Temat: co masz na biurku????
   tralalala - 2006.05.09 01:49 - odpowiedz
 postanowilam pobyc troche mniej powazna i zaproponowac prezentacje na miare "co masz w torebce" tym razem tematem jest "co masz na biurku". Zainspirowal mnie niejaki makao:P swoimi brudnymi talezami i kubkami a ze ja tez posiadam niezla kolekcje chcialabym sie tak ot dowiedziec czy ktos podobnie jak ja posiada tak zwany syf w miejscu domniemanej pracy:D to jak:D ilu nas jest?? wchodzicie w te gre???:D
   lauryn - 2006.05.09 08:15 - odpowiedz
 ja mam pudełko po mp3 telefon i zdjecie raczej czyscioch ze mnie:P
   diseased - 2006.05.09 08:16 - odpowiedz
 Zdecydowanie burdel. Bałagan znaczy.
   jawor - 2006.05.09 08:35 - odpowiedz
 jw.
   patryc1a - 2006.05.09 11:26 - odpowiedz
 jak zwykle....syf ;/
   hardcorebaby - 2006.05.09 11:42 - odpowiedz
 uff, czyli ten balagan ktory ja mam to zjawisko powszechne :D
   kjuik - 2006.05.09 15:46 - odpowiedz
 w domu mam kubeczki na dlugopisy, monitor, miseczke ze slodyczami i kalendarz:) a w Rzeszowie zbyt duzo makulatury, lekow, plyt, dlugopisow i srubokret:) jestem chora to i nie sprzatam;p
   gabiuszka - 2006.05.09 16:30 - odpowiedz
 kubek, talerzyk, okulary, ładowarkę, telefon, djęcia, piórniczek, perfum, lakier, zmywacz, zapałki, słonika, aniołka, mp3 playera, pilota (nie wiem od czego w sumie) i nóż kuchenny (nie mam pojęcia co on tu robi:P) i kartki, notatki, zeszyty...
zdecydowanie ogromne biurko i ogromny bałagan :D
   niewazneee - 2006.05.09 20:33 - odpowiedz
 Hm zdjęcia,coś do pisania,kartę z zakończenia stażu,indeks,kserówki z zajęć,nożyczki,prefmure,obrazek,jakieś niepotrzebne papiery...czyli wszystko i nic :)
Pozdrawiam =)
   pije_sam - 2006.05.09 20:58 - odpowiedz
 kolorowe kartki; swieczki z ikei; sok Caprio; dwa kubki, które już długo tu leżą i nawet nie wiem co w nich kiedyś było; szlugi; puszka z piwem; pare płyt.
   tralalala - 2006.05.09 22:46 - odpowiedz
 poza klawiatura i monitorem kubek z muszelkami, takie duze arkusze papieru na blat do pisania(caly popisany;)) mikrofon, krem do twarzy, fluid, walkmana, ladowake, mp3/cd, portfelik, spinki do wloso, kubki z dlugopisami, dyskietki, cienie do powiek, ksiazke o prowadzeniu projektow, opakowanie po zdjeciach, krem do prostowania włosów, jakies papiery, ulotki, maskotke, paczke z inteligo;) pesetke:P, gumke do włosów, aparat fotograficzny od komorki, rolke do czyszczenia ubran od psich klakow, jakies nozyczki, rozklad jazdy busa lini 301, dlugopisy i piornik:P
   m_jak_masakra - 2006.05.10 23:15 - odpowiedz
 nie wiem z której strony zacząć, dużo tego:
lusterko (odwrócone), pudełko z nitkami dentystycznymi, kostkę rubika, legitymację, prawo jazdy, 20 PLN, płyty, gazetę, film, pilota, piórnik, prezentację na ustny polski, \'zbrodnię i karę\' znów płyty, płyty, płyty, teczkę, ołówek taki długi z dzwoneczkiem i ze zdjęciami z częstochowy (dostałam od znajomych, wybirając go kierowali się, żeby wybrac największy kicz), długopisy, książkę \'opowiedz mi o kubie\', klucze, chusteczki, jeszcze raz nitki dentystyczne, kredki, klej, farbki, kartki, koraliki, telefon, ksiązki o html\'u, dobra więcej nie piszę, bo jak to sis przeczyta to mnie zabije :-)
   lagesag - 2006.05.10 23:23 - odpowiedz
 plan wawy, kubek, talez, komputer, stos papierow, zszywacz biurowy. coz, zrobilem ostatnio porzadek :P
   bosa - 2006.05.10 23:52 - odpowiedz
 a ja mam 7 puszek po piwie, monitor , 2 glosniki, fajki, paczke po fajkach.. jeszce jedna paczke po fajkach.. opakowanie po batoniuku razy 5 i wiecej sie nie miesci :D
   nashinson - 2006.05.11 00:40 - odpowiedz
 klamke , sztuczną wagine i samarke z koksem ;P
   nashinson - 2006.05.11 00:43 - odpowiedz
 klamke , sztuczną wagine i samarke z koksem ;P
   summer_of_my_life - 2006.05.11 05:34 - odpowiedz
 łokieć...;)))
   tralalala - 2006.05.11 16:37 - odpowiedz
 nashinson fajnie masz:DDD
   strumyczek - 2006.05.12 00:53 - odpowiedz
 mmh.. no to zaczynam : klucze, balsam do ust, discman, kubek, okulary sloneczne, koszulka na kartky, kolczyki, stos ksiazek na mature z angielskiego, pluszowy maly slon, butelka po zywiec cytrynowej, ramka ze zdjęciem, kolejny stos ksazek na prezentacje z polskiego, opakowanie po kolczykach,swieczka, owieczka, wielki słon ;), lampka, na ktorej wisza tysiace koralikow, spinek i in., trzy pierscionki, okulary i etui na nie, gumka do włosów, perfum. no... taki maturalny bałagan :] posprzatam po 23.05.
   rappin_da_streets - 2006.05.14 16:32 - odpowiedz
 matura robi swoje.. ja mam chyba największy bajzel, a to z tego powodu, że mam za duże biurko i za długi blat. a znajdują się na nim (od lewej):
boombox odłączony od prądu, lampka, notes, kalendarzyk na rok 2006, żarówiasty, zakreślacz, poczet królów polskich w wersji książkowej i makro, jakieś 5 książek taty, 25 stron powycinanych z gazet (liczyłem), dziurkacz, piórnik, portfel, zegarek na sprężynce, 2 telefony (jeden działający), zszywacz, 8 długopisów luzem, talerzyk po cieście i lodach, łyżeczka, segregator z testami z historii, \"historia w pigułce\", zapalniczka z kościotrupem, kondom-skarbonka, pudełko z pierdołami (zapalniczka, bilet miesięczny, papierki po gumach, słownik, cykacze od puszek i szablony paraboli, ke?, etui do okularów, 2 zużyte baterie, opakowanie od tkanin meblowych (nie wiem skąd), jakieś papiery mojego ojca (14 stron a4), gazetka z rankingiem uczelni, taśma klejąca, 2 karteczki z numerami telefonów, 2 opakowania po lekach, których już nie biorę, pierdolnik z potencjometrem, 2 głośniki, monitor, płyta z biura podróży, kolejny notes, notes z karteczkami do naklejania, czysta kartka a4, guzik od jakiejś poduszki, drukarka laserowa, mp3 playa, atlas historyczny, \'historia świata\' na cd, 11 następnych płyt cd (jakieś szity z gazet), 4 podręczniki od historii, \'dzieje polski\' (duże bydlę z prl), podkładka z kartką na której zapisuje wyniki testów i.. kurz! ;)
the end.
jak ktoś nie wierzy, że tyle się tego zmieściło i jeszcze mam miejsce żeby usiąść i coś napisać, to mogę zrobić foto.
   kocham_cie_zycie - 2006.05.12 18:44 - odpowiedz
 Ja raczej mam porządek:) Tylko klawiaturka i monitorek, ale jakby zajrzeć pod łóżko........ lepiej nie zaglądać :D:D
   raed_jarrar - 2006.05.13 13:09 - odpowiedz
 mhh...co ja mam...kubek po kawie, otwartą poczka ciestek czekoladowych, zdjęcie byłej, ostatni numer machiny, dwa komórczaki,służbowy i wlasny, łyżeczke, glosniki, monitorek, myszka...modem neo, kalendarz, milion długopisów, flamastrów itp. lampke i opakowanie po zestawie startowym sami swoi:]
   tralalala - 2006.05.13 15:48 - odpowiedz
 no to ładnie:D zaczynam wierzyc ze nie tylko ja mam sie czasem za co zabierac jesli chodzi o spratanie:P
   acha - 2006.05.15 01:48 - odpowiedz
 teraz: trzy duże świeczki, siedem małych świeczek, lusterko, bez w wazonie, szklankę z suchymi różami sztuk dwie, świnkę skarbonkę, okulary przeciwsłoneczne, lakiery do paznokci, płyn do robienia baniek mydlanych, osiołka pluszowego, pluszowego tygryska, dwie piłki do tenisa, błyszczyk do ust, kadzidełka, zapalniczkę, spinacze do papieru, pinezki, cztery kubki z herbatą, podkładki pod kubki, cztery kubki z długopisami, kredkami, pędzlami i tym podobnymi pierdołami, taśma, metalowe pudełko, telefon, książki sztuk trzy, parasol, aparat fotograficzny, balsam do ciała, komputer i głośniki :)

   niewazneee - 2006.05.15 08:59 - odpowiedz
 Acha pożycz tego płynu do robienia baniek :D też chcee :P
   morticja - 2006.05.17 20:53 - odpowiedz
 Na biurku mam...karteczki,talerzyk po pizzy ktora wlasnie zjadlam,kubek z HERBATA,TELEFON,zestaw sluchawkowy o i pilot do tv..to chyba tyle...ale gorzej byloby wymieniac co mam w torebce gdyz tego sama nie wiem...heheh;-)
   maxilla - 2006.05.17 22:22 - odpowiedz
 A ja mam na moim biurku nakładaną szafeczkę, monitor, klawiaturę, mysz, leki, leki, leki i jeszcze jakieś leki, discmana, stos ulotek od lekow, zmywacze do paznokci, lakier, szminkę, tusz do rzęs, pilota, torebkę, zdjęcia, płyty, okulary 2 sztuki, figurki walające sie nie wiadomo po co, zużyte szklanki, mapy, atlas anatomiczny, atrament, skarbonkę, dzbanuszki, jakiegoś kwiatka, klucze, telefon, farbki, kredki, ołówki, kartki, kable... Jednym słowem - cały świat w zasięgu ręki. Dodam jeszcze, że w całym pokoju panuje idealny porządek, nawet (o dziwo!) na zwykle zakurzonym parapecie panuje sterylna czystość. Czyli wiadomo, gdzie boxilla teraz przebywa - przy biureczkuuu! Wiwat praca!! ;)
   tralalala - 2006.05.18 12:07 - odpowiedz
 heh u mnie znalazl sie papier toaletowy, krem do prostowania włosow, telefon, piornik dlugopisy, perfumy, zegareczek na raczke, nozyczki, baterie, spinka do włosow, jakies papiery do magisterki , teczuszka inteligo standardowo, kremy do ciala, do twrzy, do demakijazu, krem po opalaniu, pianka do wloso, grzebien, no i standardowo zestaw komputerowy:) moje biurko co jakis czas zmienia zawartosc blatu:D
   natalia_lct - 2006.05.18 13:00 - odpowiedz
 na biurku pięknie,ładnie-papiery, dokumenty, kartka z info: kiedy pijemy, gdzie pijemy i z kim pijemy ;p pod biurkiem stos butelek, puszek, kielonków ;p gdzieś tam (juz nie wiem czy pod, czy nad tym biurkiem) pudła fot z melanży. zresztą idę zobaczyć, dawno nie siedziałam za tym biurkiem..
   asya - 2006.05.19 12:00 - odpowiedz
 Zapytaj raczej czego nie mam..........:D
;-))
   sobie_sam - 2006.05.20 23:00 - odpowiedz
 ogolnie pojety bajzel :D jest tu wszystko... brudne naczynia, jakas szmata, rozwalone sluchawki, jakies smieci, jakies dokumenty (nawet nie wiem co to:D)baterie, nici, gumki do wlosow^^, piornik, chusteczki, smieci, plyty, puste pudelka po plytach, niepiszace dlugopisy, swieczka, smieci, a za monitor to nawet boje sie patrzec:D:D odkad mam lcd jest tam duuzo miejsca na wszelkiego rodzaju rzeczy:D
ooooo.... znalazlem lekarstwa:D
   jazzmanka - 2006.05.28 18:03 - odpowiedz
 http://members.lycos.co.uk/tojazzy/syf.JPG
   jazzmanka - 2006.05.28 18:14 - odpowiedz
 http://members.lycos.co.uk/tojazzy/syf.JPG
   maxilla - 2006.05.28 19:12 - odpowiedz
 ooo ale czyściutko:D :P
   patryc1a - 2006.05.28 20:16 - odpowiedz
 notatki, szklanka z herbata, kubek, talez, okulary, gumka do wlosow, piornik, tabletki, jakies dlugopisy, ale tak szczerze to i tak jeszcze wzgledy porzadek i lad.
=]
   tralalala - 2006.05.29 16:38 - odpowiedz
 eee jazzmanka w ogole poukladala sobie ten \"syf\" na biurku:D mi doszly dwa kubki i kosmetyczka:D
   rappin_da_streets - 2006.05.29 20:59 - odpowiedz
 Jazzy, Ty chyba syfu nie widziałaś ;P
ja mam większy jak posprzątam hehe
   maxilla - 2006.05.30 15:00 - odpowiedz
 Na moją ławę trafiły jeszcze 3 gazety i łańcuch jakiś srebrny. A tak to nic się na nim nie zmieniło:P Tylko podłoga i szafy coraz czystsze:P
   kim_jestem - 2006.06.07 20:59 - odpowiedz
 wec tak : popielniczka (nieoprozniona od ohhhooohhh ) zapalniczka, plyty w ilosci ponad 2, pare dlugopisow, jakies drobniaki, kubek po kawie, misia, etui od okularow, pilniczek do pazokci, karteczki /te zapisane i nie/ lampke. glosniki, krople do nosa, dyktafon, dystkietki, kaseta magnetofonowa, pare zdjec, nozyczki, swieczka, zaschniety kwiatek, papieroski, husteczki, karty do gry, chustka do okolarow, ramka na zdjecia, skorupka od orzecha kokosowego, z 4 karty sim, polopiryna, kapsel od tymbarka, folia po czekoladzie, zardzewiala sruba z pkp /prezent dla mojego szczescia/ kredka/ sluchawki/ pedzelek do farbek, smyczka z kluczami, podkladka pod piwo, znikajacy atrament, znicz, 2 kasztany, kieliszek do koniaku, i to juz chyba wszystko... :) łooo matulo gdzie mi sie to miesci?? spox klawiature, myszke i ekran jeszcze widze... lepiej by bylo zapytac - \'co masz na podlodze\' tam jest poprostu skarbiec... ;)


maly balaganiarz ze mnie... ale kochany :)
   kim_jestem - 2006.06.07 21:02 - odpowiedz
 po dokladnym sprawdzeniu dochodzi jeszcze: bransoletka srebrna - rACZEJ lancuch na nadgarstek bylego chlopaka mojej milosci, 3 herbatki samkowe, ksiazka o kijowie, takie smieci co dorzucaja do papieroskow w ilosci ponad 20 - oczywiscie nigdy ich nie wysylam, opakowanie po piorze, metalowe pudelko po cukierkach, mikolaj - plastikowy....no to juz raczej koniec
   tralalala - 2006.06.08 10:59 - odpowiedz
 ee to widze ze nie jest ze mna tak zle:DDDD a to ja myslalam ze mam syf nad syfy w domu:D
   venka - 2006.06.14 13:45 - odpowiedz
 ja nie mam biurka
   szkicownik - 2006.06.18 21:43 - odpowiedz
 Hmmm.. trochę tego jest. Czas sesyjny i tylko rosną nowe stosiki rzeczy dookoła mnie ;). Standardowo na wielkim blacie znajduje się: monitor, klawiatura, głośniczki, lampka, drukarka i skaner, linijka z ekierką, zszywacz, nożyki do papieru, 2 szklanki z grubego szkła z wytłoczoną krową i masą przyrządów do zamazywania kartek (ołówki, pisaki, cieńkopisy, pióro, pędzelki itp), płyty cd z różną zawartością oraz sterta papierów, notatek i szkiców do projektów. Mniej standardowo: 2 puste butelki po wodzie min., kubek z kawą, drewniane kwiatki w dzbanuszku (który kiedyś nył doniczką), sznur koralików, kolczyk, pluszaki dwa - wiewiór i miś, kordonek, kartonowo-drewniany model domku letiskowego w skali 1:100, pedełko chusteczek, świeczka, słuchawki, szczypce okrągłe, metrówka, 2 czarne koraliki drewniane, pudełko zapałek... chyba wszystko ;). tzw. wielki misz-masz :)
Pozdrawiam wszystkich :)
   sztuka_klamstwa - 2006.06.21 23:18 - odpowiedz
 bletki ocb slim, 2 strzelby, jedna do opalu, wielka torba ziola i jakies pakiety z okruchami... popielniczka z tym wszystkim co poszlo w atmosfere i tytoniem... 2 paczki szlug... viceroye ja pierdole. dzieki.
   adrenaline - 2006.06.25 22:00 - odpowiedz
 komputer?
   rewolucjonista - 2006.06.26 14:23 - odpowiedz
 kompa i w ch.. różnych drobiazgów (ulotek, papierów, notatek i projektów antyPiS-LPR-owych)...
   sharlej - 2006.06.27 13:53 - odpowiedz
 Hehehe: Właśnie zdałam sobie sprawę, że na biurku mam bajzello: Oprócz monitora po prawej leży jeszcze butelka wody mineralnej niegazowanej Kropla Beskidu i rozdupiona ministerta dokumentów, które nabierają mocy urzędowej. Na wprost wydruk własnej skończonej prezentacji, dalej podkreślacz, kafka świeżo zaparzona z saszetki :P, płyty od Ti z serialem, trzymacz na przybory i takie tam pierdoły. Po lewej kolejne papiery, opakowanie po wspomnianej kawie (zdałoby wywalić), precelkach Lajkonika. Plus kom i okulary. Zwykle w przyborniku na pisaki poniewiera mi się szminka, ale nie dzisiaj… . gdzieś mi wcięło… .
   gabiuszka - 2006.07.01 18:58 - odpowiedz
 a ja już posprzątałam :P
   on_i_on - 2006.07.03 20:19 - odpowiedz
 u mnie tylko komp, kilka płyt i dyskietek..
   maciek_maciek - 2006.07.03 22:18 - odpowiedz
 burdel
   tralalala - 2006.07.11 20:29 - odpowiedz
 butelki po piwie po kawie pomadka otweiracz lyzeczka telefon klucze aparat foto okulry plyte maseczke do twarzy i kapsel:P
   aniol - 2006.07.26 12:20 - odpowiedz
 a ja nie mam biurka...:(
   niewazneee - 2006.07.27 11:05 - odpowiedz
 Jak to nie masz biurka?
   tralalala - 2006.08.01 10:35 - odpowiedz
 haha znam przypadek:D moj kupel ma karton a an kartonie ma cos jakby drzwi:D i to tez nie jest biurko:D ale postawic sie na nim da buteli od piwa wiec spelnia swoje zadanie:DDD
   ema - 2006.08.05 17:14 - odpowiedz
 stos zdjęć, lampka, 50gier komputerowych (na jednej płytce ;), monitor, głosniki x2, kalkulator, pilot do tv, długopis x2, ołówek, płytkę z fotami, gumke do włosów, kabel USB wraz z ładowarką do aparatu, myszka, podkładka, kilka kartek z zapiskami ;). ogólnie porządek dziś na moim biurku :P
   ayaddaekke - 2006.08.08 07:25 - odpowiedz
 Jesli chodzi o moje biedne biurko...tragedia :). Kompa nie ma, jest sam monitor, a poniewaz dostep do mojej szafy z ciuchami jest ograniczony (kuzyn przyjechal i trzeba bylo gdzies upchnac materac...) to na moim biurku leza moje ciuchy. Jeszcze plyty, klucze, wiecej plyt, discman (jestem staroswiecka xD czy tez raczej: czekam az ktos sprezentuje mi mp3 :D), jakies sluchawki, plyty, pudelko na plyty, papiery, sznurki, rzemyki, papierki, forsa, kolczyki...hmmm, wiecej smieci nie pamietam, za wszystkie bardzo zaluje, albowiem bedzie trza je kiedys posprzatac...no to tyle.
   ayaddaekke - 2006.08.08 07:41 - odpowiedz
 Jesli chodzi o moje biedne biurko...tragedia :). Kompa nie ma, jest sam monitor, a poniewaz dostep do mojej szafy z ciuchami jest ograniczony (kuzyn przyjechal i trzeba bylo gdzies upchnac materac...) to na moim biurku leza moje ciuchy. Jeszcze plyty, klucze, wiecej plyt, discman (jestem staroswiecka xD czy tez raczej: czekam az ktos sprezentuje mi mp3 :D), jakies sluchawki, plyty, pudelko na plyty, papiery, sznurki, rzemyki, papierki, forsa, kolczyki...hmmm, wiecej smieci nie pamietam, za wszystkie bardzo zaluje, albowiem bedzie trza je kiedys posprzatac...no to tyle.
   ejty - 2006.08.23 21:42 - odpowiedz
 ee
syf jak się patrzy

magnetofon, kubek z 24 długopisami czarnymi żelowymi i 10 linijkami [4 normalne, 5 ekierek, 1 kątomierz], kubuś puchatek maskotka noo xD, opaska różowa w białe grochy, 4 płyty [r.kelly tp-2.com, jakaś wypalona, bloodhound gang - hefty fine, erykah badu - baduizm], kubek z herbatą i pusty, taki jakby piórnik na płyty, nabłyszczacz, odtwarzacz mp3, 5 bransoletek, 5 książek [michael gerber - barry trotter i niepotrzebna kontynuacja, podstawy psychiatrii, denis diderot - kubuś fatalista i jego pan, europa na weekend, słownik niemiecko-polski / polsko-niemiecki], portfel, tusz do rzęs, ładowarka, kredki bambino, opakowania foliowe sztuk 3, notes w panterkę, naklejki na zeszyty z kubusiem puchatkiem sztuk 15, mapa erłopy, pilot od telewizora, program telewizyjny z leader price, focus, joy, newsweek, kartka z napisem \'kroczem do erłopy\', kieszonkowy kalendażyk z reklamą jakiejś firmy budowlanej, lusterko, lampka, głośniki sztuk dwa, myszka i podkładka pod ową myszkę, monitur, plecak, pomadka ochronna, czapka iiii tyle jop jop :D
   pssst - 2006.08.24 10:00 - odpowiedz
 burdel:)
   gruba - 2006.08.24 18:46 - odpowiedz
 artystyczny nieład, worek po wczorajszych kanapkach między innymi, słuchwaki leżą odłogiem na stercie papierów, cudny burdel w płytach, tworzą swego rodzaju mozaikę, niepiszące długopisy no i przed chwilą wylałam herbatkę... a co ?
   2lazy2die - 2006.08.25 02:17 - odpowiedz
 2lazy2die ma biurko czysciutkie max. Tylko laptok i popielniczka. Ale nikt, ale to nikt nie pytał 2lazy2die, co Łajza ma pod biurkiem.

- A pod biurkiem - powiedział 2lazy2die - A pod biurkiem mam to, co od miesięcy miałem na biurku.


.
   tralalala - 2006.08.26 03:43 - odpowiedz
 hahaha to genialnie bo ja aktualnie sie doprawia puszka piwa co nie jest wskazane w stanie upojuenia alkoholowego:D ide zaraz zryc ale nic niewniose na biurko bo juznic sie nie zmiesci:D
   pause - 2006.08.29 12:18 - odpowiedz
 ok to i moze ja sie jednak w to zabawie, skoro wrocilam to trza dac jakis znak zycia;P a na biurku mam hmmm pelno gazet, ksiazek, bizuterii, pisadel roznego rodzaju, czasem sa tam na srodku tak wywalone wszelkie materialy potzrebne do wyrobu swieczek lacznie z kamieniami z Bobru.. aha! i nie wspomnialam o mojej rzezbie:D bo mam tam taka piramidke z kubkow.. -kubek? Panie! Kubki to ja mam wszedzie!! ;PPP a poza tym to stan i konsystencja mojego biurka zmienia sie nieustannie, no a czasem to wszystko znajduje sie na puleczce niewielkiego stolika ktory stoi obok biurka ale to tylko jak mama wywola kosmiczna sprzatajaca burze;) ale za jakis czas wszystko wraca do normy;P
   smooth - 2006.08.30 11:19 - odpowiedz
 patrzac od lewej:
monitor
klawiatura
winyl sluzacy za podkladke pod mysz
otwieracz do piwa
antena do radia samochodowego
dezodorant axe
krem nivea
klej distal
obudowa n3310
trzy dlugopisy - wszystkie niepiszace
modem neo
opakowanie po lionie
szara lampka halogenowa
umowa kupna-sprzedazy auta
opakowanie na plyty
n3100 z zepsutym wyswietlaczem
papierosy l&m light
paragony za paliwo
adapter mp3
czerwony kubek nescafe z przyklejona lyzeczka
pusta szklanka nutella
plyta nieznanej marki
pilot od tv
breloczek do kluczy
linijka
klucz do auta marki mazdy 323

wszystko w stanie nienaruszonym od kilku dni. dzis wieczorem dojdzie jeszcze butelka wina domowego z winogron. niektore rzeczy typu dezodorant badz krem nivea czasem zmieniaja swoje polozenie ;]
   frea - 2006.09.06 15:27 - odpowiedz
 monitor, kokos, nozyczki sztuk3, penseta, farby akrylowe sztuk 6, brazoletka, portmonetka, aparat, drewniane listewki, taśma miedziana, prezent, hustki, szklanka z ołówkami i dlugopisami, kołki z płytami sztuk 7, ramka ze zdjeciem sztuk 2, butelka ozdobna sztuk 2(w tym jedna z winem), rudowłosy Don Pedro, podstawka pod kubek sztuk 2, klej, drewniane pudelko na biżuterie sztuk 2, zapałki, dziurkacz, kolczyki home made, farby tempery sztyk 9, pędzle sztuk 6, akwarele, paleta.

na dziś to tyle :] pod wieczór bedzie wiecej.
   gabiuszka - 2006.09.06 16:05 - odpowiedz
 a ja myslałam, że mam bałagan :P
   maxilla - 2006.09.07 02:46 - odpowiedz
 Cicho. U mnie jest dosłownie TABULA RASA. Nie ma nic prócz jednej czystej kartki.
   gabiuszka - 2006.09.07 16:05 - odpowiedz
 ooo to jest już przesada :P
   kjuik - 2006.09.07 16:48 - odpowiedz
 plytki, lampke, monitor, dlugopisy+pisaki, sluchawki, zdjecie, karteczki i jeden maly spiacy aniolek zeby mnie nikt nie ukradl:)
   frea - 2006.09.07 18:40 - odpowiedz
 \"jesli zabalaganione biorko jest oznaka zabalaganionego umyslu to oznaka czego jest puste biorko\" powiedzila Einstein;]
   tralalala - 2006.09.07 22:02 - odpowiedz
 Einstein the best:DDD Gabi:D po prostu dzieki dzieki mam argument ze balagan na biurku to nielad artystyczny:D po prostu ciesze sie ze jedna nie jestem:DD
   koszenila - 2006.09.10 18:34 - odpowiedz
 tablet, kredki, historia architektury, mapa Portugalii i Hiszpanii, kartki, wizytówki, zegarek męża, scyzoryk, zapalniczkę, kubek z plusa z czymkolwiek do pisania
rachunki

:)
   lottoman - 2006.09.11 20:49 - odpowiedz
 statystyki z ostatniego pol roku wypisane olowkiem na przegranych zakladach, puste i wypelnione kupony czekajace na swoj dzien
   tralalala - 2006.09.21 23:44 - odpowiedz
 heh ja na biureczki mam jakies smieci dlugopisy i stare piorniki;) butelke z syropem na kaszel opakowanie po tabletach dossania papiery dokumenty do oddania przed obrona...okolo 200stron pracy w kilku wersjach pokreslona przez promotora...czyli wiekszy porzadek niz kiedys;)))) aa i ksiazka chmielewskiej lezy:D ale po przeczytaniu \"swiata wg. Garpa\" mam troche dosc literatury:D troche mie wciagnela ksiazka irvinga i mi sie po nocach zaczela snic:P
   tralalala - 2006.09.27 00:31 - odpowiedz
 dobra dwie wersje pracy mgr plus miniaturka i tone zmarnowanego w czasie druku papieru:P
   ide_przeskakujac_pagorki - 2006.09.28 01:25 - odpowiedz
 kazdy chce wymienic a czy kogokolwiek to obchodzi? czy ktokolwiek to przeczyta? po co?
   wiemcosoczymtyniewiesz - 2006.09.30 18:18 - odpowiedz
 ja czytam, ale po co?
   tralalala - 2006.09.30 19:37 - odpowiedz
 te panie nie filozuj tylko wyluzuj! co masz wiekszy syf na biurku od mojego i wstydzisz sie przyznac?:D a jak wszyscy pokazywali zawartosc torebki to bylo zabawnie taaa?:D wiecej luzu czlowieku:D
   zwykly_gosc - 2006.10.01 14:41 - odpowiedz
 Pomimo ze ostatnio sprzatalem mam syf :) czyli klucze, okulary p słoneczne, klucz 15stka, telefon, chusteczki, stosy kartek i karteczek, 2 klawiatury (jedna padnieta) odtwarzacz, kilka groszy i farfocle :D
  huh?

Lista tematów
Nowy temat


  what?

1313-1293
1293-1273
1273-1253
1253-1233
1233-1213
1213-1193
1193-1173
1173-1153
1153-1133
1133-1113
1113-1093
1093-1073
1073-1053
1053-1033
1033-1013
1013-993
993-973
973-953
953-933
933-913
913-893
893-873
873-853
853-833
833-813
813-793
793-773
773-753
753-733
733-713
713-693
693-673
673-653
653-633
633-613
613-593
593-573
573-553
553-533
533-513
513-493
493-473
473-453
453-433
433-413
413-393
393-373
373-353
353-333
333-313
313-293
293-273
273-253
253-233
233-213
213-193
193-173
173-153
153-133
133-113
113-93
93-73
73-53
53-33
33-13
13-1

  Zaloguj się
Login : 
Hasło : 
 

Nowy użytkownik

Logowanie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
 
nlog v04a - (c) 2002
administracja serwerem - Angry Bytes