze serwis dogorywa...chcemy cos zrobic! jest inicjatywa..i mysle ze to ostatecznosc:) ze wystarczy sie dogadac:) a kuleczke bardzo chetnie poprosze:d moga byc nawet dwie:D
   nivena - 2007.06.10 13:02 - odpowiedz
 dawac komentarze bo was wybije !!!!!! :D
   tralalala - 2007.06.11 11:51 - odpowiedz
 aaa i ja sie tez dorzuce finansowo jak trza bedzie:D
   sama_ja - 2007.06.11 12:16 - odpowiedz
 Tak sobie myślę, że można by zrobić jednorazową opłatę lub miesięczną DROBNĄ opłatę za korzystanie z serwisu. Tyle, że wtedy już wszytsko musiałoby być pięknie ładnie ;)
   pause - 2007.06.11 12:51 - odpowiedz
 a no ja tez nie obrazilabym sie za drobna oplate np sms-em ;) no dobra nie kazdego stac zapewne ale coz przywiazalam sie do nloga i tzrba cous zrobic aby bylo cacy :)
   adrenaline - 2007.06.11 16:57 - odpowiedz
 2005.04.11 17:30:04
\"Obecnie czekamy na przyjście czeku od firmy Google. Pieniądze uzyskane z wyświetlania reklam Google i klikania w bannery poprzez użytkowników zostaną przekazane na konkurs nlogowy, na który w dalszym ciągu nikt nie ma pomysłu. Widocznie użytkownikom nie zależy na wygraniu czegokolwiek :)\"

Fakt, że data odległa i wcale nie pytam co się stało z tym czekiem, ale nie można go było przeznaczyć właśnie na taki problem jaki powstał teraz?
   zbirkos - 2007.06.11 17:34 - odpowiedz
 Takiego projektu jak nlog nikt nie przebduje za 300 zl. Za 3000 zl to i owszem.
   adrenaline - 2007.06.11 18:55 - odpowiedz
 no to juz, numer konta i po 10 zl kazdy.
raz dwa trzy
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.11 20:45 - odpowiedz
 O właśnie;P 10zł to nie dużo nawet biedny student znajdzie :)

   mumik - 2007.06.11 23:23 - odpowiedz
 Ale pieprzysz Zbirkos. Zaoferowałem się go przebudować społecznie, a Ty tu gadasz takie głupoty.
   mumik - 2007.06.11 23:27 - odpowiedz
 Po raz kolejny przypominam swoją ofertę:
- hosting na własnym serwerze dedykowanym
- przebudowa nloga
- utrzymanie niekomercyjnego profilu serwisu

Jedyne, co jest potrzebne to chęci ze strony Eljo. Na Zbirkosa nie liczę, bo ma brzydki zwyczaj zwracania się o pomoc tylko, kiedy czegoś potrzebuje i ignorowania tego, co się do niego pisze.
   mumik - 2007.06.11 23:33 - odpowiedz
 W razie namyślenia się proszę o kontakt na mumik@mumik.com
   bezo - 2007.06.12 09:15 - odpowiedz
 RIP temu blogu w kod zrodlowy, ze tak powiem. To jakas paranoja, ze ciut zabytkowy jakby i raczej slaby serwis ma uchodzic za cos wyjatkowego i ulotnego. Taka niepowtarzalnosc tego bloga jak dajmy na to Malego Fiata - fajny ale niewiele wart. Chwala adminom za to, ze chcialo im sie to ciagnac przez tyle lat, jako hobby.
End Of Rozdzial.
   rower_power - 2007.06.12 09:18 - odpowiedz
 Rzekłeś bezo słusznie. Zgrywać zapiski i przestać marudzić, bo przyjdzie lee i dopiero będzie dupa zbita :)
   tralalala - 2007.06.12 09:26 - odpowiedz
 no to spadac chlopaki jak sie nie podobie:D:D:D a mumik ma racje Zbirkos moze bys poczytal uwazniej he?
   v - 2007.06.12 11:38 - odpowiedz
 Tak, tak. Panowi bezowi i rowerowi już podziękujemy i zapraszamy na błyszczace onetowe blogaski. Tam Was z uśmiechem, fajniastymi avatarami i komciem za komciem przyjmą. Szczęśliwej drogi już czas.. Proponuję przelać cały dobytek mumikowi, tylko niech się wpierw wykaże chlop że pehapa zna i wirutualnego domu nam nie spieprzy ;)
   bezo - 2007.06.12 12:27 - odpowiedz
 Ty a co Ty sie do mnie, he? Jakie onetowe blogaski? To, ze mam inne zdanie, niz wiekszosc w tym watku znaczy, ze masz mnie traktowac jak PiS swoich przeciwnikow? Kto nie z nami ten przeciw nam? Znaczy Ty jestes elita, tak? Juz mnie drogie Fau ubawilos. Posmyraj mnie jeszcze prosze :)
   tralalala - 2007.06.12 13:28 - odpowiedz
 bezo kuleczke?:D
   bezo - 2007.06.12 13:44 - odpowiedz
 Poprosze.
   tralalala - 2007.06.12 14:17 - odpowiedz
 tak tez myslalam :D V podaj prosze jedna z wiadereczka dla kolegi:D jakis preferowany kolor ma byc?:D:
   adrenaline - 2007.06.12 15:40 - odpowiedz
 Tak, tylko, że w tym momencie, to już nawet export do pdfu nie działa także, \"apokalypsa\".


   tralalala - 2007.06.12 16:24 - odpowiedz
 wrecz masakren
   v - 2007.06.12 19:25 - odpowiedz
 Nie jestem żadna elita. Jeśli dla Ciebie starania o przedłużenie żywotności nloga są paranoją bo stare to to jest i RIP mu w source\'a to ja do Ciebie mówie: żegnam. Jeśli masz gdzieś przyszłość tego serwisu to ja do Ciebie mówie: żegnam. Mam ochotę i przyjemność nadal jeździć tym \"Małym Fiatem\" i w związku z tym oferowałem i nadal oferuję swoją pomoc w utrzymaniu a Ciebie żegnam skoro uważasz, że nlog niewiele wart.

smyru smyru..
   antidote - 2007.06.12 21:25 - odpowiedz
 drogi szanowny bezo, czyżeś się z prąciem na głowy pozamieniał? ja wiem że tekst o małym fiacie jest w Twoim stylu (a Ty wiesz za co ten styl lubię), nazwanie nloga małym fiatem w zasadzie idealnie oddaje charakter sentymentalnego podejścia większości użytkowników, ale nie mów proszę że śmierć nloga spłynęłaby po Tobie jak po kaczorze. jesteś takim samym ekshibicjonistą jak my wszyscy, niezależnie od częstotliwości uzewnętrzniania. i tak samo jak my to lubisz. i miejsce też ma dla Ciebie jakieś znaczenie.
   bezo - 2007.06.13 09:58 - odpowiedz
 Prawie sie z Toba antidote zgodze. Prawie, bo: fakt - mam sentyment do nloga i byl taki czas, ze bylo to dla mnie wazne miejsce. Inne natomiast fakty sa takie, ze teraz nie ma dla mnie znaczenia, czy to padnie, czy nie. Pare lat temu doszly mnie sluchy o tzw. realu. Sprobowalem i okazalo sie, ze to dziala :)
   bezo - 2007.06.13 09:54 - odpowiedz
 Nie Ty mnie tu witalas i nie Ty bedziesz zegnac - to jedno. Drugie, to wez se te kuleczke, co tralala rozdaje, siadz z boku i pozwol mi w spokoju patrzec na upadek nloga.
   rower_power - 2007.06.13 10:02 - odpowiedz
 No to sie kolezanka wypowiedziala, co? A tak a\'propos \"komciow\" - to czy kolezanka w tym tu temacie przypadkiem nie dziala? Zeby komcie wrocily?
Jest tak droga pani, zes nawet na mojego blogusia nie zajrzala a probujesz mnie w jakies swoje ramki wepchnac.
Komcie... dzizaz.
   najwyzej_spadne - 2007.06.12 23:08 - odpowiedz
 no to z jakies 2 tyg juz beda
   tralalala - 2007.06.13 09:20 - odpowiedz
 o 2 tygodnie za dlugo
   jazzmanka - 2007.06.13 10:05 - odpowiedz
 ja to troszkę współczuję wszystkim osobom, które dopiero zaczęły przygodę z nlogiem i pewnie dziwią się, dlaczego nie działają im komentarze;)
   kolagenkrux - 2007.06.13 12:01 - odpowiedz
 a skąd takie info?

Co do eksportacji do PDFa to zawsze zostaje łopatologiczne zapisanie bloga jako html ( a jak wrócą komenty to można sobie zgrać wszystko razem i jest).
   najwyzej_spadne - 2007.06.16 00:16 - odpowiedz
 no \'żenka wchuj\' widze dalej
   najwyzej_spadne - 2007.06.16 00:17 - odpowiedz
 no \'żenka wchuj\' widze dalej
   tralalala - 2007.06.16 09:38 - odpowiedz
 Zbirkos ewidentnie po pierwsze olewa po drugie jak juz zajzy to nawet nie raczy postow czytac! robia ludzie z igly widly! jakbysmy zrzute zrobili to ktos moglby od nowa napisac skrypt kurde ja nie czaje tych pseudo adminow:/
   katharsis - 2007.06.16 12:00 - odpowiedz
 a skad Ty mozesz wiedziec co tak naprawde mysli Zbirkos i co zamierza zrobic????
   mumik - 2007.06.16 21:31 - odpowiedz
 SZLAG! To tylko w Polsce chyba tak jest, że trzeba zabiegać o to, żeby bezinteresownie coś pożytecznego zrobić. Chrzanię to, napiszę własny system blogowy :/
   najwyzej_spadne - 2007.06.17 11:23 - odpowiedz
 je! je!
   zbirkos - 2007.06.17 16:10 - odpowiedz
 Bezinteresownie cos pozytecznego?

Sorry ale takie rzeczy jak: przejecie calej bazy, calego systemu, domeny i podpiecie tego wszystkoego na wlasny serwer i robienie nowej wersji nloga samemu to jakos zbytnio do slowa bezinteresownie mi nie pasuje!
   dora2 - 2007.06.17 18:39 - odpowiedz
 A jest jakies inne wyjscie Zbirkos ? Chlopak chce cos zrobic a wy - jak sam poprzednio napisales - nie musicie i moze wcale nie macie ochoty. No skoro tak, to po co sobie zawracac glowe starym gniotem.
I jezeli slowo \'bezinteresownie\' jest az tak przerazajace, to oglosic zbiorke funduszy i zobaczymy ile sie zbierze. Poprzednio finansowalam to i teraz sie dorzuce. (A jak znam zycie znowu zaplaci z 20 osob jak to juz swego czasu mialo miejsce, i na tym sie skonczy.) Biadolenie, roztrzasanie sprawy, narzekanie i obrzucanie sie inwektywami - to na razie widze zamiast konstruktywnego dzialania.
   c_jak_natalia - 2007.06.17 18:56 - odpowiedz
 Jedynie bezinteresownie tutaj można!

Skoro trójka adminów jak piszecie nie ma czasu, to nagle go nie znajdzie. Skoro Zbirkos piszesz, ze przebudowa nloga to 3000 zł, to wątpie trochę, że tyle tutaj uzbieramy.

Wobec braku czasu adminów i delikatnie rzecz ujmując - powolności działań - oferta Mumika jest na razie najsensowniejsza.
   zbirkos - 2007.06.17 19:54 - odpowiedz
 Jesli przebudowa nloga bedzie kosztowac 3000 zl, a uzbieramy z doborowlonych darowizn 100 zl to tw 2900 doplacimy w trojke z wlasnej kieszeni Ja, Elio oraz Warp.

Propozycja mumika moze i jest sensowna. Ale to wyglada w taki sposob jakbym mial stary rozbity samochod do ktorego mam sentyment, ale owego samochodu nie mam czasu naprawic. Pojawia sie wiec gosc, ktory mowi, naprawie Ci ten samochod za free ale zrobie to po swojemu, pomaluje na taki lakier jak mi sie bedzie podobal i ja bede nim jezdzil, a Ty bedziesz mogl tylko popatrzec.
   dora2 - 2007.06.17 21:33 - odpowiedz
 Naprawde doplacicie ? Parenascie watkow wyzej stoi jak byk ze \'zasoby na drzewie nie rosna\'.
Z reszta to juz nawet nie o kase chodzi. Skoro mumik zaoferowal sie przebudowac nloga, to niech bedzie to zrobione bez przenoszenia na jego serwer, na waszych warunkach, a nie \'po swojemu\'. Czy on gdziekolwiek powiedzial, ze to MUSI byc na jego modle ? (No chyba ze prowadzicie jeszcze poza nlogowa dyskusje na ten temat, to sorry.)
Tak czy siak szkoda by bylo, gdyby dobry kawal historii jak ten po prostu sobie padl. Pomyslnosci, dogadania sie, rezultatow robaczki.
   zbirkos - 2007.06.17 22:01 - odpowiedz
 Napisalem w MOTD, ze nie padnie.
Tak prowadzilem z Mumikiem dyskusje prywatna i jasno dal do zrozumienia, ze konieczne bedzie przepiecie bazy, domeny na jego prywatny serwer, gdyz inaczej nie chce podjac sie przebudowy.
   c_jak_natalia - 2007.06.18 17:21 - odpowiedz
 Bezinteresowność ma swoje granice. Też bym nie pisał tak dużego skryptu nie mając możliwości czuwania nad swym \"dzieckiem\".

Rozumiem, że chcecie zachować władze nad domeną i serwisem. Okee, da się to zrozumieć.

Słowa słowami, deklaracje deklaracjami... zobaczymy co będzie dalej :) W razie czego, jestem chętny partycypować pieniężnie.
   malyble - 2007.06.18 00:58 - odpowiedz
 Swiat bez nlog\'a bedzie smutny :( Czea zrobic wszystko by board nie padl - wszak jest to jeden z niewielu projektow no-profit, nie mowiac juz, ze caly blogging w Polsce zaczal sie wlasnie tu.

Wiec jesli najgorsze mialoby nastapic (oby nie!) to mozeby warto zrobic zrzutke $. Chetnie pomoge, bo naprawde - szkoda tych lat :(


   adrenaline - 2007.06.18 08:08 - odpowiedz
 No, nareszcie jakieś konkrety, a ja już zaczynałam tworzyć sobie przytulne miejsce gdzie indziej.
Nie wiem dokładnie ile nlog ma użytkowników, ale sądzę, ze jeżeli chociaż połowa nas wpłaci po 10, 20 zł, to będzie całkiem nieźle
Miejmy nadzieję, że nie skończy się tak, że CI co tak głośno wołali o ratunek, w rezultacie nie wpłacą ani złotówki,
   gruba - 2007.06.18 09:54 - odpowiedz
 No okej, są luźno rzucone propozycje widzę, ale jedna drugą wyklucza, a opcja wyłączenie napawa mnie smutkiem :(
po dyskusji widać, że paru osobom zależy, to co z tą zerzutą????
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.18 10:16 - odpowiedz
 Czytając to wszystko można dojść do wniosku, że nic z tego nie wyjdzie. Ale może się mylę.

   tralalala - 2007.06.18 10:28 - odpowiedz
 ja nie rozumiem troche zbirkosia ale ok jesli nie potrafi sie z mumikiem dogadac poza forum to ja sie nie wtracam... nie chce zeby nlog padl i tyle! Kiedy zrzuta i po ile???
   air - 2007.06.18 11:38 - odpowiedz
 Bry... Mozna jakies info poprosic, do kogo i na jakie konto kase mozna wplacac? Pozdrawiam
   air - 2007.06.18 11:38 - odpowiedz
 aha... i czy ten mail wapr@nlog.org nie dziala czy u mnie cos nie tak jest z tym adresem? Pozdrawiam:P
   adrenaline - 2007.06.18 11:52 - odpowiedz
 pewnie dlatego, że poprawny adres to warp@nlog.org
   air - 2007.06.18 14:35 - odpowiedz
 Uwazasz ze ta literowka z mojej strony wyczerpala sedno sprawy..?
   tralalala - 2007.06.18 15:49 - odpowiedz
 hehehehe mysle ze to moze byc przyczyna:D aczkolwiek nie chcialabym klamac:D:D:D
   air - 2007.06.18 15:52 - odpowiedz
 Hehe. Mail poszedl pod poprawny adres. Tylko ze serwer mi go wyrzygal spowrotem:P
   zbirkos - 2007.06.18 16:52 - odpowiedz
 Air co potrzebujesz od Warpa? Napisz tutaj :)
   air - 2007.06.18 17:04 - odpowiedz
 No fajnie ze piszesz. Nie koniecznie od Warpa, jakbys mogl napisac pod moj gg 1220476 na sekundke to bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.
   zbirkos - 2007.06.18 16:47 - odpowiedz
 Napisz czego nie rozumiesz to Ci jakos lopatologicznie postaram sie wytlumaczyc.
   kolagenkrux - 2007.06.20 12:38 - odpowiedz
 Może w Mesydż Of De Dej podacie nr konta i tam jakies grosze by można było wysłać?
   gruba - 2007.06.20 14:49 - odpowiedz
 niegłupio prawisz :)
   tralalala - 2007.06.20 15:48 - odpowiedz
 ooooo
   zbirkos - 2007.06.20 16:35 - odpowiedz
 Odnosnie nowej wersji nloga to mielismy juz dwa spotkania robocze. Kolejne jest zaplanowane na czwartek i na nim zostanie uzgodniona kwestia zbiorki wolnych datkow.
   c_jak_natalia - 2007.06.20 19:19 - odpowiedz
 Tych spotkań możecie mieć nawet 20 jeśli chcecie. Czekamy na coś więcej niż tylko słowa i MOTD :))
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.20 20:01 - odpowiedz
 Tylko, żeby nie wyszło.. że trzeba będzie 100zł dawać;P nie mam tyle i pewnie nie tylko ja.

   zbirkos - 2007.06.20 21:49 - odpowiedz
 By wyszlo cos wiecej to moze i trzeba bedzie miec te 20 spotkan.

Co do datkow to kazdy da tyle ile bedzie uwazal za stosowne ;)
   maketheworldhappy - 2007.06.20 23:53 - odpowiedz
 Zbirkos, co do datków to powiedz na co zbieramy? Na to, że komuś zapłacimy i napisze dla nas nowy program do nloga?
   tralalala - 2007.06.21 10:10 - odpowiedz
 no wlasnie! na co kasa? jaki macie plan? dopracujcie i powiedzcie co i jak! Ja wiem ile kosztuja podobne serwisy...jeszcze kwestia utrzymania serwera ale to nie jest jakas sume niewyobrazalna! jesli tak nawet ze 20 osob by rzucilo dyszka to mysle ze byloby ok! W kazdym razie wezcie sie w garsc i miejscie szacunek do tych kilkuset (wiem ze malo)uzytkownikow
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.24 18:53 - odpowiedz
 Czyli co? komentarzy nie będzie?
   adrenaline - 2007.06.26 10:29 - odpowiedz
 I co, tyle pyskówki i krzyku o komentarze, a jak się pojawiły to nikt nawet \"dzięki\" nie napisze :)
   sama_ja - 2007.06.26 11:00 - odpowiedz
 ja powiem DZIĘKUJĘ!!!
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.26 11:35 - odpowiedz
 Właśnie po tu weszłam:) dziękujemy :)

   tralalala - 2007.06.26 14:29 - odpowiedz
 DZIEN KU JE MY :d:d:d
   scorpiona - 2007.06.26 18:43 - odpowiedz
 merci beaucoup:*
   patusiasol - 2007.06.26 20:42 - odpowiedz
 ojoj...coż za solidarność...pod wrażeniem:)
   gruba - 2007.06.27 10:40 - odpowiedz
 Dziękuejmy!!!!!!! I wszyscy klaszczemy :) a ja tam się szczerze cieszę, bo były momenty, że czułam się, jakby mi ukradli telefon, i straciłam kontakty ze wszystkimi moimi znajomymi. Ulga :)
   v - 2007.06.27 14:18 - odpowiedz
 Teraz tak bardziej rodzinnie. Wszyscy zalogowani ze hej! :P
   tralalala - 2007.06.27 16:00 - odpowiedz
 V - przytul :D
   v - 2007.06.27 18:37 - odpowiedz
 Wszyyyyyyyyyyyscy jesteście takcy piękni i świetni, że bym Was z przyjemnością przytulił !!
Ale tego nie zrobie :P
   scorpiona - 2007.06.27 20:34 - odpowiedz
 to chociaz buzi..;*
   m_jak_masakra - 2007.06.27 20:45 - odpowiedz
 ze skrajności w skrajność.
   adrenaline - 2007.06.27 22:40 - odpowiedz
 co się czepiasz?
masz swoją masakrę?
to miej!
   m_jak_masakra - 2007.06.28 08:09 - odpowiedz
 adrenalina, uspokój się.
widzisz złośliwość tam, gdzie jej nie ma.
to już choroba, masz kliniczne objawy.
   tralalala - 2007.06.28 09:40 - odpowiedz
 tez chcesz buzi?:D
   c_jak_natalia - 2007.06.28 02:43 - odpowiedz
 ja napiszę. dziękuję :)
   mumik - 2007.06.28 15:26 - odpowiedz
 Ni cholery nie rozumiem, czemu lepiej zorganizować zbiórkę na zatrudnienie kogoś, która w efekcie i tak nie starczy, zamiast przyjąć ofertę bezpłatnej (np. mojej) pomocy z czystej arogancji. Ostatnio jak robiłem zbiórkę na ratowanie nloga, to razem się uzbierało ok. 200 zł.
   tralalala - 2007.06.28 15:39 - odpowiedz
 hm a zrobisz to bez koniecznosci przerzucania na swoj serwer? bo o to chodzi zbirkosiowi o ile wiem
   c_jak_natalia - 2007.06.29 21:03 - odpowiedz
 mumik: patrząc na czas w którym odpowiedziałeś w tym temacie, nie sądze byś miał więcej czasu na nloga niż dotychczasowi admini. a to główny minus :)
   scorpiona - 2007.06.29 21:20 - odpowiedz
 c_jak_natalia....rany..jak cos piszesz,to wez postaraj sie najpierw poczytac...i na przyszlosc-nie wypowiadaj sie w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia...wstyd i żenuła normalnie...
   c_jak_natalia - 2007.06.29 21:47 - odpowiedz
 konkrety proszę :) zauważyłem tylko, że mumik coś późno reaguje. wniosek: ma mało czasu na nloga, a chce go zmieniać. to chyba właściwy tok rozumowania, prawda? :)
   scorpiona - 2007.06.29 22:12 - odpowiedz
 zupelnie bledny.Masz zle podstawy do wyciagania wnioskow. Gdybys uwaznie sledzil i czytal wpisy,to wiedzialbys o czym mowa.Propozycja mumika juz od dawna istnieje.Ale nie mi jest dane Cie oswiecac.Poczytaj uwaznie-zorientujesz sie:)
   c_jak_natalia - 2007.06.29 22:16 - odpowiedz
 cóż z tego, że propozycja mumika istnieje od dawna jeżeli refleks jego odpowiedzi wskazuje, że nie ma czasu? czy zauważyłaś, że choć o mumiku jest często mowa, ostatni raz wypowiedział się 16.06? połącz fakty i wyciągnij odpowiednie wnioski :) pozdrawiam.
   scorpiona - 2007.06.29 22:33 - odpowiedz
 oczywiscie nie moja sprawa...ale czy Ty orientujesz sie,ze oprocz forum(tego tematu i kilku innych)istnieje jeszcze zycie \"poza nlogowe\"?i ze sa ludzie,ktorzy rowniez rozmawiaja poza ta spolecznoscia?nikt nikomu nie kaze odpowiadac na forum a juz na pewno nikt nie wyznacza jaki czas ma uplynac od ewentualnej riposty...wiec...sam rozumiesz mam nadzieje.
   c_jak_natalia - 2007.06.29 23:16 - odpowiedz
 Oczywiście, zdaje sobie sprawę że mumik żyje także poza nlogiem, co bardzo pochwalam. Jednak jak na jego chęci pomocy, jego bytność na nlogu czy to forum, czy własnym nlogu jest co najwyżej skromna. Powinien się chyba pokazać z lepszej strony, zwłaszcza, że głównym zarzutem wobec obecnych adminów jest brak czasu. Nie ma mowy o rzeczowej dyskusji, jeśli odpowiada się na forum co dwa tygodnie. A to właśnie forum powinno także stanowić o kształcie zmian. Z tych dwóch opcji, wolę jednak obecnych adminów i status quo, zwłaszcza, że naładowano w końcu komentarze, co lekko przywróci serwisowi życie :-)
   kobieta_ktora_kocha_siatkowke - 2007.06.30 09:03 - odpowiedz
 C jak Natalia popierwam Twoje stanowisko :) i wiesz co? lepiej się tu nie udzielać bo zaraz na Ciebie ludzie naskoczą :)
   adrenaline - 2007.06.30 09:25 - odpowiedz
 m jak masakra:)
dosłownie
   scorpiona - 2007.06.30 11:12 - odpowiedz
 faktycznie...lepiej sie nie udzielac..ktos ofiarowal pomoc,kop mu w dupe,bo za malo sie udziela na forum..Czy wy siebie slyszycie?chyba nie..absurdalne i smieszne.Żenuła.Ale nie mi oceniac was,ani wasze postepowanie.Jak za czasow komuny.Najlepiej zeby wszystko wszystkim sie nalezalo ZA DARMO.Z zalozenia, ze sie nalezy.Oczywiscie zaloze sie ,ze wlasnie te dwie osoby beda ostatnie,ktore dorzuca do nloga jakakolwiek kase...Nie mysleliscie,zeby przejsc na blog.pl? nlog wam nie dorasta do piet.W koncu to bylo kiedys czysto kameralne przyjecie,gdzie wszyscy sie znali i szkoda,ze tak nie zostalo.
   picza - 2007.06.30 14:10 - odpowiedz
 3 slowa do zgromadzonych: belkot, spina, wczuta. macie juz komcie, macie inicjatywe, a jesli nlog bedzie platny, to ten komu zalezy - zaplaci. proste.
   eastclintwood - 2007.07.02 09:48 - odpowiedz
 tentego! ja bym chcial powiedziec cos na temat.

Dlaczego, jak mam zaznaczona opcje, ze komentarz tylko dla zalogowanych, to nie mam linka do tegoz? Dopiero, jak wybiore opcje, ze kom. maja byc wlaczone, to sie pojawia odnosnik ow i wowczas boty masakruja mi loga, co jest niefajne.

Dlaczego tak?
   tralalala - 2007.07.02 12:14 - odpowiedz
 sie nie spinajta!!! C_jak_natalia co Ty pieprzysz czlowieku! sie poczytaj!
   c_jak_natalia - 2007.07.02 19:57 - odpowiedz
 Czytam... i wszystko nadal popieram :) Radziłbym niektórym zauważyć pewne podstawowe fakty, dopiero później się wypowiadać. PS. nie chce mi się kontynuować rozmowy na poziomie: co Ty pieprzysz, żenua... etc, bo niektórych chyba tylko na takie słownictwo stać :)
   tralalala - 2007.07.03 11:19 - odpowiedz
 tak tak! pogadj sobie pogadaj
   m_jak_masakra - 2007.07.03 17:15 - odpowiedz
 i kto to mówi.
   tralalala - 2007.07.06 10:18 - odpowiedz
 ke?
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes