Temat: Inny nie znaczy gorszy!
   on_i_on - 2006.02.28 20:00 - odpowiedz
 Inny nie znaczy gorszy!

Nie jest ważne, czy jesteś gejem, lesbijka, czarnym czy niewierzącym - każdy inny, wszyscy równi!!!

Niestety, nasz głupi prezydent jest innego zdania. On by najchętniej wszystkich poza wierzącymi i "prawymi" (według niego) zamknął w gettach. Nie możemy się na to zgodzić!

www.paradarownosci.pl >na tej stronie można przeczytać, gdzie będzie najbliższy protest...

KAŻDY INNY - WSZYSCY RÓWNI!!!
   on_i_on - 2006.02.28 20:18 - odpowiedz
 We czwartek będziemy pod Ambasadą Federacji Rosyjskiej o godzinie 18-tej, aby poprzeć moskiewskich gejów i lesbijki!

Przyjdź i dołącz się do innych - demokracja od Ciebie tego wymaga!
   ide_przeskakujac_pagorki - 2006.02.28 22:31 - odpowiedz
 JEJKU CO ZA BZDURA!!!!!!

CZŁOWIEKU LECZ SIĘ!!! ZALECAM KUBEŁ ZIMNEJ WODY, a może nie będziesz musiał spalić się ze wstydu!!!:))))))))) hahaha
   ide_przeskakujac_pagorki - 2006.02.28 22:33 - odpowiedz
 ps. pewnie w następnym temacie dowiem się, że nie mogę bić murzynów :))))

buhahahaha
   marzyciel - 2006.02.28 23:18 - odpowiedz
 sluchaj, jestem ateista, to moja sprawa i tyle, mam gdzies czyjekolwiek opinie na ten temat tak samo jak mam gdzies to, czy w jakims kraju przesladuje sie ateistow, dajmy dla przykladu Iran.
Nie pojde pod ambasade Iranu i nie bede protestowal, prawa mniejszosci chroni demokracja, jesli jej gdzies nie ma, to nic z tym nie zrobisz, demokracji Rosji nie narzucisz, wiec o co chodzi? Straszenie naciskiem miedzynarodowym jest smieszne, bo wplywy sa wlasnie odwrotnie, nikt nie stara sie ich draznic. Dlaczego mowi sie o lamaniu praw przez kaczorow, skoro w Chinach i Rosji jest z tym looz? Europa zachodnia umie pewnych rzeczy nie dostrzegac. Poza tym dla gejow i lesbijek o wiele zdrowsze byloby chyba nie manifestowanie swojej odmiennosci, bo spoleczenstwo po prostu przyzwyczai sie do ich obecnosci w zyciu spolecznym. Manifestacje tworza pewien folklor, w dodatku troche smieszny, nie wiem czy to pomaga. Ide spac, wypilem troche i zbyt emocjonalnie takie rzeczy biore.
   natasza - 2006.03.01 00:31 - odpowiedz
 No właśnie, o co chodzi?!?!?!?!

że niby kaczorki pozbawiają nas praw do demokracji???? i dlatego mamy walczyć o wolność gejów w rosji???

a ja mam w dupie gejów, w sumie to stosunek obopólny bo i oni mają w dupie mnie, a jak nie maja to mi się narzucają na oczy a nikt się mnie nie pytał czy ja chcę mieć gejów narzucanych na oczy, tylko wszyscy dra się wolność do; wolnosc do....

a czy chociaz jedna osoba pomyślała o wolności od....; wolności od...

więc niech sobie żyją kochają się, ja im dobrze życzę jak najlepiej bo mi jedno wszystko!!! Ale marzyciel ma racje, to jest prywatna sprawa nie nadawajmy takim wystąpieniom filozofii której nie mają, one są zupełnie zbędne, ludzie chcą demonstrować? Proszę, tylko może o coś mądrzejszego, o uratowanie Afryki od panoszenia się koncernów farmaceutycznych, o moja kolezanke Agnieszkę, której rodzice średnio 2 razy w tygodniu wyrzucaja z domu pod wpływem alkoholu a jej przeguby nie zniosą więcej blizn, może deszcze, susze, głód na świecie, zanieczyszczenia itd...



   some - 2006.03.01 01:24 - odpowiedz
 Ostatnii wybryk na forum dal mi do myslenia. KLU jest takie, ze lepiej siedziec cicho. Spjerdolic z Bulanda Country nad Vistula River i z oddali ze stoickim spokojem obserwowac jak narod polski wyrzyna sie do reszty za przekonania, kosciól katolicki, lewicowcow, prawicowcow i cala reszte kretynow majacych tendencje do uzurpowania sobie praw do wladzy.
   made_in_thailand - 2006.03.11 12:58 - odpowiedz
 wiesz co?
ja myślałam że ty w miarę inteligentny facet jesteś, ale tak mnie zatkało jak przeczytałam powyższe, że przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie: żałosny dupek
idź idź przeskakiwać te pagórki lepiej!
   plyta_winylowa_nie_do_zzarcia - 2006.03.04 13:00 - odpowiedz
 Jestem lesbijką i co z tego? Lepsza jestem, gorsza?

Dajcie spokój.
   arefski - 2006.03.09 22:27 - odpowiedz
 od razu zaznaczam, że nie mam nic do gejów czy lesbijek... tylko, kiedy osoby, które są odpowiedzialne za te manifestacje zrozumieją to, że takie propagowanie równości w ich odczuciu jest... po prostu reklamą homoseksualizmu... zasłaniacie się nierównością praw, dyskryminacją, ale zobaczcie ile już jawnych gejów pracuje na wyższych stanowiskach w wielkich firmach... sam pracuję w branży fryzjerskiej więc mam z takimi ludźmi do czynienia, bo naprawde od groma przedstawicieli handlowych firm fryzjerskich to... właśnie geje... więc nie mówcie, że macie ograniczane prawa... co jeszcze? śluby i adopcje dzieci? śluby może jeszcze tak, ale dzieci nie karajcie za waszą odmienność, bo co to dziecko w przyszłości będzie przeżywać, gdy w szkole będzie najbardziej odrzuconą jednostką przez egoizm ich rodziców... tej samej płci... pomyslcie o tym!

Nikt nie zabrania wam być razem, choć społeczeństwo polskie nie jest jeszcze może tak obyte z waszą obecnością...ale jest w stanie się do tego przyzwyczaić... kiedy i w jakich sytuacjach odczuwacie, że łamane są wasze prawa? wytłumaczcie to... stwarzacie przynajmniej taki sam problem jak segregacja rasowa w USA kilkadziesiąt lat temu... gdzie afroamerykańska społeczność nie mogła nawet jeździć na przednich siedzeniach... naprawde ich prześladowania były czymś udowodnione... a wasze?

pozdrawiam
   chynaa - 2006.03.10 08:36 - odpowiedz
 \"Reklama\" homoseksualizmu mi się nie podoba.
Ale niestety w Polsce nadal mają ograniczone prawa.
I nie dziwię się, że manifestują.
\"Ale dzieci nie karajcie za waszą odmienność\"...
Człowieku...
Ci ludzie CHCĄ mieć dzieci. I CHCĄ się o nie troszczyć. Nie robi się zadymy z tego, że matka samotna czy ciotka wychowuje dziecko. Robi się zadymę z tego, że dwoje mężczyzn albo dwie kobiety chcą wychowywać.
Wiesz co jest najgorsze? Że jeszcze nie dorośliśmy do pewnych rzeczy.
Egoizm rodziców...
To tak, jak egoizm KOBIETY. Bo CHCE urodzić. Chce mieć dziecko. A to są kobiety. I one CHCĄ mieć dziecko. To są te same kobiety.
Lesbijka to od razu wąsata kobieta plująca na chodnik? Chach... Nie. Znam.

I na koniec: Do momentu, aż nie zmieni się w Polsce podejście do homoseksualizmu (nie wiem czy dożyję tego, aż się zmieni) do tego momentu dzieci homoseksualistów będą tępione, poniewierane słownie i nie tylko.

Czaicie?
   nashinson - 2006.03.09 23:32 - odpowiedz
 Jak robicie z homoseksualizmu subkulture to macie przejebane... Myśle że inteligenty gej potrafi sie ustawić w każdym społeczeństwie , prostu żyje i pierdolą go takie wywrotowe akcje.Ja jestem tolerancyjny i nie przeszkadza mi to kto gdzie i komu wkłada w domowym zaciszu ale nie podoba mi sie forma waszej manifestacji.Bije od was taka sama nienawiść jak od Pis\'u , Lpr\'u i innych tego typu frakcji.Tyle.
   lee_2 - 2006.03.10 09:16 - odpowiedz
 Homoseksualizm jest zjawiskiem kulturowym. Istnieje tylko dzięki propagowaniu sobie właściwych wzorów zachowań. Poprzez uwiedzenie kolejnych młodych ludzi obietnicą ciekawego życia. Dlatego społeczeństwo zmuszone jest tworzyć mechanizmy zabezpieczające młode pokolenie przed przyjmowaniem homoseksualnego \"systemu wartości\" stylu życia i celów. W innym wypadku ryzykuje rozkład i zagładę.
   lee_2 - 2006.03.10 09:28 - odpowiedz
 Jawna nachalna reklama homoseksualizmu w przestrzeni publicznej jest jej stopniowym zawłaszczaniem. To co obecnie obserwujemy, jest prowakcją obliczoną na wywołanie konfliktu społecznego i nieodwracalnych zmian w naszej kulturze. Taka taktyka świadczy, że środowiska gejowskie uznały się już za na tyle silne, że są w stanie bezkarnie zburzyć stan równowagi i zniszczyć tradycyjne wartości stanowiące podstawy ładu społecznego. Zachowania te dowodzą, że w naszym społeczeństwie przekroczone zostały granice tolerancji. Jednym słowem jest to dowód braku tolerancj środowisk gejowskich, oraz nadmiaru tolerancji u ludzi normalnych.
   arefski - 2006.03.10 11:22 - odpowiedz
 ale chynaa powiedz w jaki sposób są nadal łamane prawa gejów i lesbijek? naprawde nie widzisz tego, że \'łamanie praw\' w tym wypadku jest wyrażeniem conajmniej nadużywanym?

Co to za porównanie \'samotnych kobiet z dziećmi...\' do \'homoseksualistow chcących mieć dzieci...\'?? Jakby natura ludzka była zbudowana jak chcieliby tego homoseksualiści to nie byłoby dziwne... żę chca mieć i mają dzieci... tylko jak zrobić zeby ze związku mężczyzn powstało dziecko...? Ludzie nie chcą się godzić na to, aby geje czy lesbijki brały pod opieke ich dzieci... ja też bym tego nie chciał napewno, ale nie znaczy to, że jestem ich wrogiem... są granice tolerancji... gdyby tak można było na wszystko sie godzić, to mielibyśmy jedną wielką anarchie...

pozdrawiam
   chynaa - 2006.03.10 12:59 - odpowiedz
 W jaki sposób są łamane?
Partnerka kobiety trafia do szpitala. Pytają: \"Czy pani jest jej rodziną?\".
Nie ma tego w papierze.

Jeśli z dwóch mężczyzn nie może powstać dziecko powiedz mi czemu czasami ze `zdrowej` pary nie może powstać?

A może zajmiemy się etyczną kwestią zapłodnień invitro?
   chynaa - 2006.03.10 12:55 - odpowiedz
 \'Homoseksualizm jest zjawiskiem kulturowym. Istnieje tylko dzięki propagowaniu sobie właściwych wzorów zachowan\'

OK.

A teraz spójrz: \'Heteroseksualizm jest zjawiskiem kulturowym. Istnieje tylko dzięki propagowaniu sobie właściwych wzorów zachowań\'.
   kjuik - 2006.03.10 13:18 - odpowiedz
 wybacz, ale to idiotyzm. W pierwszym przypadku mozna by sie spierac, ale to tylko dzieki temu ze masz mamusie i tatusia(a nie dwie mamusie nawet najmilsze czy dwoch tatusiow) istniejesz na tym swiecie. To nie jest jakies \'widzimisie\' tylko norma(!!!) biologiczna. Heteroseksualizm od tysiecy lat zapobiega wyludnieniu sie planety i ciaglosci pokolen. Homoseksualizm, choc wystepuje rowniez u zwierzat, zawsze byc marginesem ,w wiekszosci kultur niechetnie przyjmowanym. Zgadzam sie z kolega arefski. Tak dziko czepiajac sie zaplodnienia chyba nie slyszysz sama siebie. Pary powiedzmy..mieszane maja klopoty z jakiegos tam powodu(choroby, budowa, psychika etc) a nie dlatego ze chca spolkowac z osobnikiem do tego nie przystosowanym. W sensie posiadania dzieci, bo dla przyjemnosci to inna sprawa. Nie nawoluje do eksterminacje homoseksualistow, ale naprawde meczace staje sie to ciagle walkowanie ciagle i ciagle od nowa tych samych sloganow.
   arefski - 2006.03.10 13:38 - odpowiedz
 hola hola... ja pójdę do szpitala z moją partnerką, nie będąc jej mężem, zapytają czy jestem z rodziny i nie będzie tego w papierach, że jestem z rodziny... czy w jakimś stopniu łamią moje prawa? wg Twojego twierdzenia... najwyraźniej tak... i z tego powodu, zacznę manifestację pod ratuszem w Słupsku, albo może pod szpitalem... mnie też uzasadnisz, pozbawianiem praw?

kjuik już chyba odpowiedział Ci dlaczego \'zdrowe\' czy \'normalne\' związki często i gęsto mają problemy z posiadaniem dziecka... uwierz, każdy z nas rozumie, że chcęć posiadania dziecka przez związki homoseksualne są oczywiście z normalnych powodów, uczuciowych, bo też są oni ludźmi i posiadaja uczucia, ale ich dzieci przez społeczeństwo zostaną automatycznie odrzucone... kto na tym najbardziej cierpi?

\'Re: Re: Re: Inny nie znaczy gorszy! - chynaa
\'Homoseksualizm jest zjawiskiem kulturowym. Istnieje tylko dzięki propagowaniu sobie właściwych wzorów zachowan\'

OK.

A teraz spójrz: \'Heteroseksualizm jest zjawiskiem kulturowym. Istnieje tylko dzięki propagowaniu sobie właściwych wzorów zachowań\'.\'

wg Ciebie te dwa stwierdzenia są takie same tak? heteroseksualizm w żaden sposób nie chwieje wartości moralnych czy nawet nie przekracza barier \'zdrowego rozsądku\'... jeśli naprawde w to wierzysz... wybacz... nie za bardzo masz o czymkolwiek pojecie w tej kwestii, bo każdy chyba tutaj zdaje sobie sprawe z różnic między związkami \'hetero\' i \'homo\'...

pozdrawiam
   underwood - 2006.03.10 20:27 - odpowiedz
 Homoseksualizm wystepuje w przyrodzie, oczywiscie rzadziej niz heteroseksualizm, ktory jest wynalazkiem do walki z przeciwnosciami przyrody ;)
   made_in_thailand - 2006.03.11 13:15 - odpowiedz
 arefski, z całym szacunkiem ale chyba nadużywasz słów \"wartości moralne\"
homoseksualizm godzi Ci w wartości moralne?
psuje Cię?

zastanawia mnie teraz to jaki jest system wartości ludzi, którzy homoseksualizm uznają za niemoralny (a dziwi mnie już zupełnie kiedy ktoś homoseksualizm uważa za chorobę!).
na którym poziomie jest szczęście, na którym miłość, na którym wolność, na którym szacunek dla innych ludzi?
bo to wszystko jest prawem zarówno heteroseksualistów jak i homoseksualistów.

czy homoseksualizm chwieje Ci wartości moralne? a czym różnią się wartości moralne homoseksualistów od heteroseksualistów?
odpowiedz mi proszę, bo jestem bardzo ciekawa.

pozdr.
   schlesiener - 2006.03.11 13:29 - odpowiedz
 on i on... daj żesz spokój z tym stylem krzykliwej cioty pstrokatej... po co łazić demonstrować i na cham sie prosić... ludzie sami przywykną i sami już przywykli do tego że dwie baby albo dwóch chłopów może mieszkać, żyć i kochać się wzajemnie.
Po co te ryki o jakies podatki i inne pierdoły...Dziewczęta uspokójcie się i skończcie ryczeć z tymi gębami na ulicy! Po co? Po nic! Tylko wzbudzacie większy wstręt społeczeństwa i jego niechęć (mnie samego też choć jestem pedałem)... Holandia Wam sie marzy? To nie ta mentalność i nie takie podejście...
Skończcie więc moje drogie latac z kolorowymi szmatami po ulicach i krzyczeć przegiętymi głosikami \"Wolności\"... A z reszta krzyczcie co chcecie byle nie \"Jaka jestem męska\"....
   made_in_thailand - 2006.03.11 18:15 - odpowiedz
 no tak...
i byleby faceci nie latali po Poznaniu z makijażem lepiej zrobionym od mojego i manicurem jakiego nawet na studniówkę nie uświadczyłam
\"jakiż to ja jestem kobiecy, taki sexi, takie ciacho, co nie Krzysiu...?\"

ech Holandia... kraj kwitnącej zieleni... też tak zaczynali. tylko z lepszym skutkiem!
   arefski - 2006.03.12 11:24 - odpowiedz
 made_in_thailand no właśnie nie chodzi mi o to, że homoseksualizm sam w sobie łamie w jakiś sposób wartości moralne... tylko chęć posiadania dzieci przez nich burzy... rozumiem, że są ludzmi, pragną szczęścia... ale właśnie... wartości moralne...:]

napisałem wyżej że sam mam troche znajomych homoseksualistów... i nie przeszkadza mi to w ogóle... nie mam nic do tego, nie nazywam tego chorobą, nie twierdzę że są złymi ludźmi... ja trzymam się tego jednego wątku... posiadania dzieci...
   made_in_thailand - 2006.03.12 13:29 - odpowiedz
 jeśli ktoś z pary, kobieta lub mężczyzna, okazuje się bezpłodny i nie może mieć dzieci, to co jest tego powodem?
niezależnie od tego czy wartości moralne ustanawia nam religia czy społeczeństwo, czy my sami, wniosek jest taki, że z jakiegoś powodu osoba ta nie powinna mieć dzieci, skoro siła wyższa tak zdecydowała.
jest więc to 1. nienaturalne 2. niemoralne dla bezpłodnej osoby żeby negować racje owej siły wyższej i próbować to ominąć poprzez zapłodnienie in vitro czy adopcję. czy aby?
wiem że to czysta demagogia i że nieco przeciągam strunę tak to porównując, ale jeśli podstawowym argumentem przeciwko posiadaniu i wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne jest to, że nie zostali do tego stworzeni i że to niemoralne, to powyższe jest całkiem słuszne. bezpłodny człowiek nie został stworzony do posiadania dzieci...
że dla dobra dzieci? żeby się z nich nie śmiali? że mamy nietolerancyjne społeczeństwo? z Twojej wypowiedzi arefski można wywnioskować, że tak to pojmujesz. a moim zdaniem jest to gówno prawda, bo społeczeństwo samo z siebie nie zrobi się tolerancyjne (tolerancja to w pewnym stopniu i przyzwyczajenie do czegoś, prawda?), a dzieci jak nie z tego, to będą gnębić za coś innego, bo z natury są bezduszne, ale krytykują wtedy, kiedy podpowiedzą im inni.

czy gdyby kobiety nie manifestowały swojej równości krzykiem i demonstracjami byłyby teraz tam gdzie są?
czy gdyby nie było buntów czarnej ludności mielibyśmy dzisiaj ciemnoskórych nie-niewolników?
nie do końca popieram manifestacje, ale skoro to jedyny środek...?
   on_i_on - 2006.03.12 15:31 - odpowiedz
 Dziękuję, że tylko Ty jedna z nlogowiczów normalnie myślisz i rozumujesz.
Dlaczego nasz kraj ma być zaściankiem we wspólnej Europie, ja się pytam? Że taki debilizm mamy, czy zacofanie??
Polacy nie są debilami, tylko idą za głosem Rydzyka, LPR, PiS i innych pomyleńców - ot, dlaczego tak się dzieje..
   lolaluu2 - 2006.03.12 16:12 - odpowiedz
 dlugo udawalam ze tego tematu nie widze ale dzisiaj nie jest moj najlepszy dzien wiec w sumie i tak mi wszystko jedno..

odbije troche od waszej dyskusji bo w tym temacie rzucilo mi sie cos innego niz kwestia posiadania lub nie dzieci przez homoseksualistow czy tam inne sprawy ktore poruszaliscie.

temat brzmi \'inny nie znaczy gorszy!\'. wiadomo ze nie znaczy. ale jednoznacznie wskazuje ze sam czuje sie gorszy. jestem niewierzaca, 3/4 mojego zycia robilam rzeczy za ktore fani rydzyka lpru i pisu spaliliby mnie na stosie a matka nie wpuscila do domu. nie jestem lesbijka. nie jestem czarna. ale wiem ze moj swiatopoglad odstaje wystarczajaco od przyjetej kulturowo w polsce normy i bez problemu mozna mnie wrzucic w szufladke \'inna\'. teoretycznie powinnam wiec utozsamiac sie z wszystkimi walczacymi o \'rownosc\'. ale nie robie tego. wiecej. irytuje mnie to bardzo. jezeli wiesz kim jestes i akceptujesz to, to nie masz poczucia innosci w sensie negatywnym. jak masz sam ze soba problem to inni tez go z toba maja bo ty chcesz zeby go mieli. dla mnie te wszystkie demonstracje, parady i inne takie to tylko podkreslanie na sile wlasnej \'innosci\'. wy chcecie zeby spoleczenstwo postrzegalo was jako innych. gdybyscie sami nie mieli z tym problemu spoleczenstwo rowniez by go nie mialo.
w skrocie - chcesz byc inny - jestes inny. mozesz byc gejem, czarnym, wierzacym, niewierzacym i zyc normalnie. tylko musisz tego chciec.
   kjuik - 2006.03.13 14:08 - odpowiedz
 hihi... bo WSZYSCY sa glupi, tylko ona jest madra i tolerancyjna , tak?:)))
   arefski - 2006.03.12 11:41 - odpowiedz
 made_in_thailand no właśnie nie chodzi mi o to, że homoseksualizm sam w sobie łamie w jakiś sposób wartości moralne... tylko chęć posiadania dzieci przez nich burzy... rozumiem, że są ludzmi, pragną szczęścia... ale właśnie... wartości moralne...:]

napisałem wyżej że sam mam troche znajomych homoseksualistów... i nie przeszkadza mi to w ogóle... nie mam nic do tego, nie nazywam tego chorobą, nie twierdzę że są złymi ludźmi... ja trzymam się tego jednego wątku... posiadania dzieci...
   made_in_thailand - 2006.03.12 23:09 - odpowiedz
 a żeby wprowadzić trochę poczucia humoru w tą poważną rozmowę na poważny temat:

prosto z polsatu, brand new and fresh
\"na złość władzy trzeba być pedałem!\"
(Jerzy Urban)

proszę nie obrażać się za określenie \"pedał\", to tak trochę pieszczotliwie
szczególnie w świetle podirytowania władzy!
   some - 2006.03.13 01:28 - odpowiedz
 tja... a ja jestem politycznie niepoprawny bo mam w samochodzie trzy pedaly.

bez urazy prosze w temacie nazewnictwa
   lee_2 - 2006.03.14 17:30 - odpowiedz
 no to facet masz przejeba** zwłaszcza jak jeszcze zabierzesz ze trzy nrmalne osoby do auta i złapie cię policja:D
   xp5 - 2006.03.14 23:37 - odpowiedz
 od pewnego czasu czytam Twe wypowiedzi i widzę, że Pan \"lee_2\" jest osobą mocno ograniczoną. Nie rozumiesz podstaw tolerancji i demokracji! A do homoseksualistów Ci bardzo daleko.

Piozdrawiam, ale nie Ciebie, dopóki się nie podkształcisz i nie staniesz się Europejczykiem......
   nashinson - 2006.03.15 00:55 - odpowiedz
 Jednej rzeczy nie rozumiem.Chcecie tolerancji tak ? To czemu nazywacie większość społeczeństwa ,w tym waszych rodzicieli, HETERYKAMI ? .To jest wasza odpowiedz na słowo pedał tak ? Rzucacie jajkami i fuck-off\'ami na lewo i prawo.Żałosne to takie troche.Niemieccy geje zbesztali niedawno Kaczyńskiego i to jest kurwa tolerancja której wymagacie?.Jak sie zbierzecie w większą bande to wpierdolicie młodzieży wszechpolskiej ? Nienawiść kontra nienawiść.Co ma na celu marsz równości? Pokazać że geje istnieją ? kurwa wszyscy o tym wiedzą, dewotek i tak nie przekonacie , inteligentni ludzie was tolerują albo mają was w dupie a narodowcy po prostu lubią sie ponapierdalać i oto cała filozofia konfliktu.Skończcie tą farse z mesjaństwem społeczności gejowskiej bo to was tylko ośmiesza i wystawia na szykanowanie przez prostych ludzi którzy nigdy was nie zaakceptują bo wjezdzacie im w tradycje , kulture i światopogląd tak jak niemcy w trzydziestym dziewiątym.Tyle.Peace
   kjuik - 2006.03.15 08:28 - odpowiedz
 No i tu jest problem, Rzucasz sie ze jestes taki strasznie tolerancyjny, ale jesli ktos ma inne zdanie od razu obrazasz go. Taaaa... wyzsza kultura. Mozna kulturalnie sie porozumiewac chyba bez inwektyw i \'nie pozdrawiam Cie bo jestes gupi i masz wszy\' bo to zwykla dziecinada.
   tralalala - 2006.03.21 15:02 - odpowiedz
 ee ja wiedzialam ze tak bedzie:D ze \"dyskusja\"jest bez sensu hehehe a ja znam juz pare osob ktore prawia swoje madrosci tutaj na nlogu i kurcze przyjelam do wiadomosci ze czasem odmienne osobowosci lubia czasem sobie skoczyc do gardla:) i nauczylam sie nie zabierac glosu w rozmowach ktore do niczego nie prowadza:D to sobie pogadalam:D
   on_i_on - 2006.03.21 18:29 - odpowiedz
 ta dyskusja wcale nie jest bez sensu - pokazuje wszystkim, jak bardzo ograniczone i nietolerancyjne mamy społeczeństwo. Aż rzygać się chce czytając wypowiedzi niektórych osób...
   tralalala - 2006.03.21 20:41 - odpowiedz
 przestan! ta dyskusja jest bez sesnu kazdy jest uczciwy wobec wlasnego sumienia wiec o co chodzi? kazdy ma prawo do wypowiedzi a ja nie bede pokazywac palcem kto jest tolerancyjny a kto nie! wszyscy wiemy najlepiej sami jak jest i dlatego to jest bez sensu
   nashinson - 2006.03.23 14:30 - odpowiedz
 On_i_on założyłeś temat o tolerancjii ale zastanów sie człowieku w którym miejscu Ty jesteś tolerancyjny ?

\"Niestety, nasz głupi prezydent jest innego zdania. On by najchętniej wszystkich poza wierzącymi i \"prawymi\" (według niego) zamknął w gettach. Nie możemy się na to zgodzić\" tolerancja ? Żałość...
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes